1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה יקרה אם?? דחוף! בבקשה :]

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י mr weed.., ‏8/4/14.

1. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1
    אני רוצה לעביר תעציץ מהבית גידול לבחוץ - גרילה.. ויש לי בעיה קטנה שהאור בבית גידול נדלק ב1 בלילה ומתכבה ב1 בצהריים.. ואני יכול להוציא תצמח רק ב5 בערב ככה
    ואז בעצם מה שיקרה זה שהוא יקבל עוד כמה שעות של אור.. נראה לכם שזזה יפריע לפריחה?
    אגב אני לא יודע בדיוק באיזה שבוע העציץ נמצא אני רק יודע שזה לא אוטומטי וככל הנראה סטיבה.. ולפי מה שרואים בעין אפשר להגיד שראש של הצמח - הקולה הראשי כבר מתחיל להיתמלאות שערות לבנות.. שזה בערך בין חודשיים לשלושה עד הקציר.. שוב לא יודע איזה שבוע אבל לפי מה שאני כן יודע אני חודשיים שלושה מהקציר.. :]

תודה לעוזרים :)

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אם הוא בפריחה תעביר אותו ככה שיקבל תוספת בחושך
    אם בצמיחה תעביר ככה שיקבל תוספת של אור

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    תשאיר אותו במשטר של מ1 עד 1 כלומר 12 12 ואל תתן לו יותר שעות של אור בחוץ.

4. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1
    אבל באחד בלילה אין אור בחוץ אחי חח

5. autv

autv חבר חדש

לייקים:
    0
    אז על מה אתם ממליצים כאשר אני מכניס את הצמח שלי למשטר אור בפעם הראשונה הבנתי שהחשמל בלילה יותר זול מהחשמל ביום... ואם אני רוצה לבדוק מה איתם ולתת לו את מה שהוא צריך בסביבות שמונה בערב, אז איך לעשות את המחזור אור? ואם אני רוצה שתיהיה לי את האפשרות להוציא אותו לעוד כמה שעות יום זאת אומרת להוציא מהבית גידול ולהעביר לבחוץ... אז אם זה בצמיחה אני מבין מווגס ש בצמיחה זה להוציא לחושך ובהפרחה להוציא לאור?
    תודה מראש!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!