1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול מחוץ לבית.

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י CrazyIsraeli, ‏20/5/14.

1. CrazyIsraeli

CrazyIsraeli חבר חדש

לייקים:
    0
    אני גר ברמת-גן ונמצא ליד גינה גדולה שלא הולכים אליה, ואני מתכוון לזה שהיא דיי נטושה. אני לא יודע כמה אנשים ומי נמצא שם במהלך היום (בכל זאת זה על גג של קניון) אבל מצאתי כמה מקומות שהם נסתרים ממבט שצריך לחפש כדי לראות, אבל הבעיה היא שאני לא יודע כמה זה באמת נטוש וזה קרוב לי לבית מאוד. אם אני לא טועה יש ספרינקלרים שישקו לי את השתיל אפילו ככה שזה עניין של לשתול ולחזור אחרי כמה זמן, ופשוט לקצור ולברוח.
    יש בעיה שזה כל כך קרוב לבית? וקרוב אני מתכוון שזה החצר של הבניין. מה אני צריך לבדוק וממה להזהר?
    תודה רבה!

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אם אתה שואל אם יכולים להפליל אותך על זה שזה בחצר של הבניין אז לא.
    וגם אם יבואו לשאול שאלות תגיד שאתה לא יודע,
    אחרי הכל יכול להיות שמישהו פשוט בא וזרק שמה זרעים, זה לא אומר שאתה קשור לזה..

אם תופסים אותך מטפל בצמחים זה סיפור אחר

3. CrazyIsraeli

CrazyIsraeli חבר חדש

לייקים:
    0
    השאלה היא כמה זה בטוח לעשות דבר כזה, והאם עדיף איזה זן אוטומטי שיניב לי תפוקה גדולה בלי שאני אצטרך לשמור עליו כל כמה ימים. אני יודע שיש לי שוטר בבניין, וזה חצר גדולה עם כל מיני מתקנים שאפשר להגיע לשם כמו חדר מעלית וחדרי חשמל.. אז בגלל זה החששות שלי.

4. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    ברגע שקראתי שוטר בבניין הבנתי שאתה צריך לרדת מזה.

5. CrazyIsraeli

CrazyIsraeli חבר חדש

לייקים:
    0
    זה בניין גדול עם 20 קומות, יש 4 דיירים בכל קומה ואני באמת לא חושב שהשכן מגיע לגג הזה מדי פעם. השאלה היא האם אני יכול ללכת ולשתול שם איזשהו זן שיפרח לבד ולחזור אחרי חודש חודשיים ולהנות ממנו?

6. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אתה תמיד יכול לנסות

7. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    שמע יש את האוטומטים שבאמת יכול לעשות את זה, אבל כן תצטרך לגשת מדי פעם לראות שהכל תקין.. בכל מקרה אם זה המקום היחיד שאתה יכול לחשוב עליו אז לך על זה

8. ktm

ktm חבר חדש

לייקים:
    0
    אני חושב שכבר רשמת יותר מדי פרטים על המקום...

9. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    כה אה? רד מזה הסגרת את עצמך קצת יותר מידי כאילו פירטת איזה גודל הביניין בדיוק,שגר בו שוטר,גינה נטושה, וזה שזה גג של קניון או משהו, עכשיו אני לא יודע כמה ביניינים שהם גם קניון עם גינה נטושה וגר בהם שוטר יש אצלכם ברמת גן אבל אני מנחש שלא כזה הרבה...

10. CrazyIsraeli

CrazyIsraeli חבר חדש

לייקים:
    0
    הבנתי אז לרדת מזה... תודה רבה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!