1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות פעם ראשונה

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י Meir1111, ‏7/5/17.

1. Meir1111

Meir1111 חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום לכולם כמה שאלות קטנות יש ברשותי שתי צמחים אחד בפריחה כבר כמה שבועות הוא באמצע ואחד התחיל פריחה לא מזמן אני רוצה לשיים את שתיהם בארון הארון ברשותי הוא בערך 80 על 80 וגובה 2מטר ישלי מנורה 150ווט נלג ולא ניראלי שהיא תתאים ויש גם מנורה 600ווט מה יותר מתאים דבר שני אני יכול לגדל רק עם מנורה ומאוורר עליהם או שאני מחוייב לעוד משהו אני רוצה קצת מידע מה לשיים ומה יכול להיות טוב בגידול פנים אין לי ידע תודה לעוזרים

2. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    ה 600 יכולה להתאים יש קול-טיוב

3. Meir1111

Meir1111 חבר חדש

לייקים:
    1
    יש תמנורה כן עם משנק הכל מה שצריך השאלה שלי עם אני יכול לשיים אותה ומאוורר וזהו לא הכי מבין רק רוצה לדעת עם זה אפשרי או שמחייב לשים עוד משהו בעייתי לנסר תארון ולהוסיף דברים והכל יש איזה פיתרון אשמח לתשובה

4. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    אתה חייב ליצור תחלופה של האוויר בארון אחי.. מאוורר קטן לבפנים זה אחלה אבל צריך גם להכניס אוויר חדש לחלל, וגם לפנות אותו.. אם יש לך אפשרות להשאיר את הארון פתוח זה פותר לך תבעיה וגם תשים נורה 600 בלי קולטיוב

Potter אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!