1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

למה הם נראים כאלה מדוכאים ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י jizzpants, ‏5/2/14.

1. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    http://www.youtube.com/watch?v=Q43ceimu0kc

תראו כמה הם מעשנים והם פשוט נראים הכי סאחים שיש מה זה הדבר הזה??? מדכא להסתכל לסרטון הזה שהגעתי אליו בטעות.. אני לא רוצה להיות כמוהם :(

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    מה כבר קרה? מה מדכא? אנשים חייבים להתגלגל מצחוק ללא הפסקה כשהם מעשנים? חייבים להראות מפוחלצים?
    במקרה מאחר ואני קצת מכיר אותם מהרשת אומר שאחד מהם(עם החולצה הצהובה) עובד באחת מחוות הגידול הגדולות בקולורדו(river rock), תעשה 1+1 ותבין כמה הם מעשנים ולמה ההשפעה בהתאם. דבר אחד אני מסכים, הם הרבה יותר אדישים ומתונים מכל סטלן ממוצע אחר. אבל זה הטייפ של האנשים וזה מה יש. יש כל כך הרבה סוגים של סטלנים, במקום לשפוט, תנסה לקבל. ככל שתשב עם יותר אנשים שונים ומשונים אתה תבין את זה.

3. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    צודק אני גם ראיתי כמה סרטונים שלהם וזה פשוט לא כיף הם מעשנים מלא ועוד בבאנג והם לא נראים בכלל בהשפעה..

4. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    כן אני לא בא בקטע של לשפוט ואני מאמין שהם מעשנים כל כך הרבה שזו כמות זניחה בשבילם אבל אפילו חיוך אין שם חחח זה מה שהציק לי...

5. חמסיקה

חמסיקה חבר חדש

לייקים:
    0
    אינדיקה יותר מאופיין כדאונר והם אמרו אינדיקה...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!