1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הדס (או אידס, משהו בסגנון) זה סטיבה או אינדיקה?

הנושא בפורום 'זני קנאביס' פורסם ע"י john101, ‏14/5/14.

1. john101

john101 חבר חדש

לייקים:
    0
    מישהו שהוא לא אני שמע מחבר שלו שהוא מוכר זן של אדס (או הדס. זה משהו בסגנון, לא זוכר את השם המסויים)
    עכשיו המישהו הזה הריח את הפרח והוא לא מריח מכימיקלים, ומריח... טוב, כמו צמח (המישהו הזה חדש)
    לשאלתו של המישהו: האם הצמח הזה הוא אינדיקה או סטיבה? אולי הוא Hybrid?

2. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    עישנת מהחומר? מה הייתה ההרגשה אנרגטית ומעוררת והחומר עבד לך יותר על הראש מאשר על הגוף? אם כן אז זה סאטיבה!

אם הרגשת זרמים בגוף והייתה תחושה יותר של צלילות והרגשת עומק ומין רוגע כזה וחומר עצמו פעל יותר על הגוף אז זה אינדיקה.

אני פשוט לא מכיר שום זן בשם הדס, יש מצב שזה גם היבריד אבל זה כבר ממש קשה מאוד לדעת!
    אגב לא כל האינדיקות הם סטלות מפילות ומרגיעות... יש זנים כמו nothern light, Afghan Kush, LSD שלמרות שהם נכללים בקטגוריה של אינדיקות, הסטלות שלהם דווקא דיי מעוררות. אבל אלה זנים קשים מאוד לעיכול ולא מומלץ לעשן אותם אם אתה מתחיל.

3. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    שמע, לא פעם הדילר אמר לי שזה חשיש אפגני וקיבלתי בוף רגיל לגמרי.. קח לתשומת לבך
    תחשוב על הדילר כסוכן מכירות שמנסה להיפטר מסחורה

חחחח ודי עם הקטע של ״מישהו שהוא לא אני״

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!