1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מסעותיי בעקבות ההופמן ברחבי אמסטרדם :)

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י What_ever, ‏2/5/16.

1. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    *קודם כל אסתייג ואומר, אני לא ממליצה על נטילת סמים וחומרים משני תודעה כאלו או אחרים, האחריות מוטלת עליכם ויש לשקול בכובד ראש כל סם שלוקחים, בלה בלה בלה וכדומה ;)...*

יצאתי לי להתרעננות קלילה באמסטרדם, מחוז הסמים החוקי והיפה בתבל. :)
    החלטתי שהפעם אני הולכת על LSD, אומנם לא פעם ראשונה שלי עם החומר הזה, אבל פעם ראשונה שאני לוקחת אותו באמסטרדם.
    אדגיש ואומר- לא קל למצוא LSD באמסטרדם, הוא לא חוקי ומוכרים בסמארט שופים לוקחים נושא זה ברצינות :) סתם סאחים בקיצור.
    הסתובבתי לי בכל רחבי אמסטרדם ועברתי מסמארט שופ אחת לאחרת. (לא לקנות LSD ברחובות, לכו תדעו מה מוכרים ומה דוחפים לשם).
    בסוף מצאתי מוכר בחנות שהסכים למכור לי קרטון של 200 מיקרו גרם ב10 יורו. :) הוא הזהיר אותי שזה קרטון מאוד חזק ושכדאי לי לקחת רבע, כי זה משפיע מאוד חזק :) .
    יום למחרת החלטתי לקחת את הקרטון, אחרי שהוא עבר בדיקות שבאמת זה LSD ולא NBOME וחומרים אחרים ושונים..

**הטעות היחידה שעשיתי בשלב זה הוא שלקחתי את האסיד למרות שהיו לי כאבי בטן ומעט בחילות במהלך כל הבוקר, אני ממליצה לא לבוא לטריפים "חולים/עם הרגשה לא טובה", כי זה משפיע על הטריפ ועל ההרגשה.

לקחתי בסביבות ה70 מיקרו גרם, מעט יותר משליש קרטון בערך. ביקשתי מהאסיד שירחם עליי ;) אם הוא ריחם עליי או לא אתם תדעו בהמשך..
    אחרי חצי שעה אני מתחילה להרגיש תחושה מוזרה, שונות, האישונים מורחבים. מעט מעט זרמים, ידעתי שזה הסימן שלי ללכת לכיוון הפארק :) . אז לקחתי לי בתיק מצב רוח, הלכתי עם החברים, בקבוקי מים, מיץ תפוחים וקצת ואליום ויצאנו לדרך!.
    לאחר שעה, האסיד נפתח בכל הכוח! בכזה בום! לא יכולתי לפספס לרגע שהוא כאן. מהר מאוד ידעתי שהוא זה שבא לשלוט בי הפעם, ושאני אצטרך לזרום עם האסיד היום ולקוות שהוא יקח אותי למקום טוב.
    אני לא אשקר, האסיד עלה לי מאוד באכזריות, הטריפ התחיל בצורה מאוד קשה, אבל זה בגלל שנכנסתי לטריפ עם תחושה פיזית לא טובה, וזו הטעות שלי. הרגשתי כאבי בטן חזקים ויותר ושאני חייבת להקיא. ניסיתי להירגע קצת ולשכב לנוח אבל זה לא עזר, הטריפ נהיה מעט קשה והמחשבות התחילו להיות מבולבלות, קשות ולא נעימות. כלום לא עזר. אז לקחתי כדור אחד של ואליום שהיה לי בתיק וחיכיתי מעט. תוך 20 דקות הטריפ התאזן, תחושת החולי נעלמה, הכל נהיה יותר טוב.

לא ראיתי יותר מדי ויזואלים, מה שכן ראיתי זה שהגזעים של העצים ברחוב נהפכו לשחורים(במקום צבע ירוק), עצים טיפה התעקמו והיו מכופפים מעט. הצבעים יותר חזקים.
    אלו דברים שמעט קשה להסביר במילים, כי זו יותר תחושה פנימית וזה יותר מחשבתי. הכל היה נראה כמו סרט, כמו איזה משחק מחשב, המציאות הרגישה כלא אמיתית, הרגשתי שאני בעולם אחר. רוכבי אופניים נראו לי כרוכבים על אוויר ולא על אדמה. :)
    הזמן? הרגיש כמו נצח. לא ידעתי מה המשמעות של דקות, לא ייחסתי חשיבות לימים, לזמנים, כאילו לא קיימים. הלכנו בסביבות ה20 דקות מהפארק חזרה למלון והזמן הרגיש לי כמו נצח, כאילו עברו כמה שנים..
    האסיד הראה לי את כל הצדדים שבו, את הרע, את היפה, את המכוער, את הקסום, את האכזרי ואת הענוג. :)
    בשלב מסויים ראיתי איך נראה הרוע, אילו פנים יש לרשע, איך נראה הטוב בעולם הזה, במה הוא מתבטא. מה המהות של דברים וחפצים בעולם הזה. הסתובבתי בחנות מסויימת וראיתי צעיף לבן, הסתכלתי עליו והרגשתי שצבע לבן הוא הצבע של האינסוף, של הנצחיות. :)
    הרגשה של זרמים נעימים בגוף, חוסר תיאבון מוחלט, אוכל לא מעניין ולא מדבר אלייך. הרגשה שאתה הולך על אוויר, לא על אדמה. שיש עוד מימד בעולם הזה ואנחנו לא נמצאים בו. :)

הטריפ נמשך כ12 שעות, ההשפעה הייתה מאוד חזקה יחסית לכמות הלא כל כך גדולה שלקחתי.
    הלכתי להתקלח ולישון ונפרדתי מהאסיד בידידות ואמרתי לו תודה, על כל העומק והדברים שהוא החליט ללמד אותי.

אני מקווה שהטריפ ריפורט שלי יעזור כאן למישהו :) מוזמנים לשאול כל שאלה ורצוי להתייעץ!
    ממליצה שלא לאכול, אלא לאכול שעתיים לפני הלקיחה. לאכול דברים קלים כמו פירות, לחם וכדומה. אפשר להביא לטריפ מיץ פירות טבעי, זה מרגיע מאוד. להביא בקבוקי מים ולדאוג שיהיה מי שישגיח עליכם במהלך הטריפ. רצוי גם להביא כדורי ואליום על כל מקרה שלא יהיה, לי זה עזר מאוד. (יש לקבל מרשם לואליום רק באישור רופא שבודק שאין רגישות לתרופה וכדומה..)

עד הטריפ והפוסט הבא..;)

#1 What_ever, ‏2/5/16
    נערך לאחרונה ב: ‏3/5/16
  2. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    איזה יופי תמיד כיף לשמוע חוויות של אסיד
    תודה :)

על הקטע שאני הכי אוהב באסיד דילגת אליו!
    לקחת את הווליום.
    בשבילי דלקה בלי מלחמה אם אצמי זה לא זה.
    כשהסיד מתחיל לאכול אותך מבפנים ואתה יודע שהוא מנסה להרוס אותך ובאותו הזמן גם ללמד אותך. ובסוף אתה תמיד מנצח, וכשזה ניגמר אתה רוצה להשאר במצב הזה כל החיים.

3. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    צודק, אבל הקטע הנפשי לא ממש הפריע לי :) יותר הקטע הפיזי, אבל זו הייתה אשמתי כי נכנסתי לטריפ עם קצת חולי וכאבי בטן מאוד חזקים. נלמד לפעם הבאה :). חוץ מזה גם ישבתי בפארק עם המון אנשים וללכת להקיא בצד ממש לא בא בחשבון, מספיק הסתכלו עליי מוזר שהבאנו שמיכה וישבנו עם חברים ;)

4. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    חחחחחחח יאלה בקטנה העיקר שנהנית והיה לך כיף ועוד חוויה לחיים שלא תשכחי:)

המלחמה בראש לפעם הבאה :)))

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    שולגין אוהב/ת את זה.
  6. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    תודה :)
    מוזמן לנסות בעצמך ולספר איך היה ;) .

7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    נשמע נהדר! :) ניסית להאזין למוזיקה תוך כדי?

What_ever אוהב/ת את זה.
  8. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    כן, לא סגורה על אם המוזיקה הייתה מלטפת ומדהימה או מוזרה בקטע שבחיים לא שמעתי דבר כזה(ושמעתי שירים שהיו לי בפלאפון) ;) .

שולגין אוהב/ת את זה.
  9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    ברוכה הבאה לעולם הפסיכדליה! :)

10. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    הלו הלו, אני חברת מועדון כבר הרבה זמן! ;) .

11. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    בהחלט חוויה מעניינת.
    אותי הכי מסקרן - איפה הסכימו למכור לך אסיד? אפשר את שם החנות?

12. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    מפאת אנונימיות של המוכר שמכר לי, אני לא אמסור לצערי את פרטי החנות. אבל תעשה מה שאני עשיתי. עברתי בסמארט שופים ושאלתי מוכר מוכר: "I know that it's illegal, but do you know where I can find LSD?". עברתי איזה 15 סמארט שופים עד שמצאתי.
    הרבה יגידו לך לא, הרבה יגידו לך שזה לא חוקי ואין להם, חלק יציעו לך LSA או יגידו לך להתארגן ברחוב(אל תעשה את זה). אבל בסוף אתה תמצא מישהו שיסכים למכור לך. לי זה עלה 10 יורו לקרטון של 200 מיקרו גרם.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!