1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

החוק החדש שנכנס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י goga, ‏26/1/17.

1. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    היי יש לי שאלה
    תקשיבו בזמן הצבא נשפטתי נכנסתי לכלא על שימוש וקיבלתי תיק פלילי ותנאי תשעים יום לשנתיים הקרובות שאם אתפס מעשן יוכלו להכניס אותי לכלא..
    עכשיו אני נורא מבולבל מצד אחד יש לי את התנאי של הכלא(כרגע משוחרר מהצבא ויהיה מדובר בכלא אזרחי)
    מצד שני ארדן אמר שפעם ראשונה ושנייה אלה יהיו קנסות פעם שלישית כמו טיפול ופעם רביעית תהליך משפטי
    מה אתם חושבים?אם אתפס יעשו לי משהו או שפשוט אקבל קנס?
    כל הנושא הזה מבלבל אותי מאוד..

2. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    מאמין שבמצב הנוכחי התנאי שלך עדיין תופס, אני מקביל את זה למצב שלי בנהיגה, הייתי על תנאי שלילה ואז שללו אותי על משהו שכל שאר האוכלוסיה הייתה מקבלת עליו 500 שקל ו3 נקודות.
    אבל שמעתי ממישהו שאמרו שיבטלו גם תיקים רטרואקטיבית אז יש מצב שתוכל לעשן בשקט.

3. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    אז בעצם כדאי לחכות עם זה עוד קצת? :(
    טוב בסדר.. הצד האופטימי של ההמתנה הזאת הוא שפעם הבאה שאקח שאחטה היא תתן לי כאפה ;)

4. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    אתה לא חייב לחכות, אתה יכול להשתדל לא להתפס :)

5. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    תפנה לעורך דין אחי

6. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    מפחד לקבל פתאום טלפון שמזמנים אותי לבדיקת שתן או שפתאום יגיעו הביתה בלי סיבה
    אגב הבנתי שאחרי השחרור אני עדיין נחשב כרכוש צהל ומצח יכולים להמשיך להציק לי במשך חצי שנה
    מישהו שמע על זה ? או שזו סתם הנפצה?

7. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    מצח מתעסקים בצבא.
    לא אכפת להם ממך כבר.אתה כן יכל להשפט על משהו שעשית בצבא,בזמנו כשישבתי בצבא אז היו שם אנשים שנתפסו על סמים בזמן הצבא,משכו את המשפט ונשפטו כאנשי מילואים בשביל הקלה בעונש.מה שאתה עושה עכשיו לא מעניין אותם.

תפנה לעורך דין.תבדוק מה מצב התיק שלך לאחר האי הפללה,מה מצב התנאי,וכו'.אתה יכל גם לסגור את התיק לדעתי,עכשיו כשנכנסה האי הפללה בטח יהיה שינוי במידיניות כלפי אלה שהופללו.

8. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    אם מצח בא אלייך ולא ברחת ממילואים או משהו כזה תשתין לו על הרגל תגיד לו לנסות לקחת מזה בדיקה.
    ואף אחד לא יגיד לך סתם לבוא לבדיקת שתן או יבוא אלייך הבייתה בלי סיבה , תעשן בשקט במקומות שאף אחד לא יכול לתפוס אותך בלי לעשות מזה יותר מידי עניין...

9. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    מצח לא יבואו לבדוק אנשי מילואים כי הם יודעים ש99 אחוז מהם מלוכלכים.

10. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    ברור, אבל כל עוד הוא לא עריק מילואים אין למצח שום סמכות עליו אז הוא יכול להשתין עליהם בשקט.

goga ו-doltaraneik אוהבים את זה.
  11. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    כן אני יודע כל עוד אני לא עריק מילואים או שעשיתי משהו נוראי הם לא יבואו
    אבל בגלל שיש לי כבר תיק וכתם שחור שילווה אותי הרבה זמן
    זו לא סיבה מספיק טובה בשבילם בשביל לבוא אלי או לקרוא לי לבדיקת שתן בתחנה הקרובה לבית?

12. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    לא אחי כל עוד לא נתפסת/הלשינו עלייך אין להם שום עילה להזמין אותך לשום דבר. לא למשטרה ובמיוחד לא למצח.

Dessia ו-goga אוהבים את זה.
  13. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    טוב נקווה לטובה :)

14. Emit

Emit חבר חדש

לייקים:
    10
    "4. משמעות נוספת היא שמעתה אפשר יהיה לבטל רטרואקטיבית תיקים פליליים קודמים. החוק קובע שאם העונש על עבירה מסוימת הופחת, אז העונש המקסימלי שאפשר לתת עליה הוא מופחת בהתאם. אוטומטית אם מתבטלת העבירה, מתבטל גם הרישום הפלילי. מאחר ולא הוגדרה בבירור אי הפללה מלאה אלא מן שלבים של אכיפה וקנסות, הביטול הרטרואקטיבי לא יעשה אמנם אוטומטית, אך כל בקשה שתוגש למחיקת רישום פלילי רטרואקטיבית סביר שתאושר."

15. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    עזוב אותך מכתבות במגזין או מעצות של אנשים פה, פנה לעורך דין שבקיא בתחום הקנאביס ותקבל תשובות לכל השאלות שלך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!