1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ביקורת על הזן Bluberry Kush של נירוונה

הנושא בפורום 'זני קנאביס' פורסם ע"י Stella, ‏12/1/17.

1. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    קודם כל, לנירוונה יש הרבה אוטומטים מדהימים ואני לא רוצה ללכלך עליהם בשום צורה, זו היא לא מטרת הביקורת הזאת.

אני מגדל כמעט רק אוטומטים (מסתדר איתם יותר טוב) ומפיק מהם יבול לא רע, אפילו העברתי כמה חברים חסידי Photo-period לצד של האוטומטים, אחד מן החברים הללו "השאיל" לי זרע יחיד של הבלוברי קוש, החמודה תוך חודשיים וחצי +- נקצרה עם יבול לא רע של 76 גרם בגידול אינדור כמובן (אני טיפוס של אאוטדור אבל העונה לא מאפשרת), כמה שאני התלהבתי.. אבל לחינם, עם כמה שהפרחים היו נראים מדהים (טיפה יותר עלים בפרח משאני רגיל אבל עדיין) ההשפעה הייתה קצרה במיוחד, תוך שעה וחצי הייתי פיקח לחלוטין, וגם במהלך ההשפעה אכן מרגישים את התחושה הפסיכואקטיבית אבל לא קרוב לתחושה שקיוויתי לה, ניתן להרגיש שהיה הרבה CBD בפרחים, אני מודע שלהרבה מטופלים וגם חלק ממשתמשי הפנאי זה יתרון אך אני עישנתי את החומר בשעה 11 בבוקר וזו הייתה תחושה מפילה מדי מבחינה גופנית ולא קרוב למספיק פסיכואקטיבית, לאחר עוד כמה סשנים של עישון והשפעה מאכזבת היבול הוחלף עם חבר תמורת יבול של סטיבה חמודה מזן לא ידוע. תפיקו מהביקורת שלי מה שתרצו מבחינתי זו הייתה אכזבה שלא מתאימה לשם הטוב של נירוונה.

Buddy Jack אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!