1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מחפש פתרון אחסון...

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י mHui, ‏30/12/13.

1. mHui

mHui חבר חדש

לייקים:
    1
    אהלן... החלטתי לאגור קיף (kief).
    אני מחפש כבר ימים באינטרנט צנצנות זכוכית אטומות לאוויר ולא מוצא משהו במחיר הגיוני ובצורה נוחה לקיף.
    במה אתם משתמשים?

2. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    התחלתי לחפש בebay, ואז עברתי לאתר סטלן, ומצאתי אומנם פלסטיק אבל עדיין טוב למטרה.
    http://www.satlan.co.il/products/186107
    המחיר שווה 35 שקל. אם אתה ממש קמצן ומוכן לחכות יותר מ-3 ימי משלוח של האתר סטלן.
    מצאתי עכשיו בGC, קטגוריה שלמה למטרה הזו:
    http://www.grasscity.com/us_en/smoking-accessories/stash-gear-tins-and-boxes

אני משתמש לשמירת החשיש שלי בשקית ziplock שקיבלתי באמסטרדם [אני יודע שאני צריך להתקדם למשהו יותר טוב].

3. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    מיני צנצנות ריבה! (כל צנצנת טובה ואטומה מהבית תהיה מעולה כל עוד נוח להתעסק בתוכה).
    אני חושב שמיותר להשקיע כסף על זה.
    מה עוד שאתה יכול לדחוס את הקיף לגוש אחד, אם כי למטרות נוחות והתעסקות יותר.

4. mHui

mHui חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה נמרוד אבל חרשתי על האתרים האלו ולא מצאתי משהו שנוח לצרכים שלי...
    פנדורה, זאת המטרה... לאגור כיף ואז לדחוס אותו. אני לא רוצה לדחוס את הגרם שיש לי אלא לאגור עוד במשך השנים..
    וכן... כנראה שאצטרך להסתפק בצנצנת ריבה. כרגע אין משהו קטן בבית :p

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אתה לא יכול לאגור במשך שנים.
    אתה תאבד thc עם הזמן.

6. mHui

mHui חבר חדש

לייקים:
    1
    שמעתי מספיק סיפורים על אנשים שעישנו כיף בן כמה שנים (שאוחסן בצנצנת וואקום ובמקום חשוך) והכיף שלהם פשוט פירק אותם.. אז אפשר.
    + נימרוד... אתה חייב להחליף את השקית זיפ לוק שלך. הthc פשוט נדבק בצורה מטרידה שאי אפשר להוציא אחר"כ + זה לא שומר על הקנאביס מחמצן ואור.

7. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אגרונום צודק, לא משנה כמה טוב ואטום תשמור את הקיף, לאורך שנים זה לא פרקטי.
    חלק מהthc יעבור קרבוליזציה ויהפוך לcbn , אולי בגלל זה שמעת מסיפורים שהקיף "פירק" את אותם אנשים. בכל אופן, מניסיון - אפילו שמן שנעשה באמצעות גז ונשמר כמו שצריך אחרי קצת יותר משנה כבר ממש לא היה כיף לעישון, משהו בקנבינואידים פשוט משתנה!

8. mHui

mHui חבר חדש

לייקים:
    1
    כן... החלטתי לוותר על זה בסוף. עד שאמצא במקרה משהו שמתאים לי.

בנושא דומה:
    התחלתי לדאוג לחומר שלי והתחלתי לאחסן אותו במיכל אטום בחושך ושמתי לב, אולי אני הוזה... שחומרים שהיו במיכל שבוע התחילו להיראות יותר יפים. יש אפשרות כזאת?
    היו לי כמה סוגים במיכל. חלק קיבלו כוון אדמדם מאשר חום, חלק קיבלו צבע עמוק יותר... מה שמשותף לכולם זה .. שהthc על העלים נראה פשוט יפה.
    הקטע הוא... שאני מרגיש שהחומר עצמו יותר איכותי. מבחינת ההיי.
    יכול להיות כזה דבר בטווח של שבוע-שבועיים? נשמע לי לא הגיוני !

9. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    דעתי, לגביי הקיף , תאגור כל חודשיים-שלוש, ותמצא איך להנות ממנו. חבל לשמור לאורך זמן רב.

לגביי הנושא השני, הגיוני ביותר ומובן .
    פרחים איכותיים, שלאחר הקטיף עברו קיורינג איכותי וטוב, כאשר נכנסים למיכלים אטומים שמקבלים חמצן 5-10 דקות ביום,
    לאחר שבוע שבועיים הפרחים נהיים יותר קראנצ'יים אך לא יבשים יתר על המידה אף פעם , הטריכומים יותר ברורים וגדולים ואפילו הטעם משתבח עם הזמן.
    כל עוד הקיורינג והשמירה נעשים כמו שצריך אפשר לשמור פרחים גם שנה ואפילו רק להשביח יותר ויותר בזמן הזה.(גם עם הקיף בערך אבל אני אישית לא הייתי שומר קיף שנה מה שעם פרח אין לי שום בעיה לעשות כמו שעשיתי בעבר. הלוואי והייתה גם את הסבלנות היום )

10. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    פרחים הם כמו יין, משתבחים עם הזמן.
    אני גם ממליץ להוסיף קליפות של תפוז למיכל. לפתוח אותו פעם ביום לעשר דקות, לערבב ולסגור.
    זה ממש מוסיף את הארומה של התפוז לפרח וזה ממש מגניב.

11. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אם כי לא רצוי לעשות את זה לפרחים שלא יובשו מספיק, הלחות שבקליפה קצת תפריע ליישון.
    זנים תפוזיים זה אחלה וזה כיף, אבל סתם לעבוד על עצמנו אתה אומר? :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!