1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. הסר התראה
  3. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  4. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מכשיר אידוי - וואפריזיר (Vaporizer) - יבוא מחו"ל, קנייה באיביי (eBay) ובעיות מכס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Gil.E, ‏10/10/17.

1. Gil.E

Gil.E חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,

אז החלטתי שאני רוצה להפסיק לעשן ולהתחיל לאדות, אבל המחירים בארץ למכישר אידוי פשוט לא נורמלים (900 שקל ל PAX2 או 1400 שקל ל PAX3).
    אז מצאתי לי מכשיר אידוי באיביי (eBay) בכמה מאות שקלים שאני רוצה להזמין.

מה שמדאיג אותי זה המכס. ממה אני יודע חבילות שעלותם קטן מ 75$ פטור ממכס (המכשיר אידוי שאני רוצה להזשמין עולה פחות מ 75$).
    אבל עדיין אני מפחד שהמכס יחרים לי את המוצר, או אפילו יותר גרוע - יזמין לי שוטרים הביתה.

מישהו הזמין בעבר מכשירי אידויי באינטרנט?? האם נתקלתם באיזה בעיה? מול המכס או מול גורם אחר???

2. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    53
    אין לך בכלל מה לדאוג מבחינת החוק. מכס ייקחו לך במידה ובאמת תעבור את הסכום המותר.
    מה שכן, חשבו שתבחר ממש בקפידה את המכשיר אידוי, כי נורא קל להתאכזב מרוב מה שיש שבשוק.

3. Gil.E

Gil.E חבר חדש

לייקים:
    0
    הזמנתי חיקוי של PAX2, שעלה לי פחות מ 200 שח. על פי סרטונים ביוטיוב, כמעט ואין הבדל בניהם, למעט שינויים קוסמטיים בלבד.
    כשההזמנה תגיע, אני יעדכן אם היה שווה את הכסף.
    מה שבטוח לקנות בארץ ביותר מ 1000 שח אני לא מתכוון.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!