1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טריפ ריפורט ראשון

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י tsavarnav, ‏17/5/16.

1. tsavarnav

tsavarnav חבר חדש

לייקים:
    11
    היי,
    אני רוצה לחלוק טריפ מהסופ״ש.
    נסענו 5 חברים טובים לבקתה במדבר ואירגנו לנו טיפות (על קוביות סוכר שאגב החזיקו במקפיא 4 חודשים ועבדו יופי), לא יודע כמה מיקרו בדיוק.
    חלקנו לקחו לסד לפני שנים, שניים מאיתנו ניסו בפעם הראשונה. בערך בשבע בערב לקחנו את הקוביות, שהיו מתוקות ובלי שום טעם מר.
    כעבור עשרים דקות התחילו להופיע הסימנים. בהתחלה מין תחושה של סטלה רגועה ומצחיקה, ואז זרמים בגוף, הרגשה של חום נעים מתפשט, ואנרגטיות. אני אישית הרגשתי שהרגליים שלי נעשות כבדות והתיישבתי. כולנו התחלנו להסתובב ממקום למקום. הלוקיישן היה מושלם - היינו מבודדים, עם בקתה נחמדה בעלת תקרה עגולה גבוהה, מדורה בחוץ ושמיים מלאי כוכבים.
    החומר התחיל לפעול במרץ. הצבעים נעשו חיים, הלילה הואר פתאום, והכוכבים החלו לזוז ולבהוק. הרגשתי כאילו שדה הראייה שלי נעשה עצום ואני רואה את כל הגלקסיה בבת אחת, והכל הרגיש כמו תפאורה של סרט מדע בדיוני. כולנו אמרנו שזה מרגיש כאילו אנחנו על כוכב אחר.
    המוסיקה נשמעה מדהים. לרגעים היא נשמעה ממש בתוך הראש שלי ולפעמים רחוקה. התיישבתי ליד הרמקול ולא זזתי במשך זמן רב.
    השעות עברו בצורה מוזרה. הזמן טס אבל גם היו דקות שנראו נצחיות. הבקתה נראתה לנו כמו דוכן מכושף בלונה פארק. מצאתי את עצמי שוכב על המיטה ומביט על המאוורר והמנורה מהופנט ומאושר. ראינו פטרנים זזים בכל דבר, צחקנו בלי סוף, וחלק החליטו לאכול חטיפים. אני לא יכולתי לאכול כלום, אבל למיץ היה טעם מעולה. וגם החלטתי לא לעשן בכלל כדי לחוות את זה בצורה טהורה. בשעה שתיים-שלוש בבוקר ההשפעה נחלשה אבל לא נרדמתי בכלל באותו לילה. בבוקר, בזריחה, שכבתי בערסל עם משקפי שמש בהרגשה נעימה. הכל עדיין היה איכשהו מואר. למחרת ההרגשה היתה נהדרת, מין קלילות וצבעוניות בכל מקום.
    לא היו לאף אחד סרטים רעים, הרגענו את האורות והמוזיקה לפנות בוקר וצללנו לבטלה נעימה ומצחיקה בחדר החשוך.
    לא היו לי איזה תובנות עמוקות מדי אבל הכל היה כל כך יפה והרגיש פשוט ונכון. היתה לי ולנו חוויה פשוט מעולה.

BlackGhost אוהב/ת את זה.
  2. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אחלה חוויה! כיף לשמוע :)

3. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    תודה

4. tsavarnav

tsavarnav חבר חדש

לייקים:
    11
    אני מניח ששולגין יגיע ויגיד שזה לא היה lsd
    @שולגין

5. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    האמת, לא תכננתי להגיב כאן, אבל אם כבר תייגת אותי :)

אני לא כאן בשביל לבאס אף אחד. חשוב שאנשים ידעו את האמת על החומרים שהם צורכים. ואם כבר העלית את זה אז אני אביע את דעתי. זה לא LSD. אין שום דבר בחוויה שהוא מתאר שקשור ל-LSD. לא הסטלה בהתחלה ולא הזמן שלקח לזה לעלות. זה נשמע כמו אחד מהחומרים האחרים שמסתובבים פה בשנים האחרונות.

מה שחשוב זה שהוא והחברים שלו נהנו מהחוויה.

420Glory ו-hipkush אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!