1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה אתם חושבים על הכתבה הזאת?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י deleted6, ‏21/5/14.

1. deleted6

deleted6 Banned

לייקים:
    0
  2. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    אחלה אתר, אני אוהב אותו!
    נושא מעניין, וחבל שלא חוקרים אותו יותר. המחקר לא חד משמעי, ואי אפשר ממש להסיק מסקנות ממנו, כמו שכתוב במאמר. הייתי רוצה לדעת מה ההשפעה של גנג'ה מבחינה פיזית... אולי יהיה פעם איזה מחקר שיוכיח אחת ולתמיד את כל ההשלכות. אם הייתי כותב "מחקר" בו ישתתפו... רק אני, התוצאה תהיה חד משמעית לטובתה, ע"פ הניסיון שלי.

#2 HIppieVan, ‏21/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏21/5/14
  3. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    301
  4. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1
    These data therefore suggest that recreational marijuana use in young adults may lead to alterations in the core reward structures. It's important to remember, however, that correlation does not imply causation- the study can infer an association but not a definitive cause. The number of participants was also small and the study did not investigate whether cannabis use affected cognition as well as brain morphology. Therefore although this particular study is important, it also lays the foundations for further in-depth research into this interesting area.

5. mitmitice1

mitmitice1 קנאביסט

לייקים:
    0
    שמע נראה פצצה אבל לא קראתח

6. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1
    מה קשור נראה פצצה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!