1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ונדור מקומי בדארקנט

הנושא בפורום 'פורום Off Topic' פורסם ע"י שולגין, ‏30/5/16.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    זה הרבה יותר פשוט ממה שאתה חושב. אם אתה יודע לעבוד "נקי" בלי להשאיר עקבות ואין לך בעיית טכנופוביה, אין שום סיבה בעולם לתפקד מחוץ לדארקנט. זה הרבה יותר בטוח, לדילר וללקוח.

אני כמובן לא ממליץ לכל אחד לרוץ ולפתוח חנות. יש קווים מנחים שצריך לשנן לפני שרצים על מהלך כזה. כדאי להזמין מספר פעמים מונדורים בחו"ל וללמוד את שיטות ההסוואה. אבל באופן עקרוני זו הדרך הטובה והבטוחה ביותר להפצה.

2. wallawalla

wallawalla חבר חדש

לייקים:
    2
    הארץ שלנו קטנה הרעיון חיובי והלוואי שתצא לפועל תוכנית כזאת אני רוצה בדיוק כמוך אין יותר נוח מזה אבל עדיין אני רואה בעיה בארץ כמו שאמרתי לא חסר מלשינים במדינה שלנו והיא קטנה אחי הלוואי שגם כאן סוף סוף ייפול האסימון לארדן המזבלה הזה וייצא חוקי , לא נצטרך את כל הסיכון להזמין ירוק מחוץ לארץ בזמן ששלנו בין הטובים בעולם ..
    בלי שום קשר זה מגניב שיש את הדארקנט כל מה שאתה רק רוצה וחולם האיכות הכי טובה כל הסוגים כל המינים מה שאין וגם לא תמצא בטוח בישראל עניין של חמש דקות על המחשב וזה בדרך לתיבת דואר שלנו זאת רק בתנאי שאתה כבר משופשף וצברת ניסיון ברשת האפלה מכל הכיוונים !! אני בכל אופן לא הייתי מזמין ירוק ממש לא שווה הסיכון אפילו לא גרם אחד, מבחינת החוק גרם ומאה גרם זה אותו העניין מה שהם רואים זה את הניסיון לייבא לישראל..

גרייס אוהב/ת את זה.
  3. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אני ממש לא מצליח להיסתדר עם ההצפנת pgp הזאת!!! בבקשה תגידו לי מה לעשות שלב אחרי שלב..
    אני עובדת על אנדרואיד.

4. wallawalla

wallawalla חבר חדש

לייקים:
    2
    #44 wallawalla, ‏29/12/16
    נערך לאחרונה ב: ‏30/12/16
  5. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אין דבר שאני אשמח לו יותר מאשר מישהו מהארץ שיוכל לספק את השירות כמו בדארקנט.
    ותגידו למשל עם אני לא מסתדר עם הpgp הזה אני עובד על אנדרואיד, בהנסה מרקט יש להם הצפנה משל עצמם, העם ניתן להזמין משמע ללא שימוש בpgp? והעם כדאי להזמין לבוקסיט או עדיף לאיזה תיבה שתליתה לפני זה? או פשוט לכתובת האמיתית? ומה לעשות בקשר לשאר הפרטים? כמו דוא'ל?
    ועוד שאלה אני מבין שהכי בטוח להזמין או קרטונים או כסף מזויף כי הם שתוחים, הרבה פחות סיכוי שיתפס.
    ועוד אני חושב שעם כבר להזמין אז לא קרטון שתיים אלה 100-200, כי בכל מקרה זה עם אותו סיכוי להיתפס ולהם לא יהיה אכפת עם זה 2 או 200, לא?
    עם מישהו יכול להמליץ לי על מישהו בהנסה מרקט שאני יכול להזמין ממנו משהו טוב?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!