1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אני רוצה לרכוש וייפורייזר ולא מבין בזה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Banan, ‏11/11/17.

1. Banan

Banan חבר חדש

לייקים:
    2
    איזה וייפורייזר נייד אתם ממליצים לרכוש גג עד 150 דולר כולל משלוח לישראל?
    ראיתי שאפשר לקנות PAX 2 מזויף בפחות 50 דולר אבל הביקורות דיי לא ברורות ברשת ואין מספיק מידע בנוגע לאמינות המכשיר.

2. מיכאל_רומיאו

מיכאל_רומיאו חבר חדש

לייקים:
    15
    קודם כל אחי הPax הוא מכשיר עם ביצועים סבירים ולא יותר. לא הייתי ממליץ עליו לאף אחד מהסיבה שפשוט עדיף במחיר שלו לקנות מכשירי אידוי אחרים שיותר עדיפים ממנו מכמה בחינות.

בשביל 150$ הייתי ממליץ לך לקנות בארץ Sticky Brick junior, מכשיר אידוי שעובד לגמרי על Butane. האידוי מתבצע בשימוש עם מצית טורבו והרחקה וקירוב שלו.

ממליץ לקנות מכאן:
    https://www.vaporiza.co.il/shop/סטיקי-בריק-גוניור-sticky-brick-junior/

באיביי פשוט לא תמצא בזול יותר עם משלוח, וככה אתה מקבל את היחידה תוך יומיים ולא חודש.

סרטון על המוצר:

3. amirze93

amirze93 קנאביסט

לייקים:
    27
    אהלן אחי, יש את הקראפטי עולה 1200 אבל הוא גדול לצאת איתו בעיקר לבית , ויש pax2 שהוא זול כבר 700 נראה לי היום, ויש את pax3 שהגיע עכשיו חדש לוקח לו לדעתי פחות זמן מהקראפטי להתחמם...
    הכל מידע אישי ואחרי בדיקה בשני אתרים טובים לקניה בארץ...

4. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    amirze93 ו-Banan אוהבים את זה.
  5. cashycat

cashycat חבר חדש

לייקים:
    3
    אני תמיד אומר שבמחירים האלה עדיף כבר לחסוך את הכסף, אם אתה מחפש וופורייזר רציני שבאמת מרגיש כמו וופורייזר

Banan אוהב/ת את זה.
  6. דרור33

דרור33 חבר חדש

לייקים:
    0

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!