1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעיה בזמן עישון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י avicii, ‏30/12/13.

1. avicii

avicii חבר חדש

לייקים:
    0
    אני בן 18 ומעשן כבר עוד מעט שנתיים.
    אני מעשן בעיקר בסופי שבוע עם חברים.
    אני קורא פה הרבה בפורום ואני רואה שיש פה הרבה שכותבים שהם מעשנים בבוקר לפני העבודה
    איך אתם יכולים?
    כשאני מעשן אני לא מרוכז בכלל, אני מת מפחד לדבר עם סאחים כי אני מפחד שיגלו שעישנתי
    אני ממש פרנאויד ואני לא מרוכז בכלום
    יש מה לעשות עם זה?
    אני די על ענן ולא מצליח להתנהג רגיל בכלל

ואם זה משנה אז אני מעשן רפואי בדרך כלל

2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    קנאביס משפיע באופן שונה על כל בן אדם.
    תלמד את עצמך, תדע מה טוב לך ומתי ותעשן רק כשאשר זה יוסיף לסיטואציה בה אתה נמצא.

עכשיו אני גם אגיד לך יותר מזה, לא רק שאני מעשן לפני שאני הולך לעבודה, אני גם עישנתי כל היום בתקופת התיכון, וכל היום בין תקופות המבחנים באוניברסיטה.
    בזמן תקופות המבחנים זה התקופה היחידה חוץ מהצבא שהפסקתי לעשן, וזה רק בגלל שמריחואנה פוגעת לי בזיכרון, ולא הצלחתי לזכור את הכמויות העצומות של החומר למבחנים.
    אבל את הכל הבגרויות שלי עשיתי מסטול טילים.

#2 ganjaboll, ‏30/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏30/12/13
  3. מוריס

מוריס קנאביסט

לייקים:
    1
    בדיוק מה שגאנג'ה בול אמר.
    גם אני הייתי פרנואיד בהתחלה (לפני שנים) בסופו של דבר מה שמפחיד אותך שרק שאנשים יראו שיש לך עיניים אדומות, אבל אם יש לך סטילה אז הכל טוב :)

4. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    גם העיניים האדומות זה קטע שפוחת אחרי כמה שנים..
    וגם אף פעם לא הייתי פרנואיד בגלל שכושר ההתבטאות שלי טוב גם כשאני מסטול, וגראס עוזר לריכוז שלי ככה שיותר קל לי להתרכז בשיחה שלי עם אנשים.
    לפני שבוע וחצי הצלחתי לדבר אנגלית ( ואני ממש לא דובר אנגלית.. ) עם בחורה מקליפורניה שלא יודעת מילה בעברית במשך שמונה שעות כשאני על 5 גרם של פטריות. ( בוא נגיד שהיא הייתה נורא מופתעת בגלל שהיא בקושי הצליחה לדבר :) )
    זה הכל אינדיבידואלי ומשתנה מאדם לאדם, זה גם מה שהופך חבורות סטלנים לכולכך מעניינות, כי גראס מקצין פנים מסוימים באישיות שלנו לכן כל סטלן בחברה ממלא תפקיד אחר בחבורה.
    כל הקסם זה ללמוד איך זה משפיע עליך ואיך אתה צריך להשתמש במריחואנה כדי להיות אדם טוב יותר.

#4 ganjaboll, ‏30/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏30/12/13
  5. מוריס

מוריס קנאביסט

לייקים:
    1
    שימו לב - סטילה - סטלה -> ראו את הנסתר!

6. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    חחחחח גדול :)
    אבל רק שתדעו, שימוש מוגזם בסטילה פוגע בראיה.
    אני ממליץ על ויזולין, טיפות עיניים מעולות. אומנם הם לא חזקות כמו סטילה ולא עוזרות במקרים קשים ממש, אבל לכל המשתמשים היום יומיים, ממליץ.
    הן לא פוגעות בראיה ולכן אפשר לשים אותם כל יום בסבבה.

7. מוריס

מוריס קנאביסט

לייקים:
    1
    כן אבל תחשוב אם כבר אתה מעשן אתה פחות תרצה לצאת החוצה.. זה טוב למקרה שאתה עולה על ההגה בסופש וכאלה.. פעם ב- זה לא קריטי

ועל הדרך..
    http://www.youtube.com/watch?v=WU7SGn0MeP0

דקה 28:20
    , 39:21

8. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אמרתי למשתמש היום יומי.
    לצערי אני צריך לצאת מהבית טיפה יותר מפעם בשבוע.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!