1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

משפחת ליקוויד כנסו!

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י שולגין, ‏15/6/17.

1. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    חכה נתן עוד צ׳אנס

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  2. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    המתנה הגיע גם אליי,בחינם כמובן.אעדכן בהמשך !

בולבול ו-kingstar אוהבים את זה.
  3. בולבול

בולבול חבר חדש

לייקים:
    1
    מחכה בקוצר רוח!

4. גוסטבו

גוסטבו חבר חדש

לייקים:
    8
    אם חוויתה כיווצים בגוף יכולות להיות לזה כמה סיבות, החל ממה אכלת בבוקר או לפני הטריפ, בכללי מצב גופני, וכמובן והכי חשוב אי נוחות \לחץ , תשאל את עצמך האם הייתה במקום אידאלי ובנוחות מקסימלית בזמן הטריפ? האם הרגשת בטחון ? האם עלו אולי נושאים אצלך בראש שפחות אהבתה או שניסיתי להתנגד להם במהלך הטריפ?

5. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    זה אכן הדבר האמיתי :)
    אחרי תקופה של כמה חודשים שלא נגעתי בכלום,לקחתי 70 מקג
    עוד לפני שהכל נפתח הרגשתי שזה שונה לחלוטין ממה שניסיתי מהDN.כשקלטתי איך הקיר מולי מתחיל להתפרק לתוך הצלילים שכפינק פלויד מתנגן הבנתי בלי שום ספק שמדובר בדבר האמיתי.זה שוב פשוט קורה,לא עולה לאט לאט.לא מתחיל בהזיות קטנות ומלווה אותך יד ביד.רגע אחד אתה נהנה מהרוח כמו שלא נהנת בחיים,מרגיש את העקצוצים,ותוך רגע אתה קולט שזהו,זה התחיל.
    נבלעתי לתוך שנות ה70' ומישם טיפסתי לשנות ה90'.כל צליל ששמעתי הורכב מאלפי שכבות,שוב בקעו אותם צלילים שלא שמעתי מעולם,ביצירות שכבר הכרתי.ניסיתי את מזלי עם פסיכדליה אפלה,שבשלב מסוים עצרתי אותה (ואז המשכתי) כי לא ציפיתי למה שיקרה שם וראיתי את השדים באים עליי.כשעצמתי עיניים מידי פעם ראיתי את מה שראיתי רגע לפני שעצמתי אותן,ואז זה פשוט התפרק.התפרק לתוך ספירלות,צורות גאומטריות,עם מספרים,אותיות,אותיות סיניות,באנגלית,פרצופים,כדורי בדולח צבעוניים שנפתחים לתוך פטריות,לתוך הצלילים שמסביבי.

אחרי שנרדמים,וקמים,יש שוב את ההרגשה הזו.כאילו טסת בזמן,בין מימדים,וחזרת למציאות.כל הדמויות שהכרת מהמוזיקה במהלך הטריפ,כל הסיפורים שחווית איתן,כל צליל שנחרט בראש,ההרגשה שהיית בעולם אחר.

אם תרצו אני אפרט יותר לעומק בהמשך
    והחוויה עברה נקי לחלוטין.לא היה שום דבר פיזי,חוץ מדברים טובים כמובן :)

BlackGhost, Coockies123 ו-kingstar אוהבים את זה.
  6. בולבול

בולבול חבר חדש

לייקים:
    1
    איזה כיף לשמוע אני אישית מאוד אוהב לקרוא על דברים בנושא

7. Coockies123

Coockies123 חבר חדש

לייקים:
    7
    וואו
    וואו!
    איזה תיאור עשיר ומעניין, שום טריפ שחוויתי לא מתקרב לתחושות שציינת, גם הענבר השחור..תודה על השיתוף בחוויה.

8. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    הגיוני מאוד, מאמין שהחומר באמת ייחודי ולכן אתן עוד צאנס בקרוב :)

מה מומלץ לאכול לפני טריפ?

9. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    מישהו יודע אם עדיין נשאר או מאיפה אפשר להשיג? זה באץ שחולק זמנית או שזה עתיד לשוב?

בן אדם אוהב/ת את זה.
  10. גוסטבו

גוסטבו חבר חדש

לייקים:
    8
    ממ בכללי עדיף להמנע כמה שעות לפני הטריפ מאוכל (2-4 שעות)
    ובמידה והרעב התעלה עדיף תמיד לדבוק ב raw , זתומרת פירות וירקות לא מבושלים.. עם עדיפות לאלה שמתעכלים בקלות (חסה מלפפון גזר תפוח אגס אבטיח מלון וכד...) :)

11. marom10987

marom10987 חבר חדש

לייקים:
    5
    שלום אשמח אם מישהו יקשר אותי או יכוון אותי להשיג גם תדבר האמיתי
    תודה רבה

12. chizz lizz

chizz lizz חבר חדש

לייקים:
    0
    סורי אבל זה נשמע כמו ספיצ' מכירות נחמד,
    דבר ראשון קיימים עדיין אנשים שעשו אסיד מהתקופות היפות ועושים אסיד גם היום ולא שמעתי אף אחד מתרעם.
    נכון, יש פורומים באינטרנט ואנשים טוענים שם שהאסיד לא אסיד אבל ראג'ה רם/אלכס גריי או סטנסילב גרוף אף אחד לא מדבר על זה... כולם נראים מאוד מרוצים מהאסיד שמסתובב בשוק.
    תגידו שהאסיד בחול והאסיד בארץ לא אותו אסיד, רובנו גם עשה אסיד בחול. עדיין אף טענה
    כן יצא לי לעשות קרטונים שנטענו שיש עליהם אסיד ולבסוף התברר כאיזה חומר שולגיני כזה או אחר DOI/DOB כל מיני כאלה אבל מידי פעם נופלים.
    דבר שני, עשו בדיקות מעבדה, יש אינסוף בדיקות ומחקרים וממש לקחו והשווה קרטונים מפעם ומהיום הנה סתם אחת שמשווה אסיד מהרחוב לזה המקורי של סנדוז (אסיד רפואי מישהו?)
    https://www.erowid.org/chemicals/lsd/lsd_article2.shtml
    אז יכול להיות שאני טועה אבל אם הדבר הכי חשוב זה סט אנד סטינג, כל הדיבור אז סתם משחק לכם בסט (בראש) ואתם הופכים להיות אסידולוגים.

קיצר עד שלא אנסה אני יותר מסקפטי.....ואשמח שמשפחת ליקוויד יוכיחו לי אחרת

13. Gigo5

Gigo5 חבר חדש

לייקים:
    0
    איך אני נכנס לקבוצה וטועם גםםם?????

14. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    +1000

לא הייתי מנסה ללא בדיקת מעבדה לפני, עם כל ה rc's שמסתובבים ואסיד באיכות ירודה שעושה לא נעים לגוף.
    מעניין מה הולך באמת עכשיו במחינת האיכות והחומרים שמסתובבים, כבר איזה שנה וחצי לא ניסיתי משהו מבחוץ, נשאר עם LSD-25 נקי שנבדק ואומת :)

15. עמית55

עמית55 חבר חדש

לייקים:
    1
    איך אפשר להשיג את זה?

#95 עמית55, ‏24/7/17
    נערך לאחרונה ב: ‏24/7/17
  16. chizz lizz

chizz lizz חבר חדש

לייקים:
    0
    אנשים מזמינים בדיקות ביתיות ומראים תוצאות טובות, הכמה פעמים האחרונות שעשיתי היה נקי מאוד ומאוד רוחני...אינסוף אור ורוח הקודש וכולי.

שולגין כפרה, ככל שאני קורא יותר אני מתחיל לחשוב שמשפחת ליקוויד סתם מנסה להשתלט על תחום האסיד...
    בואו כולנו לא נקנה אסיד עד הודעה חדשה? איזה אמרה קשה, ככה לעצור את האבולוציה הרוחנית של אנשי ישראל על קפריזה לא מגובה בעליל

17. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    איזה כיף לראות שאנשים בארץ מתחילים לבדוק את החומר שלהם, התרבות הזו כל כך הייתה חסרה לקהילה הפסיכודלית הישראלית.
    שימוש בערכות בדיקה בעולם המערבי נהיה סטנדרט כבר לפני כמה שנים.
    אני רואה בטלגרם חברה בודקים עם ערכות, אני רואה חברה שולחים לבדיקות אנליזה... זה כל כך כיף לראות את זה מתרחש, לאט לאט מדללים את השוק מחומרי מחקר.
    לפני שנה אנשים פה לא ידעו שיש בכלל אפשרות כזו, זה היה חדש וזה עצוב כי כל המידע הזה היה כל הזמן זמין באנגלית לכל מי שחפץ בכך, משום מה הישראלי הממוצע לא יעשה בו שימוש וחבל, אנחנו יודעים אנגלית ברמה טובה יחסית לשאר מדינות העולם.
    אבל הינה סוף סוף גם ישראל מתועררת, אולי באיחור אבל Its something. :)

18. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    מה הקשר? כל מי שאומר שיש לו LSD-25 דובר אמת?
    ומי שטען שיש לו LSD-25 והוכח שהוא משקר, אפשר לקחת את זה כהוכחה שבכל העולם אין LSD-25?
    איפה הלוגיקה אחי? איך זה מצדיק את מה שנטען פה ע"י מנהל הפורום?

כחבר פורום עוד מתחילת דרכו אני זוכר שנטען היה שאין יותר LSD-25 בעולם בכלל! רק משפחה קטנה שרק אנשי VIP שיש להם קשרים והם ממש מגניבים כי הם כל כך UNDERGROUND כמו שולגין יכולים ליפול עליו.

אני פשוט לא נכנס לפה הרבה בזמן האחרון, עכשיו לפי הבנתי הטענה שונתה לכך שיש מלא LSD-25 בעולם אך רק צורת הכנה מסויימת ספציפית תביא אותנו למלקולה המקורית LSD-25 וכל שאר המלקולות LSD-25 הם לא טובות כי זה סונטז בצורה שונה. הרי גם כל מי שיודע כימיה למד שאם תעשה סינטוז בדרך שונה כדי להגיע לאותו חומר זה לא יתן לך את אותו החומר זה יתקבל חומר שמבחינה מלקולרית הוא אותו חומר אבל מבחינה רוחנית זה משהו אחר. או משהו כזה LOL.

19. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    רק תגיד לי איך הגעת למסקנה שיש "מלא" Lsd-25 בעולם?

עוד משהו, אם אתה כל כך בטוח שמה שאתה צורך זה d-lsd-25 ואתה הרי כל כך מקפיד לשלוח לבדיקות מעבדה כל דבר שאתה מכניס לפה, תוכל להראות לי דו"ח מעבדה המעיד על כך?

20. Goby

Goby חבר חדש

לייקים:
    0
    אני דיי חדש בכל הנושא , מעניין אותי איך גם אני חכול לקבל את הליקוויד המדובר? מעוניין מאוד לנסות

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!