1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ביקורת זנים שונים

הנושא בפורום 'זני קנאביס' פורסם ע"י cooldude1212, ‏19/8/16.

1. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    בימים האחרונים היה לי כיוונים מאוד מאוד אמינים ואיכותיים לזנים שונים היישר מהמגדל. המגדל זה כמו אח שלי אז הוא ממש הראה לי את האריזה של הזרעים..זה באמת הזנים הללו.

בואו נתחיל!

Vanila Kush - Barneys:
    השפעה:
    אלוהי. 10\10. אתה מרגיש רגוע בקטע של אינדיקה אבל אתה מרגיש גם מרחף..והמוח שלך צלול ברמה טובה. זה ממש ממש ממש כיף. זה מפקס מאוד אבל גם מפיל מאוד וגם גורם לך להרגיש ריחוף, קיצור - זה לחוות את כל העולמות.
    טעם וריח: 10\10. למרות השם היפה הזה של ונילה. אין לפרח ריח של וניל בכלל. אבל הריח הוא מיוחד שאפשר לזהות מקילומטרים. ריח של...פריחה! כן כן, פריחה. יש לצמח הזה ריח של פרחים פשוט. ריח שהייתי מצפה אם הייתי הולך ליער להריח כל מיני פרחי בר. משהו מדהים

Think diffrent auto:
    השפעה:
    10\7. בסה"כ זה אחלה לגמרי. אי אפשר לשים את האצבע על השפעה ספציפית זה מרגיש מאוד היברידי. קצת מחשבות מרוץ קצת אופוריה קצת מאנץ'.חסרון גדול - מפתחים סבילות לסטלה שלו בקלות יוצאת דופן
    טעם וריח:
    10\10. ריח מדהים של מנגו ופירות טרופיים.

Super silver haze - Green house seeds
    השפעה:
    10\8. לא משהו שהוא "וואו" אבל בהחלט נחמד מאוד. זה הפרח הכי חזק מכל מה שניסיתי. מבחינת חומרים פעילים הוא לוקח את כל השאר שניסיתי..אבל ההשפעה שלו היא אחלה לא מדהימה. סאטיבה קלאסית.
    טעם וריח: 10\10. לסופר סילבר הייז יש ריח שאפשר לזהות בקלות והוא מאוד מאוד ייחודי. ריח מאוד מאוד לימוני עם נגיעות אורן ומתיקות נסתרת.

White widow - Royal Queen seeds
    השפעה:
    10\6. באמת לא מבין מה ההתלהבות ברחבי העולם ממנו. הסטלה מרגישה בסדר ולא יותר. קשה לשים את האצבע על הרגשה ספציפית. זה סטלה מאוד רגילה הייתי אומר. לא ייחודית.
    טעם וריח: 10\5. טעם של..אדמה, אורנים, וירוק..המון ירוק (למרות שעבר יישון של 3 חודש). שום דבר מיוחד לא תמצאו בזן הזה.

Afghan Kush - Sensi seeds
    השפעה:
    10\8. ייחודי, כבד. לאוהבי אינדיקה. *זהירות!!* גורם לחרדות ופרנויות בצורה לא קלה. עשיתי טעות ועישנתי 0.5.. הזן הזה חזק בטירוף. נכנסתי להתקף חרדה ורעדתי כמו ויברטור ובסוף נרדמתי. בפעמים אחרות שעישנתי כמות נורמלית יותר..אז ככה - הראש מרגיש מאוד מסתובב. אתם לא יכולים להתרכז בשיט. הראייה שלכם מפוקסת ואז מטושטשת..כאילו לא בפוקוס. חצי שעה אחרי העישון תקבלו מאנץ' אכזרי. שעה וחצי אחרי אתם נרדמים. יש אופוריה נעימה. חשוב לציין שלא קל במיוחד לפתח סבילות לזן הזה..
    טעם וריח: אדמתי לימוני. ריח סטנדרטי של אינדיקה. "קוש" כמו שאומרים..לא משהו מרהיב אבל נחמד. ריח של עשבי תיבול אחרי שגורסים.

ועכשיו..לגדול מכולם.
    Lavender - Soma seeds
    הזן הכי טוב שניסיתי בחיים שלי.

השפעה - 10\20. מזכיר את הונילה קוש..רק פי 30 יותר אינטנסיבי. אתה מרגיש מרחף, מפוקס, קצת Couch lock. אבל ממש מפוקס ואתה צוחק מכל שטות..הרגשה אלוהית זורמת בגוף. משהו שאין לתאר אפילו. והכי יפה שאין סיכוי לפתח לזן הזה סבילות (בשבילי לפחות). הוא ממש ממש ממש טוב. ברמה כאילו שאני שוקל לגדל חדר עם 4 צמחים כאלה.
    זה עישון נורא כיפי. אומנם אינדיקה אבל אם תעשנו ותצאו להליכה\ריצה זה יזרום לכם רצח. הוא גורם לכם להיות אופטימים ולהסתכל על חצי הכוס מלאה. לראות הכל אחרת..

טעם וריח: 10\20. כמו של הונילה קוש, שוב פי 30 יותר חזק. ריח מפגר לגמרי של פרחים. משהו משכר. אפשר להתמסטל מלהריח את הפרח הזה..עזבו את זה שהוא ממש אבל ממש מלא טריכומות.

זהו אנשים, ישבתי רבע שעה וכתבתי לכם על זנים שניסיתי לאחרונה..אם יש משהו שאני ממליץ לכולם לנסות זה - Lavnder וגם Vanila kush. תנסו להשיג, זה די נפוץ בארץ..ובכללי אפשר לגדל וגם לטוס להולנד.

הערה: מכירים את הזן Sweet Tooth? לא ברור לי למה, מניסיון איתו אני יכול להגיד שהוא 1:1 כמו Lavender. לא מצאתי בינהם הבדלים, הם פשוט אותו זן לדעתי. אותו ריח אותו טעם אותה סטלה.

אז כל מה שאמרתי לגבי לבנדר - תקף לגבי Sweet tooth גם כן.

ashahim1 ו-בן אדם אוהבים את זה.
  2. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    אחלה סיקור!

איזה כיף לנסות מלא זנים דומיננטיים

עוד רגע הולך לעשן אלסקה 70.30 סאטיבה של תיקון עולם - יעדכןןן :)

3. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    תהנה. אחלה של זן בעולם

4. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    תודה תודה - מכיר? תן ביקורת :) קראתי עליו דברים טובים משווים אותו לקולומביאני של שנות ה80

5. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אחלה של זן, סאטיבה קלאסית. היה תקופה עישנתי אותו יום יום.
    הוא בעיקר מעלה חיוך על הפנים :)

6. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    יאללההההה חיוךךך על הפנים מתאים לשעות היום :) תנו בראששששש

7. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    איך היה אחי, נהנית ?

8. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    חחחחחחחחחחחח הינה בדיוק מחייךךך

9. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    תהנה אחי
    על אלסקה וסאטיבות כאלה אני ממליץ לך ללכת לקידוש עם המשפחה מסטול. זה פשוט כזה כיף

או סתם לצאת עם חברים בשישי בערב...
    אם כבר אתה מדבר רפואי, תנסה את צהוב זהב..אם אהבת אלסקה - אתה תאהב את צהוב זהב :)

10. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    הלוואי עעליי אחד מהשניים שאמרת חחחח :)
    אני לא בקטע של רפואיים סתם הגיע ליד של חבר אז למה לא לגוון קצת ממה שהישראלים שלנו מגדלים בתנאים טובים
    חוץ מזה הסטלה די מרוממת אנרגטית היה לי כיף לנסוע באוטו וללוות את גלגלצ ברקע הנסיעה עברה כמו ריחוף והוייב גבוה נקי וצלול עם חזיונות של אופפוריה דעש על צבעים זוהרים בהירים ונהנה לרקוד תחת ההשפעה כמו חנויכיה לייזר אנרגיה

11. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אני מבין על מה אתה מדבר..

אגב סתם כזה בקטנה..אם ישלך כיוון כמו שצריך\אתה מגדל כמו שצריך. החומר שלך יהיה פי 3 יותר טוב מהרפואי המסריח בארץ.

12. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    ביקורת נוספת ועדכנית. עישנתי לפני 4-5 שעות

Green Crack - Humboldt Seeds
    השפעה: 10\9.. לא ממש מזכיר את התיאור שלו "קראק". הייתי בטוח שיהיה אנרגטי. האמת? אחלה של סטלה אבל יש קטע של אינדיקה. חצי שעה ראשונה סאטיבה פסיכדלית. חצי שעה באמצע כזה..חצי שעה אינדיקה בקטע טוב. אני אישית אהבתי
    טעם וריח: 10\10. ריח מקסים של מנגו. משהו אין לתאר.

ashahim1 אוהב/ת את זה.
  13. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    טופ של הטופים אתה נותן פה אחינו אשרייך על הסיקורים - הלוואי כולם יעשנו רק דברים טובים

14. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    איזה פירוט.. כל הכבוד.
    אני בחיים לא יכול לסווג ככה טעמים, ריחות והשפעות, אצלי יש וויד טעים או לא ווויד עובד או לא חח
    לפעמים הוא גם טעים וגם עובד! :)
    אתה כנראה ממש חד (;

ONE-DROP-TO-THE-TOP אוהב/ת את זה.
  15. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אני לא ממש חד חח
    פשוט אני לא מעשן הרבה, והסיבולת שלי נמוכה
    לפעמים אני מעשן פעם בכמה ימים, לפעמים פעם בשבוע
    כשאתה מעשן בתדירות כזאת, אתה מתחיל להבדיל בהשפעות בקלילות..

תנסה לעשות הפסקה לעישונים לשבוע, ואז לעשן משהו שמעולם לא עישנת..אתה תבין אותי :)

16. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    כן מבין אותך... הפסקה של שבוע נשמע לי כמו עונש שלדעתי לא מגיע לי.
    אני מעשן מספר לא מבוטל של שנים, כל יום וכמעט כל היום(בשנים האחרונות גם כצורך רפואי), המצב שלי קצת שונה משלך כי אני מחפש שקט למוח יותר מאשר סטלה מסויימת או טעם וארומה (לא מזלזל בהם חלילה)
    אני גם מבין עכשיו למה אתה חושב שקנאביס לא ממכר... אתה פשוט לא צורך אותו בכמויות (יש שיגידו מוגזמות)כמו רוב האנשים שכן חושבים שהוא ממכר כי הם פשוט מרגישים מכורים..
    אני חושב שעוד כמה שנים הדעה שלך בנושא תשתנה למרות שאני מקווה בשבילך שלא

17. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    חח אל תראה אותי ככה
    היו תקופות עישנתי למשך חודש איזה 6-7 גרם ביום (כן זה אפשרי)
    הייתי יושב בכל מקום שאני הולך מעשן ג'וינט. בשירותים אפילו חח ואני לא צוחק

אז למה בעצם אני לא מעשן ככה היום? שליטה עצמית. אני יודע על עצמי שיש לי נטייה של סוג של התמכרות
    הכוונה היא, כל עוד יש לי ירוק בארון - אני אעשן אותו עד שיגמר הפירור האחרון. גם אם זה 70 גרם.

אבל אם אין לי ירוק בכלל - אני אפילו לא חושב על זה ביום יום :)

אז את כל הירוק שלי אני שם אצל חברים ולוקח איזה גרם בשבוע בלחץ..לקנאביס יש התמכרות, אם כי היא פסיכולוגית
    גם אני אחרי חודש של עישונים כבדים קצת קשה לישון וקצת דיכאון קליל. לפחות בשבילי אחרי 3 יום זה חולף כמו הרוח

#17 cooldude1212, ‏20/8/16
    נערך לאחרונה ב: ‏20/8/16
  18. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    אחד הזנים הפסיכיים! עישנתי מיני ג'וני מעורבב איתו ועם ד'ר גרינספון, גרם וחצי בערך מכל אחד...
    הגעתי למלון באחת בלילה בערך, אני עולה לחדר לא נפתחת הדלת, חוזר למטה ומתווכח עם הבחור הנחמד בדלפק שהדלת לא נפתחת, מראה לו את המפתח, ואז הוא אומר לי שלצערו עם כרטיס אשראי זה לא עובד.. היה שובב ביותר(-:

19. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    דוח עישון מהרגע!
    Sweet mango auto - green house

השפעה: 10\10. כיף, חיוך על הפנים. צחוקים, צחוקים בלי סוף.
    טעם וריח: 10\10 בדיוק כמו השם, מנגו מתוק ברמה מפחידה. ריח של ארטיק מנגו (זה התיאור הכי קרוב)

ashahim1 אוהב/ת את זה.
  20. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אכן, זן מטמטם ביותר

כשאני מעשן סאטיבות אני מדבר שטויות. וזה גרם לי לדבר הרבה שטויות

ואני בקרוב אנסה לראשונה את ד'ר גרינספון

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!