1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי

וועדת ההתוויות אישרה: חולי פיברומיאלגיה ואפילפסיה יקבלו קנאביס רפואי

הנושא בפורום 'דיווחים מהמגזין' פורסם ע"י Admin, ‏27/2/14.

1. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    240
    וועדת ההתוויות של משרד הבריאות התכנסה היום (חמישי) בכדי לדון בהוספת פיברומיאלגיה ואפילפסיה לרשימת המחלות המזכות ברשיון קנאביס רפואי. פיברומיאלגיה אושרה. אפילפסיה "תיכנס בעתיד".רק לפני חצי שנה הוחלט לא לספק קנאביס רפואי לחולי פיברומיאלגיה, והיום (27.2) אימץ משרד הבריאות את מסמך ההמלצות ... http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2014/02/וועדת-ההתוויות-אישרה-חולי-פיברומיאלג/

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    18
    אני מוכן להתערב שבתור אחד שאובחן בפיברו אני אגיע לרופא שלי חודש הבא לתור והוא עדיין יסרב לרשום,
    כל רשימת ההתוויות הזאת זה חרטא אחת גדולה שנועדה להצטייר יפה בתקשורת זה הכל

3. פרופ בן זאב

פרופ בן זאב חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום
    במקרה נתקלתי בפורום ואני מרגישה צורך להגיב על הידיעה המסולפת שהופיעה בו .(אני מניחה שזו פעם אחרונה שאכנס לפורום .
    אני פרופ בן זאב ואכן הופעתי היום בפני הוועדה . הצגתי בקצרה את הידע בספרות לגבי טיפול בחולי אפילפסיה בקנביס שהוא עדיין מאוד מצומצם וראשוני אך לדעתנו ראוי לנסיון ובדיקה. לא הצגתי את נסיוני כיוון שהוא מאוד התחלתי ועדיין לא ניתן לאמר שהמסקנות חד משמעיות.
    מאידך לאור העודיות בספרות והעובדה שתכשירים עשירי cbd המכילים מעט מאוד thc הם ככל הנראה בטוחים הוחלט שנגיש התוויה חדשה שהיא טיפול באפילפסיה עמידה וקשה בילדים עם קנביס המכיל ריכוזי cbd גבוהים כשהרשאים לחתום על הבקשה יהיו רק נוירולוגים ילדים מסוימים המתמצאים גם בטיפול באפילפסיה קשה וגם רכשו ידע על טיפול בקנביס ובינתיים רק בילדים עם אפילפסיה קשה ועמידה כדי לאפשר התנסות בטיפול נוסף כאשר הם עמידים לתרופות רבות תוך ידיעה שיכול להיות שלא נקבל כל השפעה של הטיפ]ול!!!! בנוסף היינו רוצים לערוך מחקר מסודר בנושא ואנחנו מקווים להגיע לשיתוף פעולה ותמיכה של משרד הבריאות בנידון ולשתף במחקר יותר ממרכז אחד אבל לא ברור מתי ומחקר זה יתחיל ואם יאושר בכלל .

4. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    שיהיה רפואה שלמה לכל החולים שאת מטפלת בהם, וגם אם הידעה מסולפת אני מקווה שיהיה לכם הצלחה עם הילדים ונקווה שנדע יותר אחרי שתעשו מחקר רציני ומקיף.
    אם לא יתנו לכם לעשות מחקר רציני ומקיף אנא שתפי אותנו ונקווה שאולי קצת פירסום יעזור לכם.

אני מניח שמישהו הפנה אותך לכתבה בגלל שהשם שלך מופיע שם (אולי גוגל?), אבל אם את כבר פה אז אנא תחזרי לפה כי נשמח לשמוע קצת מהצד המדעי.
    הרבה הצלחה בעבודתך :)

5. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    240
    שלום פרופ' בן זאב,
    צירוף המילים "נסיונה המוצלח בטיפול..." פורסם בעקבות עדות של אחד המשתתפים בדיון. עם זאת, לאור הערתך הוסרה ההערה. כך או כך, מדוע את טוענת שמדובר בידיעה "מסולפת"?
    נשמח לשמוע עוד על המחקר העתידי.

תודה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!