1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הרגע ניסיתי סלוויה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י buddy, ‏28/2/14.

1. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    חח הפעם הראשונה שלי הייתה מלפני מלא זמן..
    ישבתי בחדר של חבר שלי והיה לו כיסא שעושה מסאז כזה, כיבינו את האורות והשארנו אור קטן מהחלון
    הפלתי את כל הראש החזקתי בריאות איזה 30 שניות ככה, והתחלתי לראות את הפרצוף של חבר שלי שהיה מולי מתעוות והופך להיות בצבעים
    והאוזניים שלו עפות מהמקום וכל מיני דברים מוזרים זה היה בכמה שניות הראשונות.. אחר כך כבר הייתי בעולם אחר חח לא כל כך זוכר מה שאני זוכר זה
    שהיה מלא צבעים ואנשים מוזרים.. וזה היה מסלוויה 15x :)
    מ40x ?
    הפלתי את הראש וראיתי הכל לבן. פשוט לבן אחי לא ראיתי כלום לא הרגשתי את כלום אחי אני רוח הכל לבן הכל הכל
    ושהתחלתי לחזור לעצמי (חצי שעה בערך)ראיתי את הידיים שלי בצורות מוזרות והרגשתי שיש רעידת אדמה חזקה וכל מיני דברים כאלה..
    בקיצור, סלוויה זה פסיכי וואלה אולי ננסה השבוע להזמין :)

2. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    פשייי נשמע אינטנסיבי, אבל עכשיו למרות שאני בן 15 אני מחפש את הדברים היותר רציניים (אסיד פטריות וכו')

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    לא שעישנתי פעם סאלוויה, אבל איכשהו סאלוויה נשמעת לי הרבה יותר גזורה מאסיד...
    אסיד לא כזה מטורף, אפילו די עדין, גם בכמויות גדולות, אבל הוא ממש ממש כיף [:

4. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    תשמע אסיד ופטריות ממליץ לך לנסות אחרי גיל 18 ואפילו יותר..
    זה יכול להזיק לך כרגע מאוד כי המוח שלך עדיין מתפתח , קנאביס גם מזיק למוח בשלב שהוא מתפתח..
    עם כבר אתה ממש רוצה לנסות משהו ממליץ לך קודם לנסות את ה lsa שמצוי בזרעי מורנינג גלורי והוואין בייבי וודרוז..
    בפטריית הקסם אפשר למצוא את הזרעים..
    באמת ממליץ לך לחכות עוד עם אסיד ושאר הדברים ולנסות במסיבת טבע זה חלום :)

5. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    ההבדלים בייניהם זה שבסלוויה הטריפ שלך נמשך עד חצי שעה בערך ואתה רואה בעיקר הזיות ''יש מאין''
    אבל מאסיד אתה פשוט רואה מציאות מעוותת וזה נמשך פשוט יותר זמן..אתה צודק שזה מאוד כיף בעיקר במסיבות טבע שהמוזיקה נכנסת לך למוח

6. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    יצא לך לנסות אסיד? אתה יכול לתאר איך זה היה? ואם יותר מפעם אחת אז את החוויה הכי מעניינת או טובה שלך? כל הנושא הזה באמת מטריף אותי ומדליק אותי כמו ילד שמקבל צעצוע חדש

7. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אתה צודק ולא תיכננתי לנסות לפני זה אבל נגיד אני בן 17 ומשהו ומזדמן לי אז ברור שאנסה רק הבעיה היא למצוא חברים שיעשו מסיבות טבע וכל החברים שלי בעד הדברים האלה רק הבעיה היא להשיג את זה אבל כל דבר בעיתו ואני באמת לא ממהר ויש לי את כל חיי לפניי אז אני מאמין שזה יבוא כזה יבוא, כמו לאבד ביתולין או להתחתן...

8. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    בדיוק אחי יש לך עוד זמן אל תדאג ;)
    עם תדע על איזו מסיבת טבע זה לא בעיה לנסוע לשם וברוב המסיבות טבע יש מוכרים עם תחפש תמצא לא בעיה.

9. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    לא יודע מה איתכם אני מפחד מהדברים האלה , פחד להידפק ואני לא ילד בן 18 , תגיל הזה עברתי מזמן לצערי , אין כמו קנאביס תאמינו לי ! :]

10. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אני חושב שעשיתי אלאסדי משהו כמו 7 פעמים,
    מכל החוויות האלה למדתי וצברתי ידע, זה חינוך אדיר,
    הייתי אומר שמעניינת זאת המילה לתאר את זה,
    החוויות מאלאסדי - יש להן צד שגורם לך לנתח כל דבר, משהו שאני מאד התחברתי אליו כי אם משהו לא מובן לך בחיים בזמן חוויה כזאת אתה יכול להינעל עליו לכמה שעות בלי ששום דבר מסביב יפריע לך עד שתפתור אותו, בגלל זה אני ממליץ לעשות את זה לבד או רק עם אנשים (או חיות אחרות) שממש ממש קרובים אליך...
    בפעם השלישית או הרביעית שלקחתי ידעתי שאני הולך להגזים, כי בכל הפעמים שלפני זה היו לי הזיות ממש ממש קלות, והאפטר אפקט לא היה משהו - לא יכולתי להרדם והייתי די עצבני, אני מניח שזה כי זה לא באמת היה אלאסדי טהור, זה הרגיש כאילו הוא היה מהול בחמש טון ספידים, וגם בגלל שחיפשתי את המשהו הזה שיפיל אותי מהרגליים,
    אז שתיתי בס"ה משהו כמו 5 או 6 טיפות (שגם בטח לא היו טהורות, אבל הרבה יותר נקיות ממה שלקחתי עד אז), בפרק זמן של כמה שעות -
    היינו כמה חברים, 4 בקבוקי מים של חצי ליטר עם 3-4 טיפות כל אחד ... זאת אומרת שילמנו על 2, אבל פה התפלקה לסוחר איזה טיפה ושמה הוא צ'יפר אותנו בעוד אחת..
    כל 2 אנשים על בקבוק בעיקרון,
    קנינו את האסיד ונסענו לכינרת לפגוש את שאר החברה'
    אני בגלל שהתחלקתי בבקבוק עם החבר שנהג התחלתי לשתות כבר בדרך, בסביבות 5 וחצי אחרי צהריים, החבר שנהג לקח כמה שלוקים בדרך ואמר לי שאני יכול בכיף לגמור את הבקבוק, מקסימום הוא יקח עוד כמה שלוקים ממישהו אחר אם הוא יצטרך, כשהגענו, בערך חצי שעה אחרי זה חיכינו לעוד חברים, ועד שעברה שעה מהרגע שהתחלתי לשתות כבר גמרתי את הבקבוק, באותו זמן גם התחלתי להרגיש את הגלים ראשונים... בילבול, חוסר יכולת להתרכז בשיחה וכל מה שאומרים לי נהפך לכאילו סתם עוד משהו שאני שומע, כאילו זה סתם ציוץ של ציפורים או נביחות של כלבים. עדיין לא היו לי ממש הזיות, אולי עיוותים קטנים בראיה בזמן שהזזתי את הראש.
    חיכינו בבית של חבר לעוד כמה חברים ואחרי משהו כמו חצי שעה שנהפכתי בה לדי עצבני (ספידים מחורבנים, אני שונא ספידים) והרגישה לי כמו שעה וחצי - התחלנו ללכת לכיוון הכינרת (הוא גר 10 דקות ממנה).

אני חייב להעיר פה משהו: אחת הסיבות שאני לא רוצה יותר להתקרב לסמים מהרחוב זה שאתה לא יכול אף פעם לדעת מה הכניסו להם, אתה מצפה למשהו אחד ואתה יכול לקבל משהו אחר לגמריי שיהרוס לך את היום במקרה הטוב, ובמקרה הרע - אלוהים יודע... הסיבה השניה זה שאני רואה איך אני בקלות יכול להתמכר לזה ואין לי כרגע את הכסף לתמוך בהרגלים כאלה. גם בלי להתמכר, עדיין הייתי שמח אם הייתי יכול לקחת אסיד מידי פעם, אבל כשאתה יודע שיכול מאד להיות שאתה זורק את הכסף שלך על חשאב (משהו שלא עובד), או על חרא מהול בקקי - כבר יורד לך כל החשק מזה, שזה די מבאס כי אלאסדי יכול להיות מאד נחמד מידי פעם. אז הנקודה שלי פה זה - שאני לא ממליץ לאף אחד, ובמיוחד לא לילדים שמחפשים סטלות (כמוך[:, זה בסדר גם אני הייתי כזה) לקנות סמים ברחובות ישראל (וגם לא במסיבות לצורך העניין), סמוך עליי זה יכול לדפוק לך את השבוע ואתה תמצא את עצמך הולך בסביבובים בחדר ובין לבין דופק תראש בקיר. כל הזין בפקודת הסמים.

בכל מקרה - בדיוק איך שיצאנו מהבית של החבר, אני זוכר שאחת הבנות שהיו איתנו אמרה משהו כמו - "אני כבר מרגישה את הגלים הראשונים, אתם מרגישים ? אתה מרגיש ?" או משהו כזה, היא הייתה סטלנית מהזן שאני לא אוהב (ויסלח לי אלוהים כי היא אחלה בחורה, פשוט סטלנית ממש כבדה, על גבול הנרקומנית והיא הייתה מוצצת למישהו בשביל סטלה, לפחות ככה היא התנהגה), היא הייתה מאלה שאוהבות להיראות זרוק כזה ולא הסתירה את זה שסמים בכלל ואסיד בפרט זאת האהבה הכי גדולה שלה בחיים אחרי למצוץ זין, והשמועה אומרת שהיא עשתה כל כך הרבה פעמים אסיד שמשהו השתבש אצלה (למרות שאני די בטוח שזה ככה בגלל איך שהיא גדלה... אבא שלה שוטר ד"א [: ), עכשיו - בגלל שידעתי את זה שהיא סטלנית ממש כבדה, ובגלל מה שהיא אמרה, חשבתי שהיא מסתלבטת עליי ושאני מתנהג ממש מוזר או משהו כזה וזה קצת הכניס אותי לסרטים, ואז התחילה מין שרשרת כזאת שפתאום מישהו אומר איך הוא מרגיש או איך האסיד משפיע עליו (כשאני חושב על זה רוב אלה שהיו איתי היו סטלנים כבדים כמוה), וזה עוד יותר הכניס אותי לסרטים וקצת עיצבן אותי בהתחלה כי חשבתי - "מה אתם מבלבלים לי עכשיו תמוח, תנו להישרט בשקט... "

בסביבות 7 וחצי בערך הגענו למקום שלנו, מצויידים בעוד כמה בקבוקי מים מהולים באלאסדי, באנג, קצת חשיש וקצת ירוק רפואי שעברו בסבבים, אספנו שמה כמה מקלות והדלקנו מדורה.
    איך שהתמקמנו, זאת אומרת ממש כבר יכולנו לשבת בנוח והמדורה דולקת ואין יותר שום דבר לדאוג לו, החבר שנהג ישב מולי מהצד השני של המדורה, וחבר ילדות שלי עשה קצת צחוקים, הוא סטלן כבד החבר ילדות, אבל אני אוהב אותו, הוא בחור עם קצת יותר רגליים על הקרקע.. נקרא לו נועם, ולחבר שנהג נקרא אלכס..
    אלכס היה בחור בן 27 בערך באותה תקופה, עם קו שיער קצת נסוג עד הכתפיים ומשקפיים של חנונים (כאלה עם מסגרת מתכת פשוטה ולא הכי בסטייל), עכשיו - אני לא יודע כי אף פעם לא הרכבתי משקפי ראיה (חוץ מכמה נסיונות אבל לא משנה..) אבל לא הבנתי באותו רגע למה בכלל הוא צריך משקפיים, לילה, דלוק על אסיד, זה לא שהוא צריך לקרוא עכשיו איזה מאמר מול הכיתה. בכל אופן מיותר לציין - הוא היה נראה די מצחיק.
    ופתאום משום מקום נועם בא ביציאה צעקנית - "תראו את אלכס יושב לו שמה, נראה כמו הפרופסור המפוזר" (ועל התכונה הזאת של נועם אני אסיר תודה! יש לו את הקטע הזה בישיבות - לדפוק סטלבטים על אנשים בלי לראות בעיניים),
    ומאותו רגע צחקתי כמו שלא צחקתי בחיים שלי ! נראה לי במשך איזה רבע שעה רצוף - פשוט לא יכולתי לעצור את זה,
    ומאותו רגע גם כמעט כל דבר היה נראה לי מצחיק, או שפשוט מידי פעם קיבלתי איזה פלאשבק של איזה רגע מצחיק וככה כל פעם הייתי צוחק לרבע שעה רצוף. חחחחחחחח ואז נועם החליט שאני על תקן "המתקרקר" של הערב (כי הוא לא יכול היה להשאיר את אלכס לבד ברשימת הסטלבט, מסכן P:).
    זה נמשך ככה נראה לי משהו כמו שעתיים, אבל יכול להיות שזה היה רק האסיד שגרם לזה להראות כל כך ארוך, שבזמן הזה בין הפסקות מהתקרקרות של רבע שעה לשניה, נועם, שלא רצה ללכת הארד קור עם האסיד באותו ערב, תרם לי את הבקבוק שלו, ואלוהים יודע כמה שהייתי צריך את התרומה הזאת, שמתי אותו בכיס התחתון של הדגמ"ח שלי או ליד הביצים בישיבה מזרחית ושמרתי עליו יותר מהפלאפון או הארנק או כל דבר אחר שהיה עליי [: .
    גם כן בין התקרקרות אחת לשניה האסיד השפיע עליי כמו שעדיין לא הרגשתי אותו - עד עכשיו כל מה שחוויתי היה עיוותים של המציאות, אבל אז ממש התחלתי לראות דברים שלא קיימים כמו סירות עם חרטום בצורה של דרקון ואיזה 4-5 חותרים, כולם עם משוטים כמו הסירות הצבאיות של רומא העתיקה, עוברות במים אחת אחרי השניה, משהו כמו 15 סירות כאלה, ואז הם הפסיקו, וחמש דקות אחרי זה עוד גל של 15 סירות.
    הכל השתנה, זה היה די מגניב למען האמת.

בשעה 11-12 בערך (נראה לי, האמת שלא הסתכלתי בכלל לבדוק מה השעה, אבל זה הרגיש כמו משהו כזה), אחרי שגמרתי כמעט 2 בקבוקים שלמים עם 3 טיפות כל אחד, ו40 דקות בערך אחרי שכולם חזרו הביתה ואני החלטתי שאני נשאר כי רציתי לנתח כל כך הרבה דברים שקרו איתי, וסתם להישאר להנות מהסטלה, פשוט לא הבנתי למה הם רצו ללכת, חשבתי - אין סיכוי שעברה להם ההשפעה גם אם הם בקושי שתו, אבל הם הלכו, ואני נשארתי לשבת שמה, ואחרי איזה 40 דקות או שעה שאני יושב שמה לבד ועשינתי איזה כמה סיגריות ושתיתי עוד כמה שלוקים, נועם חזר כדי לבוא "להחזיר" אותי,
    אחרי הכל הייתי אמור להשאר לישון אצלו ואני מניח שהוא רצה ללכת לישון אז לא ממש הייתה לי ברירה,
    הוא היה כל כך מבסוט ששמרתי על הבקבוק קרוב לליבי שהוא לא הפסיק לצחוק כל הדרך לבית שלו, ואלוהים יודע איך הוא זכר אותה בחושך הזה ועם האסיד במוח שלו, כי זאת לא ממש הייתה דרך... לא היה שביל או משהו, עברנו בתוך שדות של הקיבוץ ורפתות ואלוהים יודע איפה, אבל הגאון הזה ידע בדיוק לאן הוא הולך, והוא עשה לי את הדרך כיפית עם זה שהוא לא הפסיק לצחוק עליי.

הגענו אליו וכבר ידעתי שאין יותר מה לעשות - כבר בשלב הרבה יותר מוקדם של הערב נגמר כל הגראס והחשיש, נשאר לי איזה חצי בקבוק אסיד (מעוד בקבוק שנשאר לאלכס P:) ששמרתי לבוקר ואני אפילו לא חושב שנשארו לי סיגריות (קופסה שפתחתי בתחילת אותו יום), אבל ידעתי שאני יוכל לסמוך על מישהו לשנורר ממנו...
    ידעתי שנועם בטח רוצה קצת זמן עם הבחורה הסטלנית (שנקרא לה מאיה), כי היא הייתה יזיזה שלו, אבל הסתבר שאפילו לו לא היה כוח לכלום, יותר מאוחר הוא אמר לי שכל מה שהוא רצה זה שהיא תמצוץ לו, והדירה שלו הייתה קטנה - חדר שינה קטן שבו גם הייתה הטלוויזיה היחידה בבית, מטבח-סלון ושירותים-מקלחת, אז אני כבר ידעתי שאני הולך לסדר לי איכשהו את הספת 2 מושבים שלו למיטה על הריצפה, אבל הוא היה כל כך גמור מאותו לילה (שכחתי לציין היו גם איזה 3 שישיות בירות שאיכשהו נגמרו כמעט לגמרי) שהוא התעקש שאני ישן איתם בחדר והוא סידר לי מזרון סבבה על הריצפה עם כיוון לטלוויזיה.

הלילה היה קצת מבאס כי אחרי 4-5 טיפות אסיד אתה לא מסוגל לראות שום דבר בטלוויזיה, בטח שלא לישון, והדבר האחרון שאתה רוצה לחשוב עליו זה שחצי מטר מעליך - שוכב חבר שלך עם עוד בחורה ליד שבשלב מסויים בטח תשתעמם מ-2 חבר'ה שלא מסוגלים להרדם ומתהפכים כל 3 דקות ותתחיל למצוץ לו את הזין בתקווה שאתה תקלוט את זה ותעמוד עם המכנסיים למטה והזין מכוון להכנס לה ישר לפה (היא מצצה לו את זה אני יודע, את השאר השלמתי בראש שלי כי זה מה שחשבתי עליה באותו זמן, מה שהגעיל אותי עוד יותר והפך את הניסיון הכושלים שלי להרדם - לבלתי אפשריים).
    אז ניסיתי להתרכז במה שיש בטלוויזיה (שפעם ב-נועם החליף ערוץ מכדורגל, לאיזה סרט, לערוץ 2 וכו'), רק כדי לגלות שאני לא מצליח בכלל לזכור מה ההוא אמר להיא לפני 3 שניות.
    ואז התהפכתי לצד שני וניסיתי להרדם, ואחרי 10 דקות של ניסיונות כושלים החלטתי - "טוב אין סיכוי שאני מצליח להרדם ככה, אני פשוט יראה טלוויזיה..." וככה נמשך הלופ הזה לפרק זמן שנראה היה כמו שלוש שעות, עד שלבסוף הצלחתי לישון איזה כמה שעות.

זה מה שקורה במנות גדולות יחסית של אלאסדי - הרבה לופים, זה לפעמים יכול לתסכל, זה לפעמים יכול להיות מצחיק, זה לפעמים יכול להיות כיף, או מרגיע או כל דבר תכלס, תלוי איפה אתה.
    מה שעשית לפני שניה נראה לך דבילי ואתה לא מבין בכלל למה עשית אותו, אז אתה מחפש משהו אחר לעשות, רק כדי לגלות שהוא גם בלתי אפשרי ואז אתה שוב מנסה לעשות את הדבר שקודם עשית ועל הדרך אומר לעצמך - רק אל תידפק.
    תיזהר מזה -
    מה שאני עשיתי בסוף זה אמרתי לעצמי - "לך לישון! לך לישון לך לישון" עד שנרדמתי.

בבוקר קמתי, מצאתי איזה סיגריה זרוקה בבית של נועם, הרתחתי לי מים לכוס קפה והלכתי להשתין, מנסה להיות בשקט בלי להעיר אף אחד אבל כנראה שלא הייתי ממש טוב בזה כי מאיה התעוררה ואיך שיצאתי היא ישר שאלה אותי איך אני שותה את הקפה שלי.
    אחרי שאתה לוקח סם ממריץ כלשהו (במקרה הזה הספידים שהיו באסיד, ולמען הרקורד עשיתי כמה וכמה אחרים ואף אחד מהם לא ממש היה לטעמי, חוץ אולי מאמדיאמאיי טהור, כל השאר זה בזבוז של זמן) המוח שלא מתמלא בסרטונין, וכשההשפעה של אותו סם מתחילה לרדת, יש חוסר עצום בסרטונין במוח ואתה מרגיש את אחת ההרגשות הכי מגעילות שתרגיש בחיים שלך באותו רגע. ככה הרגשתי באותו בוקר.
    אז הייתי בהאנג אובר כל כך מגעיל שאפילו לא ידעתי מה לענות לה על שאלה פשוטה כמו - איך אני שותה את הקפה שלי הזאת ובמשך איזה 5 דקות התעלמתי ממנה לגמרי, אחרי זה היא אמרה לי שזה בסדר היא יודעת איך זה מרגיש.

חשבתי לעצמי - "טוב - אני הולך לשתות את הקפה עם הסיגריה הזאת, להתקלח כי הייתי מטונף עם בוץ עליי וריח של סיגריות ומדורה, אני ישתה את מה שנשאר מהאלאסדי ועד אז אני בטח ירגיש יותר טוב."
    לא הרגשתי יותר טוב.. כדי להעביר דאון של ספידים אתה צריך או לקחת את אותה כמות לפחות כמו הכמות שנתנה לך את הדאון הזה, או אולי לעשות הרואין שאת זה לא יצא לי לנסות. יצא לי כמה פעמים לעשן בזמן דאון כזה, זה אמנם לא העביר אותו אבל זה הפך אותו להרבה יותר נסבל, אבל פסיכופת כבד כמוני צריך כמות די גדולה של גראס או חשיש כדי להחזיק אותו במצב הזה עד שהוא מרגיש לגמרי בסדר.
    אני מניח שגם אם היה לי מספיק אסיד (ורצוי טהור, אבל זה רק אם) אז זה היה עוזר, אבל החצי בקבוק שהיה בו אולי טיפה וחצי של אסיד מהול בספיד לא ממש היה מספיק, מה גם שנועם שתה איתי חצי. גראס וחשיש לא היו לנו, אבל אלוהים יברך את נועם - הוא עשה הכל כדי לנסות להשיג קצת וזה לפחות נתן לי מקום קצת יותר שקט לשים את הראש שלי ...

בסוף היום עבר, וירד ההאנג אובר המגעיל מהספידים, והכל היה קצת יותר נוח.
    אבל אין ספק שהחוויה הזאת נשארה איתי לפחות שבוע אחרי זה.

המלצות מכל הלב -
    אם בכל זאת אתה מחליט שאתה רוצה לעשות אלאסדי, או שבטעות נפלה לך הזדמנות והסכמת או שלא בטעות נפל עליך תיק גב עם 3 טבלאות שלמות של בולים (קרה לחבר של הקופיף מחמד שלי - נאסר), אתה צריך לדעת כמה דברים -
    מה שאתה תקבל פה בארץ אף פעם - לעולם - לא יהיה אלאסדי טהור, במקרה הטוב, ובמקרה הרע - לא יהיה אלאסדי בכלל.
    תכין את עצמך לזה שמה שתחווה יהיה כנראה מהול בספידים, אם לא 100% ספידים, אם לא שום דבר. ספידים מרגישים כמו - הרגשה של עירנות מוגברת, אולי תהיה די רגוע, אולי תהיה היפראקטיבי, זה תלוי במי שאתה יותר, זה יכול להיות די נחמד בהתחלה, אפילו מאד נחמד, אבל הדאון של זה נוראי! מסריח! הדבר הכי מגעיל שהרגשת בחיים שלך אולי. אתה תהיה גמור מעייפות, חלש, אבל לא תצליח לישון. לא תצליח אפילו לשכב במיטה 5 דקות מבלי להתהפך 25 פעם.
    אז תכין לעצמך לפני זה מספיק גראס איכותי או חשיש (רצוי גראס איכותי, אלא אם כן יש לך מקור לחשיש איכותי, ולא אני לא מדבר על מה שבא מהפלטות) בכמות שבדרך כלל תספיק לך ל-3 ימים, כי כנראה שאתה הולך לעשן את זה ב-3 שעות.
    זה הדבר העיקרי והכי חשוב בתכלס, כל השאר זה דברים רגילים שגם ביום יום לא תסתדר בלעדיהם כמו מים ואוכל, למרות שרוב הסיכויים שלא תהיה רעב, אבל אולי יבוא לך איזה חטיף קטן פה ושם. אני תמיד אוהב איזה פרי, אבוקדו, או תפוז הם מועדפים עליי בד"כ, אתה תראה שבאותו רגע זה הדבר הכי טעים בעולם ולא הבנת עד עכשיו איך תפוז יכול להיות כמו מתנה מגן עדן.
    אל, ואני חוזר - אל תיקח לך מסטיקים. למעשה אתה צריך לראות במסטיקים את האוייב הכי גדול שלך באותו רגע, גם אם הפה שלך מיובש וגם אם מישל אובמה על הברכיים מוכנה למצוץ לך אם רק תלעס מסטיק תוך כדי ! אני די בטוח עד היום שזה החרא שדפק לי את הלסת!
    פעם אחת אחרי שלקחתי חגיגת (שזה די דומה לספידים שיש באסיד), הייתי כל כך עצבני מהדאון שלעסתי כמו פרחה שלועסת בקול בכיתה אם יצא לך להיתקל בתופעה, לא חשבתי בחיים שאני יגיע למצב כזה, והמסטיק היה קשה כמו אבן, אבל לעסתי אותו איזה 3-4 שעות טובות מבלי לשים לב בכלל, ויום אחרי זה קמתי עם קליקים בלסת שלא עברו לי לגמרי עד היום - זה היה לפני יותר משנתיים (אם לא הרבה יותר, אני לא ממש זוכר האמת).

תהיה חזק, וזהו.
    :drugs::drugs::drugs:

#30 woogs, ‏4/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏4/3/14
  11. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    חחחחחחחחחח וואללה אחלה של תגובה woogs חחחחחחחחחחח

12. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    תשמע woogs, קראתי את הסיפור שלך וואלה הוא היה מעניין רצח, חבורה מעניינת אתה אלכס נועם ומאיה...
    אם אתה אומר שאין אסיד טהור בארץ אני מאמין לך כי אתה מבין יותר ממני אבל יש סיבה לזה (לכך שאין אסיד טהור אלא רק מהול בספידים אם זה בכלל אסיד)?
    וואלה אולי זה בגלל הגיל, אבל עד היום לא פגשתי מישהי כמו שתיארת בסיפור, מוצצת בשביל סמים ולא איכפת לה גם למצוץ אם בנאדם ליד, מה דרדר אותה לרמה כזאת? מה עם ההורים שלה (אני מניח שהיא עדיין לא עברה את ה25 ככה שלהורים עדיין יש לפחות טיפת אחריות או לפחות לחנך אותה כשהיא הייתה קטנה או שהשאלה הזאת בכלל לא לגיטימית)..
    אני לומד בתל אביב והרוב פה אשכנזים ועולי ברית המועצות ככה שלא יצא לי להיתקל בתופעה של הפרחה לועסת מסטיק בכיתה חח אבל אני יודע על מה אתה מדבר וחבל לי על הלסת שלך, מה היא כאילו שבורה או שזה סתם קליקים כואבים?

13. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    יש אנשים ויש אנשים, תרבות הסמים בארץ ובעולם היא לא משהו, אין הסברה אנשים מתלהבים, לאנשים קשה להשיג דברים והם מוכנים לעשות דברים בשביל זה כשפתאום יש אפשרות גם הטבות מיניות גם אם זה לא ישיר וגם עם ליטרלי, ואין מה לשפוט אותה ממש כל אחד איך שהוא אם זה יפריע לה מתישהו באמת באמת היא תפסיק,אין מה להאשים את ההורים ואין מה להאשים את החברה ואין מה להאשים את האנשים שהיא מוצצת להם ואין מה להאשים אותה ואין מה להאשים את הסמים זה לא קראק או הראוין או כדורים במרשם זה גישה, או שאפשר להאשים את כולם או גם אותה וגם את החברה, למה יש קרטונים שהם לא אסיד? למה יש נייס גאי אותו עיקרון בגלל החוק, למה יש עם ספידים? כי אנשים לוקחים אסיד במסיבות טראנס בארץ הרבה פעמים במקום בטבע עם חברים ורוק פסיכודלי או מוזיקה רגועה הכל תלוי בביקוש חחחחחחחחחחחחחח, ולגבי הלסת לא יודע הוא יענה חחהההההה
    מה זה משנה אשכנזים רוסים בכל מקום יש פרחות חחח לא מבין למה היית צריך לציין שאתה לומד בבית ספר ועוד בבית ספר הזה בתל אביב שלא נראה לי יש עוד אחד כמוהו. אם תערוך את ההודעה שלך כי לא תרגיש בנוח אולי לציין איפה אתה לומד אני אערוך את שלי חחחח אולי פרנואיד
    אולי סתם מנסה שיהיה לכולם כמה שיותר נוח וסבבה אחיxd

#33 satlabatla, ‏4/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏4/3/14
  14. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אין כבר מה לפחד מהמשטרה אחינו :)
    תודה על התשובה המפורטת אחי :)

15. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    וואללה על לא דבר וצודק אני עדיין בראש פרנואידי על הזין אחי צודק:)

16. Juicy

Juicy חבר חדש

לייקים:
    0
    Woogs, כמה דברים,

נתחיל בזה שממש התחברתי למה שרשמת לגבי הלופים בטריפים של אסיד :) לפי הטריפ ריפורט שרשמת נראה לי שהחלטת לקחת כמות גדולה יותר ממה שהיית רגיל בסטינגס ממש לא מתאים עם אנשים לא מתאימים ויש לזה חשיבות עצומה! אתה נשמע לי חזק אבל מקרים כאלה של לעשות אסיד בסביבה לא מתאימה יכולים לרסק אנשים להרבה זמן..
    אני בכלל לא מבין למה עשיתם אסיד וחזרתם לישון אחרי 3-4 שעות.. זה נשמע הזוי יותר מכל מה שרשמת :) תמיד כדאי לפרק את זה בטבע למשך כמה שיותר שעות וזה נמשך שעות רבות וטובות.. בד"כ יורד אחרי 7-10 שעות, תלוי בכמות.

עכשיו בקשר למה שרשמת ל"ספידים" שמערבבים לך באסיד בארץ - בלשון ההמעטה אתה טועה בגדול.. ראה תגובתי בפוסט החוויות... מה שכן יכול להיות שהאסיד שלקחת היה מהול (מאד, כי 6 טיפות של מנה רגילה, נגיד 100 מיקרוגרם) ועבר הרבה ידיים ובעיקר אור וחום...ולכן השפעתו הרבה יותר ספידית. בקשר לסרוטונין, אסיד מתחבר לרצפטורים של סרוטונין וגם של דופמין, לא יודעים סבדיוק מה הוא עושה שם אבל יודעים שהוא עובד עליהם, ולכן יש תחושת האנגאובר כזאת לפעמים אחרי טריפ.. אבל בד"כ כשהאסיד הוא אסיד שלא התפרק למולקולות דומות ההאנגאובר הזה לא כל כך קורה אלא יותר תחושה של ואאוו איזה חוויה היתה לי אתמול ... ודבר אחרון, תמיד מומלץ שיהיה ירק/חום לעשן במשך הדלקה ולאחריה.. בעקרון בדלקה חום מרגיע יותר וירוק מעלה יותר.. וככה גם הכמה שעות שאחריה/ ביום אחריי...

17. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    Woogs, גם אני אתייחס לדבריך.
    כשאתה אומר בכזה ביטחון שאין אסיד טהור בארץ, מעניין אותי לדעת על סמך מה אתה אומר את זה.
    אני לא מזלזל חס וחלילה בנסיון של בן אדם שנדלק 7 פעמים כן, אבל רק להאיר לך שיש אסיד טהור בארץ. באמת. ואפילו לא מעט.
    אפילו יש מבחר, סילבר קריסטל, וויט קריסטל, פלאף, קליפורניה סאנשיין, הכל יש.. אפילו אפשר לבחור את הריכוז.
    אז אל תדבר שטויות, הכל שאלה של קשרים, ספציפית בLSD אנחנו מזיינים חצי מהעולם עם האיכות של החומרים שמבשלים פה.

18. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    כתבתי את זה בתגובה לבאדי,
    ולהשיג אלאסדי טהור זה אולי אפשרי אבל אתה צריך להיות בעניין כמה זמן בשביל לדעת בדיוק מאיפה.. ובשביל ילד בן 15 כמו באדי שאני די בטוח שלא ממש בתוך העניין הזה כל כך חזק - סביר להניח שמה שהוא ישיג יהיה מהול.
    וסביר להניח שכל בן אדם שאתה לא מכיר ממש ממש טוב - האסיד שלו יהיה מהול,
    אני השגתי דרך מישהו שהכרתי אבל לא יותר מידי טוב, וזה מה שהיה,
    לא התעקשתי בכלל שזה יהיה טהור כי לא הייתה לי שום דרך לדעת אם זה טהור או לא, רק אחרי הטעימה, מה גם שאז בכלל לא ידעתי שלאסיד לא אמור להיות טעם, יותר מזה אני חשבתי שהטעם החמצמץ מריר הזה שיש בטיפות זה הטעם של האסיד עצמו, זה מה שהכרתי אז.

בכל מקרה לא משנה - בסוף כל אחד יעשה את הניסיונות שלו וילמד מהם ...

19. Juicy

Juicy חבר חדש

לייקים:
    0
    לא בעיה להשיג במסיבות טיפה כזאת או אחרת ושתהיה פצצתית - תמיד עדיף להכיר דרך חברים...

בכל מקרה לא הייתי ממליץ להתחיל עם זה לפני גיל מבוגר יחסית של 23+... גם עישון אני לא חושב שמתאים לצעירים.. אלא אם זה בקטנה...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!