1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הקמת סטאפ ראשון

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י DArchitect, ‏4/10/17.

1. DArchitect

DArchitect חבר חדש

לייקים:
    5
    אני בור בתחום, תוכל להפנות אותי לדשן מיקרו? לא ממש הבנתי איזה סוג דשן זה.
    ותודה רבה על העזרה

2. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    תראה הצמח צריך 3 מינרלים עיקרים(NPK) - כלומר בכל בקבוק דשן שתקנה בעצם אתה קונה מינרלים. האם זה משנה איזה שם של חברה יש על הבקבוק? לא כזה, לצמח זה בטוח לא משנה כל עוד הוא מקבל מה שהוא צריך.
    לכן אין צורך להשתגע ולקנות יותר מידי.
    כל דשן מגיע עם ערכי ה N - P - K רשומים עליו וכל חברה מייצרת במינונים ונוסחאות משלה.
    אם אתה רוצה להבין יותר מה זה הNPK יש מלא מדריכים פשוט תחפש בגוגל.
    (תוספים הם משהו אחר מצטרף להמלצה על Bloombastic אבל עם כל השאר הייתי מחכה ולומד קצת יותר לפני)

עוד דבר, לתת יותר דשן מפחות דשן זה ממש לא מומלץ, ולא רק לגבי דשן, כל דבר שתתן יותר מידי (מים, אור, רוח) לצמח בד"כ יגרמו ליותר נזק מתועלת. לכן מומלץ לתת בדיוק, ובגלל שאנחנו לא באמת יודעים מה זה בדיוק בטח לא בתור מגדל מתחיל עדיף לתת מעט פחות ממעט יותר -- כגישה כללית לגידול. כי לתקן נזק של מעט זה קל, אך לתקן נזק של יותר מידי הרבה יותר קשה.

בכל מקרה שיהיה בהצלחה וקח בחשבון שצמח אחד במטר על מטר זה מחזור של שלפחות 5 חודשים (3 חודשים צמיחה לפחות)

3. DArchitect

DArchitect חבר חדש

לייקים:
    5
    יש לי עציץ סמארט-פוט של כמעט 40 ליטר, אני מניח שזה יהיה ארוך.
    יש לי עוד שאלה לגבי האוהל שאני מתכנן-
    עד כמה חשוב לפלטר את האוויר שנכנס פנימה? המטרה היא למנוע כמובן כניסה של מעופפים ומזיקים לחלל. יש דרך פשוטה וזולה לעשות את זה? חשבתי על תיבה עם פתח כניסה רחב מאוד ועליו למתוח גרב של נשים הדקות האלו. יעזור לדעתכם או מיותר? עד כמה זה מעמיס על המפוח? בעצתכם קניתי גם מפוח 360 מק"ש, כך יהיה לי 160 לכניסה ו-360 ליציאה. כרגע ללא פילטר פחם, אולי בעתיד נוסיף לפי הצורך.

4. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533

אם אתה מתקין 360 יציאה וכניסה רק 160
    אתה חייב להוסיף עוד פתח כניסה לכניסה פסיבית של אוויר.
    ולגבי מעופפים כל רשת תעשה תעבודה

5. DArchitect

DArchitect חבר חדש

לייקים:
    5
    תודה אחי, כמובן שתהיה עוד כניסה פאסיבית.
    רשת כמו של חלונות לא תהיה גדולה מדיי? כנימות וכל מיני יצורים קטנים כאלו יותר מטרידים אותי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!