1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אסיד אל בסיס יום יומי

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י ganja man, ‏15/11/16.

1. ganja man

ganja man קנאביסט

לייקים:
    8
    אני נדלק המון , ואני מודע למצב שזה מכניס אותי ושאם אני יראה משהו רע יהיה לי קשה להכיל אותו ( אני בן אדם שמאוד אכפתי ואם אני רואה נגיד חתול דרוס אני לוקח אותו לוטרינר ברגל כי אין לי רישיון ואני תמיד עוזר ומאוד אכפת לי מאנשים אחרים ומבעלי חיים והסביבה ) אבל השאלה שלי היא האם אני ימשיך להדלק הרבה ושום דבר רע לא יקרה, יש מצב שזה סתם ישבש לי תמוח בגלל שזה אל בסיס יום יומי גם אם לא יקרה לי שום דבר רע?

2. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    לא לוקחים אסיד על בסיס יום יומי. כי זה לא בריא למוח, וגם כי נבנית סיבולת(תצטרך כמויות יותר גדולות בשביל להידלק).
    אפשר לעשות מיקרודוזינג אבל זה עדיין לדעתי דיי פוגע בראש.
    אסיד עושים בדר"כ במרווחים של 3 שבועות-חודש.
    אני אישית ראיתי תאונת דרכים קשה(עם הרוגים) על אסיד בדרך חזור ממסיבה ולא קרה לי כלום. המשכנו לנסוע והייתי בסדר חח. זה תלוי בך.

קצת מנוחה למוח מסמים זה חשוב לפעמים! :) .

3. ganja man

ganja man קנאביסט

לייקים:
    8
    אני גם ראיתי רצח בים כשאני דלוק ורצחו בן אדם מולי. שרדתי את זה. השאלה שלי היא באמת לגבי הסבילות ומה שזה עושה למוח כימית. וקיבלתי אחלה תשובה אז תודה לך :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!