1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ארון גידול-ארון שירות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י eliran, ‏28/2/14.

1. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    רציתי לדעת מה אתם חושבים על ארון גידול מהסוג הזה http://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=425664
    הוא עשוי פלסטיק, כן כן זה האורן שירות שרובנו מכירים ומשמש לכלי עבודה ברוב המקרים , האם עצם היותו פלסטיק יכול לדעתכם להזיק לצמח ? אשמח לייעוץ :)!

2. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    במיחיר הזה אתה מביא אוהל גידול משהו בן זונה אם רפלקטורים וכל מה שצריך.
    אם אתה חושב על למקם כזה דבר מחוץ לבית אז שכח מזה, כי יתפסו את זה מהר מאוד מאוד.

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
  4. apsord

apsord חבר חדש

לייקים:
    0
    Woogs כתבת שם שקנית עצים ב60 שקל...איפה קנית?

5. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    שים לב - זה לא אני בניתי את הארון הזה, זה איזה בחור מחול,
    העצים שקניתי היו למטרה אחרת והרבה יותר קצרים,
    אבל מבחינת כמו עץ זה בערך אותו דבר, אולי אפילו אצלי הייתה כמות יותר גדולה של עץ,
    בכל מקרה קניתי את זה במחסן עצים מקומי...
    כל נגריה או מחסן עצים באיזור שלך יעשה את העבודה,
    תחפש בגוגל או דפי זהב או בהום סנטר\אייס ...

6. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    אוהל זה לא אופציה מבחינתי זה מסגיר את מטרת הגידול בקרב המשפחה מכל הבחינות , אני בחור שגר לבד אבל מדי פעם המשפחה באים לבקר לשימחתי ואני לא יכול למנוע מהם להכנס לחדר מסווים , הארון הזה הוא אופציה מצויינת עבורי מכיוון שהוא אפילו מגיע עם אופציה למנעול ובטח לא מסגיר על גידול כמו אוהל , לטישטוש הריח נדאג כבר בדרך יצירתית .
    השאלה שלי אם עצם היותו פלסטיק מזיק לצמח ? תודה רבה

#6 eliran, ‏1/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏1/3/14
  7. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    סתם מחשבה - מה הם הם ישאלו מתוך סקרנות מה יש בארון (הנעול........[...]...).... ?

עצם היותו פלסטיק לא יזיק, אין בעיה עם זה,
    תעשה מה שאתה חושב שהכי טוב לך, אבל נראה לי מיותר (ואפילו טיפפשי) להוציא 900 שקל על ארון כזה כשאתה יכול לבנות אחד, איך שאתה רוצה ב-150 בערך..

8. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    הפלסטיק לא מזיק לצמח, וזה צריך להיות ברור כי 90% מהעציצים עשוים פלסטיק. אז אם הם יכולים לחיות במיכל פלסטיק אז בטח שארון פלסטיק לא יעשה כלום.
    קח בחשבון שמהארון צריך לצאת שירשור של אוויר בחוצה (ופנימה אם אפשרי), והוא צריך להיות אטום ב100% לאור, אחרת זה יראה חשוד.

9. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    רעיון אחר: כנס לאתר agora וחפש תמיד יש שם ארונות קיר למסירה. תמצא ארון שהוא מתאים למה שאתה צריך, תביא אותו הביתה, תוריד לו את המדפים ותחבר לו מה שצריך - והופ חסכת 900 שקל, וגם יש לך ארון שנראה כמו ארון, ותמיד תוכל לספר שהדלתות מקולקלות או משהו...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!