1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה ההבדל בין super lemon haze ל lemon haze

הנושא בפורום 'זני קנאביס' פורסם ע"י Asan24, ‏16/10/16.

1. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    האם יש הבדל בטעם/ריח/השפעה?
    אותה שאלה לגביי הסילבר הייז וסופר סילבר הייז

2. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    למון סקאנק וספור סיילבר זה ההורים של הלמון הייז ...
    לא טעמתי את ההורים אבל על הסופר למון אני לא יכול להגיד שום מילה רעה

3. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    Super Lemon Haze הוא הכלאה של Super Silver Haze עם Lemon Skunk. יש זן נוסף שנקרא Super Silver שאני לא חושב שהוא קשור במיוחד - הוא דיי אינדיקה ויש קאט שלו שמסתובב במרכז אירופה.
    אחרי שGreenhouse seeds התפרסמו עם הסופר למון הייז (באמת זן טוב, לדעתי היחידי שלהם ששווה גידול) צצו הרבה חיקויים. יש לא מעט אנשים שמגדלים זרעים בחלטורה בכמות ומוכרים בסיטונאות לבנקי זרעים, שמדביקים להם שם שימכור. (80 סנט לזרע נקבי פלוס מינוס)
    למשל:
    לפני קצת יותר מ15 שנה בחורצ'יק נחמד באמסטרדם גידל את הסופר סילבר הייז ומצא אמא ממש טובה. הוא העביר אותו לחבר שהיה מטפל בהעברות שהפיץ אותו תחת השם Amnesia Haze.
    אין זן כזה אמנזיה הייז, זה פשוט השם שנתנו לקאט הספציפי הזה.
    והיום אפשר למצוא מלא זרעי אמנזיה ברשת, פשוט כי השם תפס והרבה חברות זרעים עלו על הגל.

סופר סילבר הייז זה זן מאוד נפוץ באירופה, הוא סטיבה הכי קלאסית שאני מכיר - סטלה בעיקר בראש, מערפל את המח, אנרגטי יחסית. יש לו טעם מאוד אופיני שקשה לפספס.
    9-10 שבועות פריחה, צמחים חזקים ועמידים, התמתחות הגיונית לאינדור.

למון סקאנק זה צמח קטן וחלש למדי שגדל גבוה עם פרחים מאוד מצופים טריכומות עם ריח חזק מאוד של לימון.
    סטלה אנרגטית מאוד, פיצוצים בלאגנים. 8 שבועות פריחה.

ההכלאה בין שניהם, סופר למון הייז, יצאה כמו סופר סילבר הייז עם טעם לימון וסטלה יותר מורכבת. יכול להיות אקטיבי ואפשר בקלות ללכת לישון איתו. 9-10 שבועות פריחה, גדל לגמרי כמו סופר סילבר הייז.

קואלה ו-אור א. אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!