1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

להתארגן ביום/יומיים באמסטרדם על 50 גרם של הכי טוב עבור שהייה של חודש בעיר שדה עם מעט קופי שופש

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י bali shag, ‏29/12/16.

1. bali shag

bali shag חבר חדש

לייקים:
    0
    איך מתארגנים על 50 גרם באמסטרדם? צריך כל פעם לקנות 5 גרם או שיש מצב להתארגן על כמות. אני נוסע לחודש ולא אוהב לעשן במקום ציבורי ולא רוצה לצאת מהדירה כמה שפחות ולא לצאת בכלל מסטול אז אם משהו יודע? אני מאורגן מבחינת אייר בי אנד בי לדירה בעיר יוטאריכט אבל רוצה להתארגן באמסטרדם(להיות שם יום או יומיים לפני ההגעה לדירה).

לכמות שתספיק לי 30-50 גרם לשהיה של חודש בעיר שדה שיש בה רק 4-5 קופי שופ ואני מעוניין כמה שפחות להסותבב ולעשות דברים תיירותיים.

2. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    נראה לי שלקנות בכמויות של 5 כל אחד או כל פעם בקופישופ אחר.
    לא יודעת אם אני ממליצה להסתובב עם 50 גרם קנאביס באמסטרדם, לתייר נראה לי שמותר להחזיק עד 5-10 גרם, אחרת המשטרה יכולה לעצור אותך ויהיה בלאגן.
    50 גרם לחודש זה המון!.

bali shag אוהב/ת את זה.
  3. bali shag

bali shag חבר חדש

לייקים:
    0
    זורם טוב על החשיש של הארץ אבל ההידרו החזק של חו"ל יכול באמת להפיל ואני לא זורם עם זה חוץ מראשים מיניטורים ושאחטות קטנות פה ושם. מקסימום אני יזרוק 10-20 גרם אבל עדיף לי מלצאת כל פעם עם מוניות להתארגן במקום זר.

4. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    הייתי נכנס לאחד מהקופישופים הטובים והלא ממותגים (אלה שהבעלים יושב שם ומאשר לעשן טבק) ושואל את הבעלים. היה לי חבר שהתגורר שם ואהב לקנות דווקא כמויות של הכביכול פארש שלהם (סוג ב')

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!