1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לגלזציה? יעל גרמן????

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י שבק7, ‏6/12/13.

1. שבק7

שבק7 חבר חדש

לייקים:
    0
    יעל גרמן צודקת כשהיא אומרת שלגלזציה לא תבוא מתחום הקנאביב הרפואי!!!!

אני לא חולה, ואני מעשן, וגם רוב האנשים כמוני… וזה באמת נעשה על גב הרופאים והחולים..

לגלזציה תבוא רק דרכנו ואם נשמיע את הקול שלנו!!

מיליון מעשנים?? בוא נגיד 100,000 חולים שצריכים קנאביס… זה עדין כלום מהמיליון, ויעל גרמן צודקת.

אנחנו נלחמים על חחחווווופפפפפפששששש הצמח ולא של איזה "תרופה טבעית".

אל תגידו טיפין טיפין ושזאת הדרך ללגלזציה… לגלזציה תבוא כשאנשים מעשנים באמת ירצו אותה ויצאו לרחוב וישמיעו את קולם. :)
    לכל מי שחושב שתמר או משה יצליחו להביא טיוטה למשרד הבריאות טועהה!!!
    מה הקשר משרד הבריאות??? סיגריות ואלכוהול קונים דרך ניו-פארם או קופת חולים?!
    ֿ
    אההה ורוני גמזו,
    הפרחים שלנו "פלסיבו" בדיוק כמו האנטיביוטיקה שלך!!!! רק שאצלנו אין מתים :)

#1 שבק7, ‏6/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏6/12/13
  2. koby

koby חבר חדש

לייקים:
    0
    לגליזציה לא תתאפשר לפני שיוציאו את הקאנביס מרשימת הסמים. לא הגיוני גם שתהיה לגליזציה לפני שיאשרו לחולים לקבל את הקאנביס . זה לא הגיוני שלא יתנו את זה לחולים בתור תרופה אבל אתה תוכל לקנות את זה בכל מקום.
    אני לא אומר שזה כל מה שאנחנו צריכים לעשות. כמובן שצריך לצאת לרחובות ולהאבק במושחטים האלה אבל אי אפשר לנצח "במלחמה" בלי לנצח בקרב הזה. זוהי הסיבה שחברות התרופות כל כך נאבקות ומפעילות כל כך הרבה שרירים עכשיו. ערי הם אלו שגרמו לאיסור של הקאנביס ומאז עשו הכל בשביל למנוע לגליזציה.

#2 koby, ‏6/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏6/12/13

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!