1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מחפשת רעיונות יצירתיים להורדת הלחות לקראת סוף הפריחה

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י Anna, ‏28/12/16.

1. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    עדכון 2:
    המתקן הוכנס לארון גידול.
    נפח החלל: 490 ליטר.
    הטמפרטורה ההתחלתית- 25
    לאחר שעה -23
    לחות התחלתית 48
    לאחר שעה- 42
    מסקנה ראשונית- המכשיר עוזר מעט להוריד את הלחות והטמפרטורה . אבל כדי לקבל שינוי משמעותי צריך מכשיר כזה לפחות כפול בגודל. והחלל צריך להיות אטום.
    מקווה שעזרתי :)

2. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    אולי אם תעשי ככה יהיה יותר שינוי

תשאירי פתח כניסת אוויר אחד
    ולפתח הזה תתקיני תמכשיר הזה
    ( יוצא מצב שכל האויר שניכנס לאוהל עובר קירור.)

אולי זה יורד עוד כמה מעלות.

3. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    קודם כל, באמת כל הכבוד לך על הזריזות, לי לקח כמה חודשים לעבור משלב התכנון לביצוע. ממש מרשים.
    אני באמת השתמשתי בפלטה של 4A וזה הוריד את הטמפרטורה בקיץ ב4-5 מעלות (שירשרתי את הצד החם שיפלוט אוויר החוצה). כמו כן השתמשתי בו לחמם את הנבט של המחזור הבא, שהיה כבר בתחילת החורף. לא מדדתי את ההשפעה על הלחות אבל בהחלט ראיתי הצטברות רצינית של מים מתחת המכשיר. בכל מקרה, אני ממש מרוצה מהמכשיר הזה, עולה גרושים ויש לו שלושה שימושים אפשריים.

Anna אוהב/ת את זה.
  4. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    הייתי חייבת לבנות מהר כי המטרה שלי להוריד את הלחות כמה שיותר בסוף הפריחה ונשאר לי עוד שבוע שבועיים.
    אכן המכשיר הזה נמכר מוכן באיביי (למי שלא בא לו לבנות לבד) במחירים זולים. אולי למחזור הבא אבנה אחד כזה גדול יותר....

5. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    עדכון 3:
    לאחר כמה ימי בילוי משותף עם המכשיר החדש, אני יכולה בהחלט להמליץ עליו כמוריד לחות (ומעלה טמפרטורה)משמעותי בחדר הייבוש!
    כידוע, הלחות האופטימלית צריכה להיות סביב ה50℅ . טמפרטורה-18-20.
    בגידול הנוכחי, החלטתי לקצור בהדרגה. 3 זמני קציר שונים. היות ומדובר ב4 זנים שונים, לכל אחד זמן קציר שונה. בקציר ה1 לא היתה כל בעיה עם התנאים בחלל הייבוש. 48-50℅ לחות טמפ'- 17-18.
    בקציר ה2 (מתוך 3) היות והתווספו הרבה פרחים וקצת עלים לחים, הלחות קפצה ל64℅ . כמובן שעם הזמן היא היתה יורדת לבד אבל פה נכנס המכשיר לפעולה. לאחר 3 שעות- הלחות עמדה על 56℅ . לאחר 6 שעות נוספים, ירדה ל50℅. יתרון נוסף, היות והמאוורר העליון זורק חום לחלל, קיבלתי גם טמפ' נוחה של 21 מעלות.
    מבחינתי הוא לגמרי עשה את העבודה. ממליצה בחום!
    לגידול הבא, אזמין 3-4 חלקים כאלה (peltier) ואז המכשיר יתאים גם לחלל הגידול.
    מי שצריך הסבר והכוונה בנושא, בפרטי בשמחה.
    *אפשר תמיד להוסיף עוד מאוורר ולשדרג את המכשיר, אבל גם בסטאפ הבסיסי הזה הוא עושה את העבודה.
    המכשיר בפעולה:

Xxx85 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!