1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמעט 30 ס"מ בחמישה ימים!

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Little, ‏25/3/14.

1. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1
    איזה באלגן יש לך יאאלה הצמח עכשיו יותר מדי חזק לlst ועם כבר עשית אז תרכשי ידע לפניכן.. כי זה עדיין אפשרי..

עכשיו בנוגע לבעיה שנוצרה לך לפי דעתי..! זה שחיכת יותר מדי זמן עם הגדילה של הצמחים והיית צריכה להכניס לפריחה לפניכן..
    ועוד משהו שניראה שלא עשית טוב זה שכבר מתחילת הגידול המנורה שלך הייתה בגובה האוהל ואז הצמחים התארכו לכייוון האור יותר מדי היית צריכה להקריב את המנורה או תעציצים..!

איך עד עכשיו אף אחד לא רשם משו כמוני אני לא יודע... כי מנסיון! מה שקרה לה זה בדיוק מה שרשמתי..! לפי דעתי!!!

2. Little

Little חבר חדש

לייקים:
    2
    אוקיי אוקיי, אני נרגעת (תמיד נהנית מהיופי שלהן!!!) ומקווה שאתם צודקים ושתכף הן יפסיקו. היום מספר אחת הגיעה ל-70 סנטימטר. היא כבר יותר משילשה את הגובה שלה.

mr weed הצמחים שלי היו בגדילה במשך שבוע וחצי. הם עוד לא בני 40 יום בסה"כ.
    והמנורה הייתה תמיד במרחק של 20-30 ס"מ מהצמחים. (איך הגעת למסקנה שהיא בגובה האוהל? גם בתמונה שפירסמתי עכשיו היא לא בגובה האוהל)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!