1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חשוב מאוד למזמינים בדואר!

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י MasterWeed2, ‏13/4/14.

1. MasterWeed2

MasterWeed2 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום ראיתי פה איזה אחד שכתב תגובה ולא ענו לו לגבי הנושא הזה שאני אישית היתעניינתי וזה יהיה לזכותו תגובותו:

אינני מבין איך הקטע הזה של שינוי השם עובד, האם אתם מוכנים להסביר לי בצורה יותר ברורה?.
    אם כמו בדוגמה שלכם, "יונית לוי" משנה את השם שלה ואת הכותובת שלה כשהיא מזמינה את הזרעים, איך הדוור, כל עובד אחר של דואר ישראל או אפילו החברה ששולחת את הזרעים אמורה לדאת למי ולאיפה לשלוח את החבילה? מה הדוור מסתכל ברשימה של כל הרחובות בעיר ובוחר את הרחוב אם השם הכי דומה? ואז מה הוא עושה פשוט בודק אם יש שם דומה ברחוב הזה ואם אין הוא עובר לרחוב אם השם השני הכי דומה ובודק אם בו יש שם דומה לשם שעל המעטפה ואם אין הוא עובר לרחוב שלישי הכי דומה וממשיך משם???
    בנוסף על כך, כאשר מדובר בשליחת החבילה לסניף הדואר ולא לדלת של הלקוח, ובמקרה ששינוי השם באמת לא מנע את הגעת החבילה למקום הנכון, איך אפשר לקבל אותה? היום סניפי דואר ישראל לא משחררים חבילות לאנשים בלי לראות תעודה מזהה אם פרטים זהים לאילו שעל החבילה או המעטפה.. האם חייבים להשיג תעודה מזוייפת כדי לקבל את הזרעים?

תודה לעוזרים !! :)

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    תראה חבר, למרות שאנחנו ממליצים לעשות את התחבולה הזו ב"מדירך להתחמקות מתמנונים"
    אבל אם אתה שואל אותי באופן אישי הייתי ממליץ לך לוותר על זה ולכתוב את השם המלא והאמיתי.

בהזמנת זרעים יש סיכון מסוים - אין מה לעשות, צריך להיות מודעים להשלכות של מה שאנחנו עושים.
    תאמין לי שאם תשקיע זמן בלמצוא דירה נקיה שאליה יוזמנו הזרעים אתה תהיה הרבה יותר רגוע, כי גם אם ימצאו
    את הזרעים (סיכוי של 1 ל-50 לדעתי) ויבואו לעשות חיפוש בבית הנקי אתה לא תקבל כלום ברוב המקרים מעבר לתיק
    פלילי שיסגר מחוסר עניין לציבור כעבור כמה חודשים.

כל הפרוצדורה של שינוי השם נראה לי רק מתסבך את הדוור...

3. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    אבל רואים לא רק לפי השם, גם לפי הכתובת של הרחוב ומספר הבית, וזה בתכלס הכי חשוב.

4. meshi2016

meshi2016 חבר חדש

לייקים:
    0
    עובדה מעינינת:
    המוח האונשי מצילח להיבן מליים בעיקר בזכות תחליתו וסופו של צריוף אויתות.

בקיצור, ניתן לשנות את האותיות כך שאפילו לא שמים לב ששינו אותן.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!