1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כל כמה זמן אתם מחליפים מים במכשיר?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מוטי שחר, ‏30/11/13.

1. תכלס אני מפתח רגשות למים ואוהב שהם ישנים, אבל אין ספק שזה לא בריא...
    כל כמה זמן אתם מחליפים מים? ואיך הכי טוב לנקות את הבפנוכו?

2. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    אחרי כל ראש שיש לי כח אני אוהב תמים צלולים במכשיר

3. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אני דיי לא אוהב מכשיר חדש תאמת (כל שלוש שבעות בערך מחליף ,ומה שיש לי עכשיו חודש וחצי פשוט תמיד אני נתקע בלי 10 שקל מחורבנים לקנות בקבוק, ובמחנה אני מנקה רק תבתוכו,ומעביר נייר כל עישון מלעמלה לדעתי זה הרבה יותר טעים, לעשן אם אותו מיים זה לא בריא ויכול להכנס לך לשם חרקים וגוקים (במידה ואתתה לא סוגר) ושאתה סוגר המים פשוט נעים מסרחים ומסרחים (אני חייב להחליף כל ישיבה או עישון לבד.,אבל פעם ביום-3 זה גם סבבה,אבל לא להגזים) ובמים קרים, זה הכי קלאסה לדעתי תנסה, (אני מעדיף לשים במקיא שיהיה קרח אם מים בפנים) כמובן מכשיר אלוורה (מספר אחד שיש מהפלסטיק) .

4. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    אחרי כל ישיבה

5. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    כשהמים נהיים עכורים ומאבדים מהשקיפות. השאיפה זה להחליף כל ראש, אבל למי יש כוח . .

6. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    ומה ששכחתי לציין והכי חשוב, מים שחורים ולא נקיים בשורה תחתונה גונבים לכם סאטלה. חבל. קנבינואידים מסויימים נשארים במים כשהם ג'יפה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!