1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חומר בלתי מזוהה- יש מצב לנייס גאי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י nimrodg, ‏13/10/13.

1. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    ביקשתי מממישהו שיארגן לי ירוק, והיום קיבלתי את הירוק.
    5 גרם של משהו בריח של בזיליקום [אומנם לא דומיננטי אבל ריח בזיליקום].
    זה מקוסס אחושרמוטה לא קיבלתי בכלל בצורה של פרח.
    להלן: תמונות:

מה אתם אומרים??

2. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    כאחד שהיה מעשן את זה שנתיים אני יכול לומר בוודאות שזה סוג של נייס גאי .. תתרחק מזה ומהר.

3. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    לא נכון...הלכו לי 350 שקל לפח. עכשיו מה אתם אומרים להחזיר לבנאדם??

4. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    ברור שלהחזיר , עבד עליך ועשה עליך קופה של 300 שקל .

5. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    לא נורא אתה לא הראשון שעבדו אליו בעסק הזה (לי אישית שהייתי חדש עבדו עלי בחתיכות ונתנו לי חומר רמה נמוכה יותר ), אבל תלמד להבא שאם אתה לא מבין בעניין אז לבקש מחבר שיבאו איתך לקנות ותמיד להריח לפני שאתה קונה ממשהו חדש (אם יש לך דילר קבוע והוא בן אדם שלא עושה קטעים אז אתה אפילו לא צריך להסתכל )

6. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    niv' לך לפחות מכרו באמת ירוק.
    זה חבר לעבודה, ובו נגיד שאני לא אליאנה ולא אחד מהבורר, שיכול לאיים.

7. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    אין לך מה לאיים , תגיד לו שהוא אמר ירוק ושאתה לא מבין בזה ואמרו לך שזה נייס גאי ואתה רוצה תכסף בחזרה , אם הוא לא יחזיר תערב מישהו שיכול עליו בשיא הרצינות
    ד"א מאיפה אתה אולי אני יוכל לעזור לך

8. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אני בתל אביב, הרגע חזרתי מבנאדם, והוא החזיר לי את כל הכסף. אמרתי לו שאני רוצה פרח, לא יותר ברור מזה אי אפשר להיות.
    מה גם הוא היה כבר מעושן אז התנגדות לא כל כך הייתה לו. הכסף בכיס שלי. ועכשיו אני יודע לבדוק לפני הכול.

9. Rytex

Rytex חבר חדש

לייקים:
    0
    יפה עשיתה !
    תזהר פעם הבאה

10. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    יופי אחי , שמח שהכל הסתדר.
    פעם הבאה גם בגוגל אתה יכול להשכיל ולהבין מה זה גראס ומה זה לא.. לפי העין למרות שעל טעם וריח אין להתווכח.

11. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אחי שאני התחלתי לא היה נייס,אבל זה לא באמת משנה תמיד בסחר לא חוקי יש כאלה שינסו לעקוץ אותך ראיית אנשים שהם סוסים ועם שם שנתקלו בכאלה שניסו לעבוד אליהם,
    ויפה שיחזירו לך אחי אני אשית לא יכול להגיד לך ב100% שאני יעשה הכל בשביל לקבל את הכסף בחזרה (כי היו מקרים שעל אצבע של 100 שקל הגייע למכות רצח )

מה שאני נייסתי להגיד לך אחי שאם אתה לא מבין אל תיקנה לבד תבוא אם משהו ,ותמיד ותמיד שאתה פוגש דילר חדש תחשוד בו עד שאתה רואה שהוא מביא לך את מה שאתה רוצה.

סתם ככה לפני חודשיים חזרתי אחרי כמה חודשים שלא עישנתי ועבדו אלי במחיר כמה זמן (כי כולם דיברו על יובש והרבה לא הצליחו להתארגן) אז קנייתי במה שחשבתי שזה סבבה (למה כי עד חבורה שאני מקיר התארגנה ממנו והם לא אנשים טמבלים ושהבנתי שזיינו אותנו ,השתגעתי איך הם קנו ממנו ככה ,זה אנשים שמעשנים מגיל 14-15 ויודעים מחירים) אז במשך שלוש שבועות ככה התארגנתי על 3-4 סגריות פחות מהרגיל ב150 שקל ו6-8 פחות ב300 ,עד שמצאתי כיוון טוב הרבה יותר טוב שלא חותך לך ומביא לך חתיכות מסריחות האלה מביא חתיכות מפחידות הרבה יותר מהממוצא,

בסוף הבן אדם הפסיד 6 לקוחות גברים שמעשנים הרבה ועד חברים של החברים שלהם,אני חותך את הזיין שלי אם הוא לא יראה אחד מאתנו ברחוב ויתחנן שניקנה ממנו)

אז תמיד שימו עיין שלא יעבדו אליכם, ואף פעם אל תסתפקו בכווין אחד תמיד שיהיה עד כמה (למקרה שבן אדם שלך נתפס או פרש,או סתם לקח כמה ימיים של חופש וגם לבדוק כמה אחרים מבאים זה אף פעם לא מזיק,ותמיד טוב שיהיה מספרים
    כמה שיותר ולא להתבייש לבקש וגם לדעת לדבר בלי פחד לא מתאים לך לקנות ממשהו אתה פשוט אומר לו לא מתאים החתיכה הזאת וזהו לא משלם אליה .

ולא רק בירק אפשר לעבוד האלה גם בחום ולא חייב רק שיבאו לך נייס במקום (לחבר שלי מכרו בתל אביב חום בריח של פלסטיק שלא מביא ראש) ופעם אחת ניסו למכור לי פרח זכר . וחבר שלי רצה לפתוח קו ,וכמעט התארגן על 100 גרם זכר (למזלו הוא שם לב שנייה לפני שקנה שהפרחים למטה הם לא כמו למעלה) ויש עד הרבה מקרים שאני יודע שניסו לעקוץ או הצליחו.

#11 niv, ‏13/10/13
    נערך לאחרונה ב: ‏13/10/13
  12. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    זה דברים שקורים, ויש דילרים שמזייפים במשקל ועל המשקל שלהם אני רואה 8 גרם, וכשאני שוקל את החומר בבית יוצא 7.5
    זה העסק, זה עסק מסריח, וכל אחד נמצא בו בשביל לעשות קופה.
    ידפקו אותך עוד פעמים בחיים אני מבטיח, העיקר זה לעשות כמה שאתה יכול כדי לגלות מה אתה מקבל לפני שאתה נותן כסף.

13. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    דיברתי עם הבנאדם הזה, ומסתבר שהוא מכר את החרא הזה למישהו ב450 שקל. כאילו עשה לי טובה. מפה לשם אמרתי לו שאם יש לו פרח נדבר ונסגור משהו.
    הדילר שלו בכלל מוכר כך את "התפזורת" הזו. בנזונה גדול הבנאדם או שהוא משקר או שאכרה כך הוא קונה את החרא הזה.
    אני מקווה להשקיע נכון בפעם הבאה.

14. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    אם הוא רוכש ומעשן נייס גאי, הוא ממש לא האדם הנכון לרכוש ממנו. באופן כללי אף אחד לא יגע בזבל הזה כשיש לו קנאביס, אז... זו בהחלט נורה אדומה.

15. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אני מקיר משהו בשכונה של חבר, שיכול להשיג כמה שהוא רוצה חום והוא מעשן נייס ורק נייס לא מתקרב לקנאביס, והוא לא הראשון .

16. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    הוא מכר לו "פרח". יש הבדל עצום בין מה שמסתובב כ"חום" בישראל ופרח.

17. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אני אומר בכללי שאני מקיר אחד שיכול להשיג גם גראס וגם חום והוא מעדיף נייס על זה פשוט חום יש אצלנו מלא כווינים אז סתם ציינתי את זה

18. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    מובן בהחלט ומקובל. יש אנשים מוזרים בעולמנו.

19. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    ואני מכיר אנשים שדוחפים בולים לפני עבודה.. כל אחד והסאטלות שהוא אוהב.

20. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    מקיר=מכיר [זה משגע אותי].
    אחרי שיעור לשון, אני רוצה באמת להודות לכם!! כנראה שפרח אני יקנה אצלו אבל כנראה שזה לא יהיה כל כך מהר.
    נחפש כיוונים אחרים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!