1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מחשבות על להפסיק לעשן

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ASASD, ‏4/12/13.

1. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    מה נשמע חברה
    אני חושב על להפסיק כי פשוט אני לחוץ כל הזמן מהקטעים של המשטרה וכל זה
    הקש ששבר את גב הגמל בקטע של ה להפסיק זה שחבר שלי הלשינו עליו שהוא סיפק חומר להם...לא מכר פשוט הביא להם את זה ואמרו את זה להורים שלו ונתנו לו אזהרה בסוף על שימוש הוציאו אותו בזול
    אז לי לא מתאים בכלל שאבא שלי המיושן ידע מהעניין, ובמיוחד במקרה שקשור למשטרה זה משהו אחר לגמרי על כך שהמשטרה עצרה אותי ועשיתי עבירה פלילית אני יודע שזה יעשה הרבה הרבה בעיות. ..
    הקטע גם שיהיה לא קל להפסיק. .במיוחד בשבוע האחרון שפשוט עישנתי מלא אפילו פעמיים ביום כי הגיע אליי חבר שיש לו הרבה...אז בכללי אני מעשן פעמיים שלוש בשבוע אבל פשוט יהיה קשה להיות עם חברים בשישי למשל שאנחנו תמיד מעשנים ולא שותים. .רק יושבים. .ורוב החברים שלי זה חברי ישיבות ואני יודע שהם יתקשרו אליי בוא שב וזה ויהיה זין להגיד להם לא עם השגרה המשעממת. ..אפילו שאני משתדל לא להתערבב בכללי זאת עיר קטנה שכולם מכירים את כולם והמשטרה חמה על העניין של בני נוער וסמים...יש לכם טיפים להפסיק ? למרות שיהיה חסר לי יותר מה שקורה סביב העישונים ולא העישון עצמו. ..כלומר הישיבות עם החברים הצחוקים המאנציז הטעים השינה העמוקה...האנשים הטובים. ..

2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אף אחד לא בטוח מהידיים הארוכות של החוק, פשוט שמור על עצמך.
    שמור את התחביב הזה לך ולחברים הקרובים שלך.
    אל תקצין את זה, אל תדבר על זה ותשתדל לא להסתובב עם טמבלים ואתה תהיה בסדר.

3. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    תאמת שחשבתי על זה והגעתי לזה שהכי בטוח להפסיק יהיה עד היום הולדת 18 שלי ככה שאם המשטרה תופסים זה לא יגיע להורים שלי

4. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני לא מבין למה אתה יותר מפחד מההורים שלך מאשר מהמשטרה.
    אני דווקא ניצלתי את הגיל הזה כי אם תופסים אותך אתה יכול לשחק אותה תמים וטיפש וללכת חצי שנה לאל סם ופה נגמר העונש.
    אחרי גיל 18 יזיינו אותך הרבה יותר חזק.

5. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    רוצה להפסיק? פשוט אל תעשן
    ואם הפחד מהחוק זה מה שגורם לך להפסיק אז תלחיץ את עצמך עוד יותר

6. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    גם ככה עדיף לא לעשן לפני גיל 18.

7. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    הנזק השכלי לא מעניין אותי. ..

8. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    חבל , ההשלכות בגיל הזה דווקא חמורות..

9. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    זה חשוב בסדר אבל זה לא השיקול הראשון שלי ב להפסיק

10. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    חבל כי עד גיל 18 כמה כבר נשאר לך? אבל הנזק ישאר לתמיד.
    ותאמין לי שלקחת הפסקות מדי פעם זה לא דבר רע.

11. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    יהיה קשה להפסיק...כי לדוגמה שישי עם חברים או סתם במשך השבוע זה ישיבות של חום ירוק לא אלכוהול אז מה אני אשב בצד

#11 ASASD, ‏6/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏6/12/13
  12. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אל תעשן במהלך היום, תעשן רק בישיבות עם חברים.

13. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    לא קשןר אחי הם יושבים כמעט כל יום

14. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    רק בערב זה גם לא נורא, אני את כל י"א י"ב העברתי מסטול מהבוקר עד הערב, ככה שאין לי מילה בנושא.
    אבל אם אתה מעשן פעם אחת בערב עם חברים זה סבבה.

15. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    אחי אתה טיפה לא הבנת אותי
    אני רוצה להפסיק מהחשש שאם יעצרו אותי אבא שלי ידע שאני מעשן

16. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אם תמשיך לעשן כל יום אבא שלך יגלה לפני המשטרה.

17. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    בכל מקרה אני מפסיק

18. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    קח חבר שאתה הכי סומך עליו ותשכנע אותו לעשן רק איתך תגיד לכולם שאתה מפסיק וגם הוא יגיד לכולם שהוא מפסיק תעשנו רק אתם לבד ככה זה לא ידלוף בחיים

19. קליט

קליט חבר חדש

לייקים:
    0
    הדרך הכי טובה לדעתי מנסיון להראות לאבא שלך על המחשב כמה זה מועיל לאט לאט כמה זה טוב להראות מחקרים ממשים וכדומה ולחזור איזה יום מסטול מת לבית(מאלכוהול) כשאתה מקיא את הנשמה ואחרי כמה שבועות לבוא ולהגיד לו שאתה מעשן הוא יקח את זה רע אבל הרבה פחות משהיה לוקח שמשטרה באים אליו לבית לחיפוש כי הבן שלו מעשן מידי פעם

20. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    כי יש הורים שיכאב להם שהבן שלהם יעשן ,למה סתם לפגוע בהורים שלך?
    לפותח האשכול, זה הכל החלטה שלך אם אתה רוצה לקחת את הסיכון או לא, אם לקחתי דבר אחד מהזמן שגרתי בניו יורק זה המשפט הזה.
    "don't do the crime if you can't do the time" כל בן אדם שעובר על החוק, צריך לחשוב לפני מה הסיכו להתפס , ומה התוצאה אם יתפס, ולחשוב אם שווה לו או לא.

בשביל להוריד את הסיכון להתפס זה קל, להסתובב כמה שפחות אם חומר אליך (ככל שתוכל להיות בלי זה אליך זה טוב) , להתרחק כמעט ולגמרי ממעשנים חדשים למעט בחברים מעשנים בכללי , לא להסתובב אם מטומטמים שמעשנים בכל מקום בלי לראות בעניים (הם הסיבה ל30 אלף תפיסות בשנה) , לא להסתובב כמו סטלן מת (הכי טוב שיהיה לך מראה כמה שיותר שיתקרב לחנון ונורמטבי +-) תמיד שיהיה לך סיפור לספר לשוטרים בראש , ללכת אם תעודת זהות אליך כל הזמן (אם אין אליך תהודעה הסיכוי שיעשו אליך חיפוש ערום כפול פי 10) כמה שפחות להסתובב מעושן ואם חומר אליך (תמיד שאתה מעשן שים את החום רחוק ממך) ושבא שוטרים פשוט תעיף תקסס מהר ותגיד שיעשנת נייס שקנית ליד פיצוציה בתל אביב .

ועדיף גם לחפש סוחרים מנוסים , מהסוגים שכמעט ולא נתפסים, הסיבה היא שאפשר גם להתפס אם יש לך סוחר מטומטם שמוכר לך באצמע העיר מול מליון אנשים (ראייתי מלא כאלה במהלך הקרירה שלי בעישון, והרבה מהם נתפסים מהר, אתה מגיע למצב שאתה מפחד יותר מהדילר להתפס.)
    הכי טוב לדילר זה למכור מהבית שלו או מאיזה גן או איזור נטוש, לעשות משלוחים זה פשוט לשחק על זמן שאול.

ואני גם ממליץ לאנשים לא להתארגן אם רכב איתם שיעשו נסיעה של רבע שעה באוטובוס וגם לדילרים אני ממליץ את זה גם אם זה לנסוע שעה, כי זה יכול ליפול לך תיק כפול, של אחזקת סם + נהיגה תחת השפעה סם (מספיק שעישנת שבועיים לפני שהתארגנת ואתה טיפ טיפה מלוכלך,בשביל לסגור לך את התיק של נהיגה תחת השפעת סם ,לשלילה לחצי שנה ,ובמקרים מסוימים גם עבודות שירות) וברכב מספיק שיהיה לך תיקים על סמים -רכוש גנוב - אחזקת סכין או שאתה נראה בהיי" בשביל לערוך לכם חיפושים והרבה ברכב.

#20 niv, ‏7/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏7/12/13

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!