1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בדיקות מעבדה ל-LSD, MDMA ועוד...

הנושא בפורום 'עשה זאת בעצמך' פורסם ע"י שולגין, ‏19/1/17.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן חברים,

אני מניח שכולנו שמחים לראות שנפתחות חנויות כחול לבן בדארקנט וכמובן שנשמח לפרגן להן. אבל לפני הפירגון, הבריאות שלנו חשובה יותר, ולכן חשוב שנדע מה אנחנו מזמינים וצורכים. מכיוון שלי כבר יש נסיון עם מספר מעבדות ומכיר את הפרוצדורה, החלטתי להציע את הדבר הבא:

1. פותחים חשבון ביטקוין אנונימי על מנת לגייס מימון לבדיקות המעבדה.

2. אוספים מספר דגימות של חומרים שונים ושולחים אותן במרוכז למעבדה כדי לקבל מחיר טוב יותר עבור כל החבילה.

3. את התוצאות אנחנו נפרסם בפורום וכך כולם (כולל הונדורים) יוכלו לדעת בדיוק מה מוכרים לנו.

אני משקיע המון בשביל ללמוד את הנושא וכבר הוצאתי כמה מאות דולרים מכיסי בשביל לדעת מה מוכרים לנו. יש לי גם חיים מחוץ לעולם הפסיכדלים ולצערי יש גבול לכמה שאני מסוגל לתרום לטובת הנושא.

בנוסף, איבדתי לא מעט כסף כשהחלטתי לבדוק מדוע כל הדגימות בעולם נשלחות לאנליזה על ידי "קבוצות מאורגנות" דווקא ל"אנרג'י קונטרול" (מעבדה הממוקמת בספרד) וגיליתי שלמחיר המצחיק (50 אירו לבדיקה) יש סיבה - לא מתבצעת בדיקה בפועל והשולח מקבל תוצאות מזוייפות.

כולי תקווה שתעזרו לי להפוך את השוק הזה לאמין ובטוח יותר בשביל כולם.

דעתכם בנושא?

תודה!

#1 שולגין, ‏19/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏25/1/17
    kingstar אוהב/ת את זה.
  2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    זה יכול להיות יקר רצח.
    כמה דוגמאות אתה מתכנן להריץ?

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני יודע, הרגשתי את זה יופי בכיס. לכן העליתי את ההצעה.
    תלוי במספר החנויות שיפתחו והמוצרים שנרצה לבדוק. אני מניח שנלך על המוצרים האטרקטיביים ביותר.

4. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אני אשמח לתרום.מקווה מאד שנגיע לנקודה שבאמת יהיה לנו מה לבדוק בכלל חח:)

5. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    שמח לשמוע :)

6. bisbas

bisbas חבר חדש

לייקים:
    4
    אשמח לעזור ברגע שאבין את עניין האנונימיות עם ביטקוין, משער שהידע יהיה הכרחי לדארקנט בהמשך :).

שאלה לגבי הבדיקות הפשוטות שנמכרות בארץ - כמה סלחניות הן?
    אני משער שאם LSD מקורי לא בהישג יד, הבדיקה מכויילת להיות גמישה וחומרים דומים יכללו בתשובה החיובית בזמן שN-BOME, חבריו וסתם קוביות סוכר רגילות יפסלו?

מצד שני במידה והבדיקה דווקא כן קשוחה ופוסלת את הרוב המוחלט של החומרים שהיא פוגשת, האם יעיל לנסות אותה בכלל?
    פחות בא לי להתבאס על תשובה שלילית אם אני יודע שזה שזו התוצאה מראש...וגם קצת מבאס לזרוק משהו שקיבל המלצות.

#6 bisbas, ‏20/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏20/1/17
  7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אם אתה זקוק להדרכה, יש מדריכים בפורום ואתה תמיד מוזמן לפנות אלי בפרטי.

ערכות הבדיקה רחוקות מלהיות מדוייקות. הן מזהות את רוב החומרים הליסרגיים כאותו חומר ולכן לא עוזרות במיוחד. הדרך היחידה לדעת מה באמת רכשת היא לשלוח דגימה למעבדה.

8. bisbas

bisbas חבר חדש

לייקים:
    4
    תודה, אני בימים הקרובים אנסה להכנס קצת יותר לדארקנט וביטקוין ואעדכן.

ותודה על ההסבר, הוחלט לנסות בלי בדיקה. לא ממש ענה לתיאורים והציפיות, אבל אני עדיין אופטימי.

9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    כשאתה אומר "לא ממש ענה לתיאורים והציפיות" למה אתה מתכוון?

10. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    זה לא איזה 10-15 אלף שקל לבדוק LSD במעבדה? אני זוכר שאתה אמרת..חתיכת הוצאה.

סקרן גם לדעת למה זה כזה יקר - האם זה בגלל שהבדיקה מבוצעת ב-HPLC?

11. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    1,100$ היתה ההצעה האחרונה שקיבלתי בשביל לדעת מהו החומר הפעיל, אבל שוחחתי עם מעבדה בבלגיה והם מוכנים לסגור דיל ל-5 אנליזות, עדיין לא קיבלתי מחיר סופי.

המחיר פחות או יותר זהה בכל המעבדות שהייתי איתן בקשר. אבל כל הסיפור מתייקר באופן משמעותי ברגע שאתה דורש לדעת אחוז טוהר ומזהמים. וזאת בהנחה שהאנליסט עובד עם הסטנדרטים המתאימים.

אין טעם לשלוח דגימות מכל חנות שנפתחת, אבל אם יש ונדור שמשאיר רושם מקצועי והמוצר נראה אמין, אני באמת לא רואה סיבה למה לא לבדוק אותו לעומק כדי שכולם ירגישו בטוח להזמין ממנו.

#11 שולגין, ‏25/1/17
  12. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
  13. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני אענה לך את מה שעניתי בהודעה פרטית לאחד מחברי הפורום שהציע לי את אותו הדבר:

"אין בפוסט הזה שום דבר שסותר את האייטם בקנאביס או התייחסות לנושא המרכזי של הכתבה (ארגוט). החלטנו לא להוציא תגובה רשמית מטעם המגזין משום שאין התייחסות עניינית לנושא הריאגנטים והפוסט נשען על בדיקות מעבדה שאיש לא ראה מעולם. אני באופן אישי שלחתי דגימות לאנרג'י קונטרול (אותה מעבדה שהם מזכירים בפוסט) וקיבלתי תשובה חיובית עבור דגימות ריקות שנשלחו אליהם.

שים לב שזו המעבדה היחידה בעולם שמבצעת את הניתוחים האלה, לכאורה, והמחיר הנדרש עבור ניתוח כזה הוא 50 אירו, בעוד שניתוח אמיתי במעבדה רצינית עולה למעלה מ-1,000$. התייעצתי עם שני אנליסטים כימיים ושניהם פסלו באופן מוחלט את המעבדה הזו אחרי שקיבלו מהם "אנליזה" לדגימה ששלחתי שהגיעה ללא דו"ח כרומטוגרפיה. היינו משחררים תגובה רשמית אם החבר'ה האלה היו עושים עבודת מחקר רצינית מעבר לכמה חיפושים בגוגל".

כותב הפוסט מנסה לרכוב על הגל שהאייטם בקנאביס יצר. מחר אף אחד לא יזכור אותו. מצד שני, אני שומע את הדיבור בחוץ, אני רואה את הקבוצות שנפתחות. האייטם עושה רעש ולשם בדיוק כיוונו. לפני האייטם בקנאביס אף אחד לא דיבר על זה. מבחינתנו מטרה אחת הושגה, עכשיו צריך להשיג את המטרה השניה - להחזיר את ה-LSD לאנשים!

שאו ברכה!

#13 שולגין, ‏25/1/17
  14. bisbas

bisbas חבר חדש

לייקים:
    4
    שזה היה קצר יחסית (6-8) שעות ולא ויזואלי או מרגש במיוחד...

:(

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!