1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

החשש מגידול

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י סוקרטס, ‏4/12/13.

1. סוקרטס

סוקרטס חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן אנשים! סוף שבוע מבורך

אני מעוניין לשתף אתכם ב-התלבטות. לגדל או לא לגדל? זו השאלה. זה זמן רב אני חולם לגדל עציץ אחד-שניים, רק בשבילי. אבל אני מאוד חושש להיתפס. יש בידיי כמה זרעים שקיבלתי עם הקנייה האחרונה שלי. הזמנת זרעים מפחידה מכיוון שישנו החשש להיתפס. ממש לא בראש שלי רישום פלילי, שיכול לדפוק לי את החיים (יש לי חלומות גדולים, שתיק כלשהו ממש לא יעזור בקידומם). מנגד, אני כל יום חולם על סטוק אישי שלי. זה יהיה חלום שיתגשם. חוץ מזה אני גר בביתי עם עוד דייר שהוא בעל הבית ובן משפחה. לא יודע איך אני יוצר מצב שזה נעלם מעיניו ואפו (הרי יש ריח, וצריך חלל כלשהו). לא נראה לי שהוא יזעזע, אבל מי רוצה שעוד מישהו ידע ובטעות יפלוט. ההוצאות הן לא שיקול משמעותי ביחס לכמיהה שלי לצמח משלי.

הנחתי היא שאני לא היחיד שהתחיל לגדל לאחר שקילת השיקולים שהעלתי. אשמח לשמוע מה גרם לכם להחליט איך שהחלטתם ומה עומד מולי במקרה אם חס ושלום יימצא צמח אחד.

2. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    מה גרם לי להחליט? את האמת שקניתי כמה גרמים עם החברה ... וראיתי בפנים כמה זרעים
    אז אמרתי לעצמי שיהיה "מגניב" לנסות לגדל אולי .. אז הגעתי לפה , עקבתי אחר המדריכים והצלחתי להגיע עד לשלב הצמיחה איפה שאני עומד היום..
    אתה יכול לבדוק בפורום יש פה דיון שלי עם התמונות - זה נתן לי עוד מוטיבציה להמשיך להשקיע ולנסות להפיק את המיטב.

אלא שההורים שלי היום גילו את מה שאני מחזיק בארון וביקשו שאני אפטר מזה ...
    אני דיי הודתי שאני מעשן מריחואנה כבר איזה שנתיים מדי פעם .
    הסברתי שזה עושה לי טוב..זה לא פוגע לי בלימודים אלא ההפך גם תורם פעמים רבות למחשבות יצירתיות וכו'.
    זה לא "פתח לשער הגיהנום.." ומשם מדרדרים לסמים קשים.דברים ישתנו בתקופות האחרונות - אלא שהמדיניות בישראל לא כ"כ בא לקראתנו בגלל פחד , תפיסה שגויה ובעלי אינטרסים כמו חברות התרופות הגדולות בארץ שלא מעוניינות שהצמח הזה שהוא מתנה יגיע לאנשים במקום התרופות שלהם - פחד להפסיד כסף וכו. לגליזציה שאמן תגיע כבר יום אחד .

אימא שלי כמו כל אימא שחינכו אותה שקנאביס זה רע - דאגה לי יישר והחלה להכנס לסטרס...
    ניסיתי להרגיע אותה ... אני סטודנט , היכן שאני וכל זה בזמן שאני מעשן בתקופה הזו מדיי פעם - הסברתי לה שזה לא פגע בי , אני פה הכי בריא שיכול להיות נפשית ופיזית
    ומפוקס על עצמי.כמובן שעושים דברים בפרופורציות ויודעים לאזן בין הכל אז הכל בריא .
    היא קצת נרגע והפנתי אותה לאינטרנט שתקרא קצת יותר על מה שהישתנה מאז מה שלימדו אותה על המריחואנה .

אני עדיין צריך להפטר מהצמח אבל אם אימא שלי תבין אותי במקצת , לפחות יצא לי מזה משהו.

#2 alechko, ‏5/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏5/12/13
  3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    לגדל בבית ולהסתיר את זה ממישהו שגר איתך נראה לי קשה מאוד במיוחד בחודש האחרון שאין מצב שהוא לא יריח את זה.

השיקול היחידי לגדל הוא מחיר גרם בודד וכמה אתה מוציא בחודש.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!