1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יש לי כמה שאלות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י MrT, ‏8/2/14.

1. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אני מתכנן גידול חוץ בחודש 5 ורציתי לדעת כמה דברים,
    יש לי מקום בבית עם שמש רוב היום אבל בשעה 6-5 ככה (קיץ) משהו מפריע לשמש לעבור אל הצמח, זה יפגע בצמח ולא יכנס כלל לפריחה? אני מדבר על צמח רגיל ולא אוטומט.
    בעיקרון תיכננתי לגדל רק אוטומטים בגלל זמן הקצירה הקצר שלהם מזרע לק צ ירה אבל הבנתי שעדיף גם צמח אחד רגיל, כמה צמח רגיל יכול לתת מבחינת יבול אם אני נותן לו כל מה שהוא צריך? מעל 100 גרם לצמח?
    ורציתי לדעת איך הזנים האלה:
    Afghan kush
    Mexican sativa
    אני רוצה את שתי הם בגלל שאחד 100% אינדיקה והשני 100% סאטיבה ואני יוכל לערבב ביניהם למה שמתאים לי.

2. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    לגבי הגידול חוץ,תנסה למצוא אולי מקום אחר שתהיה שם שמש זמינה 18 שעות לשלב הצמיחה או לפחות 16 שעות... ואז תעשה 16-8 או 18-6 .
    אם אתה לא יכול למצוא מקום מתאים בחוץ , אז תעשה את זה בבית כפי שאמרת ואז בשעה 6-5 כשהשמש יורדת אתה יכול להכניס אותו בבית תחת נורה כלשהיא ולהשלים לו שעות אור.
    זה קצת סיפור וטירטור אבל אלה האופציות...או שפשוט תגדל בבית תחת נורה קבועה :) למרות שבתקופה הזו חבל להפסיד את השמש...

לגבי הזנים: עשיתי בפורום סיקור זנים , סיקור על הזן Afghan Kush (לא יצא לי לגדל אותו , רק לעשן), הוא זן מאוד קל וסלחן לגידול במיוחד למתחילים, מביא אחלה של ייבול בכמות מטורפת של THC ...
    לגבי הכמות שתוכל להפיק , רושמים שזה 450 גרם בערך למטר מרובע בגידול פנים... אין לי ממש מושג - הכל תלוי באיך תטפל בוא ותעניק לו את כל מה שהוא צריך במידה הנכונה עם המון אהבה...המון פרמטרים בקיצור.
    יש סיכוי שיצא לך לא מעט ייבול :) אני לא יכול להבטיח לך מספר מדוייק אם זה מעל 100 גרם או פחות...
    בהצלחה.

3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    באסה, מעדיף גידול חוץ מאשר פנים בגלל כל ההשקעה, יש הרבה מקומות לגידול חוץ אצלי אבל הבעיה היא שיראו את הצמח. אולי עדיף Afghan kush ryder שהשמש תספיק לו מאשר זן רגיל,הבעיה היא שיצא 40 גרם לצמח :mad:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!