1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוויות שונות ומשונות של lsd

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י דודי, ‏10/12/13.

1. דודי

דודי חבר חדש

לייקים:
    0
    מתוך סקרנות והרבה כבוד לחומר הנ"ל הייתי רוצה לשמוע מפיכם כמובן עדיפות לבעלי ניסיון מה החומר היקר הזה עשה\פיתח\שינה אצלכם הן מבחינת הכל גם בזמן ההשפעה וגם לאחר ימים מספר מה שונה מה ההבדל? כמובן הכל ביחס לחומר הלא כל כך איכותי שיש בארץ אבל עדיין תמיד יש את כרטיס המזל גם בבול הבא אז.. מי שבא לו לשתף אותנו ללמד וללמוד המיקרופון שלך

2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אמרתי בפורום פה כבר מספר פעמים שהאסיד בארץ חרא וצריך לדעת טוב טוב ממי אתה מביא.
    אם מצאת ספק נורמלי ולא איזה ערבוש בשטחים שמוכר לך ספידים, רק אז תעשה.
    יותר מזה? אני לא חושב שיש משהו רוחני ספציפי בחומר הזה, אבל כמו כל חומר הלוצינוגני הוא פותח תודעה..
    זה סם של אמת והבנה, אסיד טהור יביא אותך לחוויה פסיכודאלית של הבנה ופילוסופיה, יותר מאשר מה שמתואר ב"דלקה" שהישראלים כלכך אוהבים.
    לכן גם רוב מה שרץ פה בארץ מהול בממריצים.
    אסיד זה חלק מהתהליך של הבן אדם להבין עוד חלק מעצמו.

3. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אני יגיד לך משהו שאני חושב אליו וזאת דעתי בלבד (יכול להיות שאני טועה ובגדול ויוצא)

אני חושב שככל שהבן אדם יותר מלא (ולא אוכלת אותו ריקנות) , ככה היצרתיות שלו עולה, או היכולת לחשוב ולהיות יותר פתוח לעולם מבן אדם , שהוא יותר מורמר .

ככה שבן אדם שמכור לסקס או ממש ממש ממש אוהב, זה יתן לו בדיוק את הדבר הזה, שאסיד נותן. (חוץ מדלקה) זה לא אומר שבן אדם שממש אוהב סקס (ברמה של איינשטיין) יחשוב כמו בן אדם שלוקח אסיד (כל אדם הוא שונה ,וכל בן אדם מעניין אותו דברים שונים).

אני בילודתי הייתי מופרע לוקח זהב, ודברים כאלה. וראייתי הרבה סוגים של גנבים, הכי חכמים ויצרתיים שפגשתי (זה סוג שרובם נגיד יהיה מכור יותר למכות או לסמים קשים, או לגנבות) זה אנשים שמכורים למשהו או יש להם אהבה , יש נרקומנים שהם שריר ועצם והיה אליהם מידע מודעני והמשטרה יחסה להם מעל 30+ פריצות בעיר. (אם זה לא חוכמה אני לא יודע מה זה)

אותו דבר קוקאין זה יותר למכורים לעבודה למעדונים וסחר בקוקאין או סמים) והם יותר מתאים לאנשים שרוצים להיות כוחנים והם גם ממש מצלחים בכך , לדעת לנצח בויכוח ולקחת את השיחה אליך זה גם משהו שצריך להיות חכם יותר בשבילו.

חשיש זה לכולם :) מספק את כולם.

זאת דעתי (אם אתם חושבים שאני טועה תרחמו אלי בסטלבת)

והרואין דווקא בעניין של נגיעה ואצמך הרבה יותר חזק מאסיד, אני חייתי בשכונה של נרקומים וחלק מהם , פשוט חכמים ביותר ,וממש לא מטומטמים כמו שמנסחים לעשות אותם (המראה זה לא הכל) .

פעם אחת הביאו לי אוקסי במקום חגי (כיאלו שורה באיזה מסיבה בבית של חבר, הייתי מסטול מת, ולא הבנתי למה) קיצור אחרי זה תברר לי שזה לא היה חדי אלה אוקסי (כיאלו היה ממש אבקות חשיש וטיפ טיפה לבן מפוזרת על השולחן, וחשבתי שזה חגי האורגנל היה די קשה להשיג האמיתיים אבל היה המון סחורה שמכרו רק ללקוחות מיוחסים,היום אי אפשר )

ומה אני יגיד לכם הסטלה הזאת שינתה משהו בחיי , נהייתי אחריה יותר רגוע וכמעט בלי לחצים בבטן פעם היה לי סכינים שחותכים אותך לשניים, שלוש פעמים אישפזו אותי בגלל זה. ולמדתי ממנה שאני חייב לעשות משהו מהחיים שלי (חח אבל זה בגלל שאמרתי שאני לאט לאט דרך להרואין) אז פשוט הפסקתי מאז כל סמים קשים והמשכתי אם אלכהול (עד שגילתי שגם הוא סם קשה,ובהרבה סבל) "8 שנים נקי)

אל תגעו בדברים כמו הרואין היזהרו ,הייתי צריך הרבה מאמץ בשביל לא לנסות שוב,נלחמתי באצמי וסגרתי את אצמי בבית ושרפתי קשרים תקופה) זה ממש ממש ממכר אפילו מפעם אחת (כל עד זה לא למטרה רפואית,שזה רב הסכויים לא ימכר אותך, כל עד אתה לא לוקח קבוע , האלה רק אחרי פציעה קשה, שזה יכול להציל חיים ,בגלל זה לא מוצאים אותם מהחוק,וקופון, מורפיום זה משהו חובה ברפואה ובטיפול נימרץ, וחבל שרופאים הורסים אנשים בזה שנותנים את זה כמו סוכריות ולא שבאמת צריך.

אהה גם אלכוהול פותח לך את המחשבה כמובן , בכמויות קטנות אומנם, בכמיות גדולות ובלי מינון, זה יפגע בך קשות ויהרוס לך את הזכרון (לא כמו חשיש האלה לטווח ארוך , ולפעמים ימים שלמים) אני שכבתי אם נשים שאני לא זוכר, הלכתי לתחנת המשטרה ונסיתי למכור לשוטר סכין פרפר,והייתי אם בקבוק בירה ביד ומה לא (למזלי רק ניפחו אותי, והוציאו אותי למחרת בבוקר ,והיה לי מן עסק אם במסר אם הקצין שאם אני לא מבדר אז אני יוצא, שברו לי תיד)
    ומה לא זה סם מסוכן ביותר .

אני רק קוותי באותה תקופה, שלא שכבתי אם קוקסינל או התחתנתי , או שכבר אני אבא לשלוש.)

ממש הזכרון שלך בתחת ברמה שאתה לא מבין.

אלכוהול אם אתה מתחיל לפתח אליו ממש חשק, תברח ממנו מהר.

הנזק שלי הבלתי הפיך שלי מאלכוהול, כבד - גב - מיגרנות - שנים של כאבים לבלוע - צרבות - אי שקט והתקפי חרדה )
    אבל תאמת ככל שאני מעשן חשיש הבעיות פחות מורגשת, וגם אם לא עשניתי שבוע זה נשאר על רמה מסיומת של שיכוך כאבים ומרגיע,)

הזנק הבלתי הפיך מספדים - אנרגיות (אם אני לא מעשן אני יכול להיות ער 24 שעות ברצף ואחרי זה ללכת לעבוד ואחרי שאני חוזר לשתוף תבית) זה ממש לא כיף הדבר הזה, וזה עד סיבה שאני מעשן , בשביל לשעון 8-15 שעות ביום.
    וסיבה שאני ער שעות זה לא גמילה מהחשיש (תאמת אם הפסקתי זה יכול להגיע ליותר קיצוני, אבל זה ענין של יום יומיים לחזור לעצמו)
    גם שהפקתי לעשן 10 חודש , זה היה לי הרבה באותה תקופה, הייתי עושה ריצה וחדר כושר ושכיבות שמיכה כל יום רק בשביל ללכת לישון.

אבל תאמת ככל שאני מעשן חשיש הבעיות פחות מורגשת, וגם אם לא עשניתי שבוע זה נשאר על רמה מסיומת של שיכוך כאבים ומרגיע,)
    אבל אחרי בערך חודש זה חוזר ברמה של כדורים הכאב. (המלצה שלי תחשוב פעמים אחרי כל שלוק שאתה לוקח,)

קיצור חפרתי פה כדי לעביר זמן, עד שידידה שלי תבוא יאללה הולך לאכול בשאולי (שאוורמה)

#3 niv, ‏11/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏11/12/13
  4. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    האמת שיש עכשיו הרבה אסיד טוב בארץ.. ברמה שנותן ויזואלי..
    בכל אופן אי אפשר להסביר מה החומר הזה עושה כי זה בעצם מרגיש שונה לכל אחד..
    אני לדוגמה אם אני נתקע על משהו שאני לא אוהב בהתנהגות/התנהלות שלי בזמן שאני דלוק אני מסוגל לראות אובייקטיבית אם זה לא בסדר.. ממש בסיום הדלקה וביום אחרי זה אני אחשוב על זה וכמה ימים אחרי זה אם אני אפעל בצורה אחרת כנראה בסיטואציה שכמה ימים לפני הייתי פועל אחרת..
    עוד דוגמה זה דברים שנראים הרבה יותר פשוטים/מסובכים ויפים אחרי הדלקה..
    זה השפעה שונה מפעם לפעם ממש קשה להסביר את זה.. בכל אופן הכי חשוב תמיד לזכור שזה לא משחק לא להגזים עם זה וגם אם מגיעים למצב לא נעים לזכור שזה הכל בראש וזה עובר בסוף. בנוסף עדיף לעשות עם אנשים שהתנסו בעבר ובטח שלא להידלק לבד.

5. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אסיד יכול להיות מהול 50% בספידים ועדיין יהיו לך וויזואלים, הכל תלוי באיכות הגביש.
    חשוב לדעת את המקור של החומר. ואני לא סתם אומר לך את זה.

6. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    למגיבים הראשונים אל תטעו את הבנאדם
    האסיד בישראל באחת הרמות הגבוהות ביותר , הכל תלוי ממי אתה לוקח
    זה שנפלתם על mdmi או על חרא אל תכלילו.
    כמובן שהחדשים בתחום הסיכויים ליפול על חרא גדולים
    תמצאו את האנשים הנכונים והקבועים במסיבות והם ידאגו לכם לאיכות , הכל כמובן בטוב לב שלהם ובדיבור שלכם

7. דודי

דודי חבר חדש

לייקים:
    0
    זה ממש מוזר אם קיבלתי 4 חתיכות והם בגודל של משהו כמו גרעין אבטיח זה ניראה כמו חלק מפזל של התמונה המפורסמת בצבעים כחול וירוק של הבן אדם על האופניים (כמובן שזה לא אומר כלום הכל אפשר להדפיס) אמרו לי לקחת אחד לחלק אותו לארבע ולאכול שפיצים כדי להכיר מה זה.
    לצערי לקחתי את כל הארבע לא השפיצים אלא השלמים וכלום לא קרה חוץ מלשון רדומה ומר בפה.
    זה הגודל של טריפ גודל של גרעין?
    האם נפלתי בחומר חרא?

8. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    נפלת באסיד חרא קלאסי.
    לאסיד צריך להיות טעם מנטה, או בלי טעם בכלל. ( תלוי במה מוססו את הגביש )
    אם יש לו טעם מר זה אומר שיש שם משהו שלא צריך להיות.

9. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    אם זה מר זה מהול באמפטמינים או שזה nbome/2ci

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!