1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

באיזור הדרום למי פונים? ואיך בכלל משיגים רישיון

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י (MJ), ‏18/9/17.

1. (MJ)

(MJ) חבר חדש

לייקים:
    0
    היי,
    אני גרה באזור הדרום ואני סובלת ממיגרנות כבר 11 שנים עם 15 התקפים בחודש, לפעמים פחות לפעמים יותר. האם יש לכם נוירולוגים שאתם מכירים או אפילו הייתם מטופלים אצלם שתומכים בקנאביס ויכולים לתת המלצה? באיזור הדרום.
    אני מטופל אצל נוירולוג כבר שנתיים בכל מני תרופות. שלא עוזרות כמובן, נראה לי המצב שלי נהיה יותר גרוע מאז שהתחלתי את כל העניין הזה. הבחור הזה אפילו לא רוצה לעדכן בתיק כי יש לי בנוסף למיגרנה כאבים מקבציים , לא צריך להיות גאון בשביל להבין את זה, אבל הוא רושם את זה ככאב ראש רגיל. אני לא מבינה למה... לפני זה היה בחור אחר שבכלל טען שאין תרופה למיגרנה ושזה בכלל משהו שהולכים איתו לפסיכולוג ולא לנוירולוגיה ופשוט הוציא אותי החוצה. הנוירולוג הראשון בכלל לא האמין לי כי חוץ מזה הבריאות שלי תקינה. אני לא יודעת אם זה המזל שלי או שהמצב בקופת החולים שלי ככ קשה... אשמח להמלצות גם בעניין הרישיון עצמו. אני הבנתי שמרפאות כאב עושות עם זה בעיה? וגם, האם יש טעם בכלל ללכת למרפאת כאב אם אני גם ככה מטופלת כמעט שנתיים ויש לי הסטוריה בתיק עם כל מני טיפולים? כן קראתי פה על מישהו שמלווה אנשים לקבלת רישיון. איך מגיעים אליו והאם זה שווה ובאמת עוזר? כמה שאין לי מושג בזה זה לא להאמין.
    תודה לכל העונים!

2. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    מיגרנה בעיה (לא מקבלים בישראל למיטב הבנתי)
    רופאים בדרום עפ"י רוב גם בעיה (גם במקרה שמגיע לא ממש קל לקבל המלצה)

חושב שהבחור המדובר הוא שלומי סנדק
    iwantmedical@gmail.com

בהצלחה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!