1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לעשן ירוק או לא לעשן ירוק (כרוך בהרבה שיקולים שונים)

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י אורית2000, ‏16/8/17.

?

לעשן בכל זאת או לא?

1. תעשני בכל זאת

3 דירוגים
    60.0%
  2. אל תעשני

2 דירוגים
    40.0%
  1. אורית2000

אורית2000 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני ממש צריכה עזרה
    אני בת 17.4, לאחרונה יש נושא שמאוד מעסיק אותי כתוצאה משיחות עם חברים שלי, צפייה בטלוויזיה והרהורים עם עצמי. הנושא הוא עישון קנאביס(מריחואנה, ג'וינט, ירוק). מאוד מעניין אותי לנסות, אני ילדה שנחשבת ל"ילדה טובה" ותמימה שתמיד עושה דברים לפי החוק ולפי מה שמסכימים לי, לא מחפשת ריגושים יותר מידי (אם בכלל), תמיד מסודרת וחולת שליטה (קונטרול פריק), לאחרונה יצא לי לדבר על קנאביס עם חברים שלי שעישנו והתנסו בזה, והם אמרו לי שזאת הרגשה מדהימה וממש בא לי להתנסות, זה ממש מסקרן אותי אבל מצד שני זה מאוד מפחיד מכמה סיבות:
    1. זה מחוץ לחוק
    2. זה יגרום לי לא להיות בשליטה על עצמי
    3. אני סובלת מחרדות ולעיתים מדיכאון ואני מטופלת כבר בערך שנה (וגם לפני השנה הזאת הייתי מטופלת אבל הייתה הפסקה באמצע) אצל פסיכולוגית וגם עם כדורי ציפרלקס וקראתי שקנאביס עלול להגביר את החרדות.
    אני באמת לא יודעת מה לעשות כי כן בא לי להרגיש את הריגוש הזה של משהו אסור או משהו יוצא מהנורמה ואת החוסר שליטה וההשתחררות (אני אף פעם לא מרשה לעצמי להשתחרר ממש) אבל אני ממש מפחדת.

2. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    תיוועצי (תתייעצי) בפסיכולוגית
    תשאלי האם בטוח לנסות

3. kakaroto

kakaroto חבר חדש

לייקים:
    4
    אני התחלתי לעשן בגלל בעיות שינה ודיכאון קליני חמור , אני מאוד בעד קנאביס והייתי ממליץ להרבה אנשים לנסות , אבל במקרה שלך לא כ"כ הייתי ממליץ גם בגלל הגיל הצעיר , אבל בעיקר בגלל החרדות , הקנאביס לא מומלץ למי שסובל מחרדות , אם תהיה לך אפשרות להשיג זן CBD (הCBD מפחית את החרדות שה-THC גורם) , הבעיה שבארץ זה לא כל כך נפוץ מכירה של זני CBD.

אם את בכל זאת את מנסה (או זן רגיל או CBD) אני אמליץ לך להתחיל בכמויות קטנות ולראות את ההשפעה ולפי זה להמשיך.

4. ChaoExplo

ChaoExplo קנאביסט

לייקים:
    31
    אני חושב שאת צעירה מדי ואם את סובלת מחרדות ומפחדת מעניין החוק זה יוביל לסטלות רעות
    אם את מחפשת לעשות משהו בשביל הריגוש - ממליץ לזרוק אבנים על שוטרים
    אם את מחפשת לאבד שליטה - שתי את מי השטן, אלכוהול
    ועכשיו ברצינות, חכי עוד כמה שנים, זה יסתדר לך יותר טוב בראש, ואת תרצי לעשן בשביל ההרגשה הטובה והרחבת הדעת
    אני התחלתי לעשן בערך בגילך ואז לקחתי הפסקה ארוכה כי התגייסתי
    בואי נאמר שהסטלות הבאמת עמוקות ומרחיבות דעת הגיעו אחרי שגם אני ׳הפכתי לעמוק׳
    לפני זה זה היה יותר ילדים דופקים באנגים על הגג של המקלט, ואם אין באנגים יש גז מזגנים - לא בדיוק מודל לחיקוי משום זוית

5. ChaoExplo

ChaoExplo קנאביסט

לייקים:
    31
    דרך אגב גם אני סובל מחרדות ומטופל וכל סם פסיכואקטיבי יכול להוביל להתקפי חרדה - כבדוהו וחשדהו, כמו שכתבתי ברגע שזה ׳יתיישב׳ במקום יותר חיובי בראש שלך החרדות לא ישחקו תפקיד משמעותי כמו שהן עכשיו ואפילו לא יעלו בכלל
    כמו כל דבר שקשור לגוף ולמוח שלנו יש לזה אלף משתנים, הזן, המצב הנפשי, שילובים וכן הלאה
    אבל באופן כללי כמו שכבר כתבו לך זנים עשירי CBD יתאימו לך, זנים עשירי THC עלולים לגרום לך ללכת במעגלים כי את לא מזהה את הרחוב שהרגע עברת בו ולדמיין שעוקבים אחריך אנשים בבתי קפה (ושאר שטויות כאלו שחוויתי)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!