1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אני חולה פוסט טרואמה ואני רוצה אישור רפואי לקנאביס

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י samisamim, ‏16/12/13.

1. samisamim

samisamim חבר חדש

לייקים:
    0
    האם ייתנו לי אותו בקלות או שזז קשה לקבל אותו אפילו אם אני חולה פוסט טראומה?

צריך עזרה מחוליי פוסטראומה שיש להם אישור רפואי כבר ...

2. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    אהלן סמי,
    מבחינת הרקע אני נכה צה"ל, בעל פגיעה עצבית נרחבת ובנוסף גם ptsd. כיום אני מחזיק ברישיון לקנאביס רפואי, אך עבור כאב. מכוון ו-ptsd אינה התוויה לקנאביס, יש להגיש בקשה חריגה. משמעות הבקשה היא לשכנע את משרד הבריאות כי מצבך מצדיק את הטיפול. משרד הבריאות שומר לעצמו את הזכות לסרב לבקשה, ולעתים תכופות מאוד מנצל אותה. כיום ישנם כ-300 מטופלים בקנאביס *עבור* ptsd, מתוך כמעט 9,000 עם רישיון, אך רובם הכמעט מוחלט מחזיקים ברישיונם עוד קדם לרשימת ההתוויות. לפני מס' שנים ptsd הייתה העילה העיקרית לטיפול בקנאביס, אך לאחר והבינו כי אנו רבים, חדלו מלספק טיפול למטופלים חדשים. בהחלט ניתן לנסות, ואם לא תחדל להילחם, אולי אף תצליח. במידה וסובל גם מפגיעה פיזית, סיכוייך לקבל תחת התווית הכאב (עצבי וממקור אורגני מובהק) גבוהים בהרבה.

בהצלחה ורפואה שלמה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!