1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מתן קנאביס לסובלים מאוטיזם

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י dannyron5, ‏30/4/17.

1. dannyron5

dannyron5 חבר חדש

לייקים:
    0
    הי חברים, שאלה בנושא קצת רגיש
    יש לי בן דוד כבן 40, שסובל מאוטיזם ופיגור שכלי, ולא ממש מתקשר עם הסביבה.
    הוא עצבני מאוד ברוב שעות היום, אובססיבי לגבי שטויות, וכל מקרה של אי סדר גורם לו להתקף זעם.

כיום הוא מטופל עם כדורי הרגעה שהוא מקבל בבוקר (כבר כמה שנים), אבל אני לא סבור שהם עוזרים לו, אלא ההפך.

חשבתי לנסות ולהשיג לו גראס רפואי (במסגרת כדורים כמובן אם יש כזה דבר. הוא לא מעשן ולא אדע איך ללמד אותו לעשות זאת), כדי לראות איך זה משפיע עליו, אבל כמובן שאני לא רוצה לעשות זאת באופן פרטי (אני גם די בטוח שזו עבירה חמורה על החוק).

אני פשוט באמת מאמין שזה יעזור לו להירגע קצת, ולחיות חיים שלווים.
    הבעיה היא שכל אדם שדיברתי איתו על זה מסתכל עליי כאילו אני איזו מפלצת.

תודה מראש חברים.

2. אורח

אורח חבר חדש

לייקים:
    15
    פנה לשלומי סנדק.

3. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    יש הרבה מחקרים על טיפול באוטיזם בעזרת קנאביס, בעיקר על ילדים ובעזרת שמן או מיצוי אחר בצורת טיפות או עוגיות, יש אפילו נרות רקטאלים, ממש לא צריך ללמד אותו לעשן..גוגל קצר באנגלית יתן לך הרבה תשובות בנושא

אני לא יודע מה היחס של היק''ר לגבי קנאביס רפואי לאוטיסטים בישראל אבל כמו שהמליצו מעלי, שלומי סנדק ידע לעזור..
    ואני מבטיח לך שלא יסתכלו עליך כמפלצת פה בפורום, אם יהיו לך שאלות אחרות בנושא תרגיש חופשי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!