1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יומן גידול ראשון שלי - בלוברי ג'אם

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י CannacowGirl, ‏2/2/17.

1. CannacowGirl

CannacowGirl חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום שלום חברים. פעם ראשונה שאני מפרסמת פה בפורום אחרי שנה וקצת של ריאה אדוקה. תודה לכל מי שמפרסם פה כבר המון זמן, בזכותכם הגעתי לרגע המיוחל שלי... אח... יאללה ניגש לעניינים:

גנטיקה: בלוברי ג'אם (בלוברלי דרים+משהו כלשהו לא ברור)
    4 עציצים - 11 ליטר גודל סופי

סט-אפ:

- אוהל 1X1 מטר של Blackbox (הכי זול שמצאתי, נמכר רק בבנימינה)
    - מנורה HPS 400
    - תערובת קוקוס עם מעט פרלייט
    - מפוח TD-160
    - מאוורר 6 אינץ' קטן בתלייה 2X
    - דשנים - ערכת קוקוס של ביונובה
    - מערכת השקייה אוטומטית, מים מזוקקים

צמיחה - תאורה 24/7
    בכל תקופת הצמיחה השארתי תאורה 24/7 בלי הפסקות חושך בכלל. התרשמתי מקצב הגדילה ואיכות העלים והגזעים שעשיתית את ההחלטה הנכונה אבל למרות זאת שמעתי פה מהרבה אנשים (כולל המוכר בחנות בבנימינה) שאמר לי שעדיף תמיד לעשות 6-8 שעות חושך בתקופה הזאת.

אחרי 7 שבועות של דישון לפי הטבלה של ביונובה, תוך כדי טיפול יומי כללי (עלים יבשים, בדיקת מזיקים וכו') והזזה קובעה של המאווררים בתוך החלל כל כמה שעות, העברתי לפריחה ב-12/12 ובשבוע הראשון בלי שינוי של הדשן.

בניגוד למה ששמעתי פה בפורום, אני בכלל לא נגעתי ולא תלשי עלים חיים קטנים או כל דבר אחר שהיה על הצמחים עד רגע הקציר. הבנתי מאנשים שזה גורם לבזבוז צמיחה בפרחים הטובים, אבל הייתי שמחה לשמוע את זה ממישהו שיודע להסביר בדיוק למה ומה קורה ולא סתם לזרוק באוויר תיאוריות.

בסיום הדרך כלל העציצים פרחו יפייפה, אבל 1 מהם הוציא פרחים דלילים ביותר ונראה שונה משמעותית מכל השאר. אולי מחלה או משהו. את השאר אפשר כמעט להריח דרך התמונה שצילמתי. חבל שאני לא ממש צלמת חחח ;)

קציר סופי: 189 גרם

שאלות למומחים שביניכם:

1. החנות של גארדן בבנימינה מצויינת אבל קצת רחוקה לי. מישהו ממליץ על חנויות ספציפיות באזור המרכז? עדיפות למקום שאפשר למלא בו מים מזוקקים חופשי

2. מה עם שעות האור בשלב הצמיחה? יש באמת משמעות שלילית ל-24/7 על פני 8/16?

3. האם כדאי להשתמש במנורה חזקה יותר מ-400W, והאם חייב להוסיף אמצעי קירור אחר? איך בכלל אשר לקרר את האוהל מלבד המאוור והמפוח שכבר יש לי?

4. מי בא לשאכטה ברמת גן?

קבצים מצורפים:

2. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    1 אוהב את גרושופ בפתח תיקווה.
    2 עד לא ראיתי שום דבר שילילי ב 24/7 למרות שיש כאלה שאומרים שכן.
    3לדעתי תתני עוד מחזור אחד או 2 עם ה 400 עד שלא תתפסי את זה כמו שצריך כי היבול שלך די דל לתאורה הזאת.
    לגבי הקירור כל עוד את לא עוברת את ה 30 מעלות הכל בסדר.
    4. אם החוק יעבור.... בכיף :)

3. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    יש המון דברים להשתפר בהם לפני שקונים נורה חדשה.
    יצא לך פחות מ50 גרם לצמח ל-7 שבועות צמיחה.
    להבא - 2 עציצים של 20 ליטר, סקרוג, לוליפופ וזמן צמיחה עשרה שבועות.
    את תוציאי פי 2+ עם אותה נורה אם לא יהיו בלת"מים ותקלות לא צפויות.
    ממליץ לך להבא להריץ יומן גידול תוך כדי הגידול עצמו כך שתיישמי את הטיפים בפועל.

@vvasili אתה הראשון שאני בונה עליו כשהחוק עובר. יש לי ידע רחב, אבל כל עוד זה קשור לחשמל - דרוש ווסילי :)

vvasili אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!