1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טעות בבחירת זנים - עזרה בבקשה

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י mister, ‏17/4/14.

1. mister

mister חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום רב,

אני בעל רישיון ושייך לספק "מחקר". הזמנתי שני זנים חדשים של קנאביס לטיפול במיגרנות חמורות ולצערי הם לא מתאימים לי. הזנים הם ak-47 ו-sweet jack. הזנים פשוט עושים לי עוד יותר רע. מישהו יודע אם אפשר להחליף את מה שקיבלתי בזנים אחרים? מה המדיניות בנושא?

תודה על העזרה..

2. simonberk

simonberk חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום,
    אתה יכול לשנות, בהזמנה הבאה תציין מה אתה רוצה.
    יש לי כאבי קלאסטר, במידה ואני תופס בזמן, לפני שמתחילים הפיצוצים אז ה white widow עוזר.

בהצלחה

3. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    על sweet jack לא ממש שמעתי, אבל ak-47 זה זן עד כמה שידוע לי סאטיבה דומיננטי ויש לו גם גנים של סקאנק... כלומר ממש רחוק ממה שאתה צריך בשביל המגרנות, וגם לא כל כך יעיל מבחינה רפואית ביחס לזנים אחרים, זה זן שמתאים למי שמחפש סטלה יצירתית ומעוררת יותר.

זנים שיתאימו יותר לשמש כרפואיים הם אינדיקות דומיננטיות או היברידים מורכבים יותר כמו מי שציין למעלה את ה-white widow, ויש גם את northen lights, ועוד כמה שמות שברחו לי מהראש כרגע...

אחד הזנים הפופולאריים יותר בקרב צרכנים רפואיים בארה"ב הוא Jack Herrer, הוא גם זכה בהרבה מאוד פרסים ומוכר בתור הזן עם הכי הרבה תארים ושבחים. אומרים שהוא מאוד מקל על לחץ וכאבים והסטלה שלו נעימה ולא מבלבלת, כלומר מתאימה גם לאנשים עם חרדות.

אני ממליץ לך להיכנס לשרשור פה בפורום הרפואי לאשכול של האישה שביקשה זן שמתאים לסרטן מסוג HER2, נתתי שם כמה קישורים מעניינים ויש אתר אחד שמסקר את התכונות הרפואיות של כל זן ולאילו תופעות הוא מתאים במיוחד.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!