1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בשורה למטופלי הקנאביס הרפואי?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י LipTheGreat, ‏9/3/17.

1. LipTheGreat

LipTheGreat קנאביסט

לייקים:
    29
    כתבה שפורסמה ב-www.360.co.il
    הציגה יוזמה חדשה ומבורכת לאישור צריכת קנאביס מחוץ לביתם של מטופלי הקנאביס ולא יהפוך אותם לאסירים בביתם.
    לקריאה:
    http://www.360.co.il/249093

האם בקרוב כש30 אלף ישראלים יוכלו לצרוך ולהחזיק קנאביס ברחובות ציון על אפם וחמתם של השר לביטחון פנים וכנופיית הבריונים בכחול?

הועדה המשותפת של משרדי הבריאות והמשפטים נועדה להקל על מטופלי הקנאביס הרפואי בכל הנוגע לחקיקה המאוד מגבילה הקיימת כיום בישראל.

מעניין אם בהליך קבלות מסקנות הועדה הנ"ל תעלה גם סוגיית ההליך הביורוקרטי המסובך והמתיש הכרוך בקבלת האישור לקנאביס רפואי.

האם צריכה או החזקה של קנאביס בציבור אינה סותרת את המצאות הצמח בפקודת הסמים המסוכנים?

2. DOP77

DOP77 חבר חדש

לייקים:
    2
    סותרת זה לא מילה . הסוגיה הזו של משחק ה-"ים יבשה" עם מטופלים , מזכירה לי מאוד את נושא גיוס החרדים שעלה אתמול לדיון בטלוויזיה שוב. המדינה לא מצליחה לקחת החלטה לשום כיוון ולבינתיים מה שיוצא שהמצב מחמיר והופך לחבית נפץ בוערת . אני אישית מטופל רפואי , הטיפול שלי מצליח . אני רוב היום מחוץ לבית וחייב לעשן , אני מלכתחילה בוחר במקום מוצנע ולא מחפש לריב , אני לא רוצה לחשוב על אופציה ששוטר יעצור אותי או ייקח לי חומר , זה יפגע בי בריאותית קשות . זה אמור להיות מובן מאליו והגיוני שאפשר לעשן תמיד לצורך בריאותך.עצוב

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!