1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חברים, תפסיקו לעשן חשיש!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Perry Mason, ‏1/3/14.

1. Perry Mason

Perry Mason חבר חדש

לייקים:
    0
    חברים הגיע הזמן שאנחנו כקהילה נתעורר ונפסיק עם האובסורד הזה שנקרא חשיש!

אומנם בטוח שיש עוד מקומות מעטים בארץ (וגם לגבי זה אני בספק) שיש בהם חשיש איכותי אבל בשאר המקומות המצב בכלל לא משהו...
    פעם היה פה חשיש אמיתי שהגיע בצורת סוליה ושקים מבד וחותמת בערבית היום אתם מקבלים פלטה ישרה עטופה בניילון (wtf?!) ולוגו הזוי (דולר, אאודי וכו')
    גם אם זה אומר לשנות קצת את הרגלי הצריכה, חברים תפסיקו לעשן את הזבל הזה! תעברו לתפרחת מקומית גם אם זה אומר לשלם קצת יותר ולעשן טיפה פחות - כי ברגע שלא יהיה ביקוש ייפסק לאלתר גם ההיצע, למה שיהיה יותר ביקוש ההיצע רק יילך ויגדל..
    תראו את אורגון לדוגמא - פעם היה אצלהם בכל חור, ירוק דחוס שזה בעצם היה ירוק מקסיקני לא איכותי עם זרעים (כמו המיצרי היבש שהיה או שעדיין יש פה) שנדחס בוואקום שיהיה קל להבריח, לכולם אז היה אותו כי זה היה זול ונגיש אבל לאט לאט אנשים התפכחו והגיעו בינם לבין עצמם למסקנה שהם לא נוגעים בזה יותר והפסיקו לעשן את זה :) עד שכיום כמעט ואין אותו יותר בכלל שם..

אז חברים אנא ממכם דיי עם השוקו - תעברו לתה ירוק ;)

2. Juicy

Juicy חבר חדש

לייקים:
    0
    בעקרון אתה צודק!... רק שההשוואה קצת לא נכונה כי הירק המקסיקני של אז (וכמובן שגם של היום) הרבה יותר טוב מהירק החולי שהגיע מסיני בזמנו...חוץ מיציאות מוצלחות פה ושם...
    וגם שהחשישבארץ כל כך יקר היום שזה ממש אבל ממש הזוי - לעומת הירק המקסיקני שבאופן יחסי הרבה יותר זול

3. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    אין ברירה
    מצב הירוק על הפנים
    בערים גדולות קשה מאוד להשיג

4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    brick weed בממוצע שווה ערך לגראס הבדואי/ גראס מסיני שהיה פה פעם.
    אחוזי thc נעים בין 3-8% לכל היותר. שניהם חרא גדול. למי שרגיל לכמויות thc זה רק ייתן באז קטנטן ובעיקר כאב ראש.
    אם כי מי שלא מורגל בעישון יכול להנות מאוד מהגראס הזה, הרבה יותר מחשיש מעורבב בזבל.
    חשיש ישראלי זה קקי של הקקי אבל למי שלא מחפש איכות/ לא מעשן קבוע ומחפש רק סאטלה כלשהי -
    החשיש המחורבן הזה עושה את העבודה לצערי.
    בנוסף, אני מכיר מס' אנשים שיש להם את האפשרות להתארגן על ירוק איכותי ולמרות זאת הם קונים חום לרוב.
    מהסיבות המפגרות שלהם שזה יותר זול, יותר נוח להתנהלות ותפקוד יומיומי או אלף ואחת בולשיט אחרים.

אם היום היה אפשר להשיג כמויות של הירק הבדואי או הירק מסיני ומצרים מהתקופות הטובות היה כיף.
    להפוך הכל לשמן..ויאללה...

שורה תחתונה, זה לא ילך פה בארץ, אנשים מחפשים להתמסטל ולא משנה להם הדרך כל כך.

5. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני כבר שנה נמנע מעישון של כל דבר שהגיע מפלטה.

6. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    אני כל החיים שלי לא עישנתי חשיש כי כמובן שמכניסים בוא חומרים אחרים מלבד חשיש ''טהור'' .
    החשיש היחידי שעישנתי מימנו היה לא מיזמן וזה היה כל כך חזק זה היה חשיש אפגן קוש טהור מגידול מקצועי.
    מעשן רק ירוק :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!