1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נווווו מתי מדברים על אי הפללת הצרכן בכנסת?? יש שידור חי??

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מוריס, ‏25/2/14.

1. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    חבל שאתה לא מצליח לראות טיפה מעבר ולהבין שעצם העליה של דיון כזה בכנסת היא אבן דרך משמעותית, לא היה דבר כזה כבר עשרות שנים!

סעמק אני לא מאמין שמוחמד הזה פשוט התעלם מהעובדות.... הם צוחקים לנו בפנים, ב"ה הם יקבלו שטיפה טובה מהתקשורת עם הניגוד הזה בין עובדות שהוצגו לבין ההחלטה הסופית.

והדבר רק מוכיח שהבורות עדיין שולטת ושאין טעם בדיונים מסוג זה עד שלא יפריכו את הדעות הקדומות! איפה הייתם מגזין קנביס?! לא נתנו לכם להשתתף בוועדה בסוף? מה לגבי אותו כנס הסברה שתכננתם לעשות?

2. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    לא מבין למה ציפיתם חח..
    זה הרי ברור שזה מה שיהיה. (או יותר נכון, לא יהיה)

3. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    אני מחכה שיעלה הפרוטוקול לאתר של הכנסת, מעניין מה הלך שם בדיוק..... דווקא היו לי תקוות בגלל התגובה שקיבלתי מהעורכים של המגזין באשכול "להביא את הלגליזצייה בכוח" איפה ה-215 הישראלי לפחות?!

4. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    חברים, זה לא שחור ולבן כמו שזה נראה.
    יש כאן כמה גורמים.
    דבר ראשון, הרשות למלחמה בסמים היא גוף שמשמש כמו הרבה גופים אחרים (מע"צ, הרשות למניעת תאונות ועוד) כ"משתלה" של ג'ובים פוליטיים. כך חברי הכנסת יכולים "לסדר" את מי שהם חייבים לו. זה חלק מהשיטה הפוליטית בארץ, וככה זה. צעקות וקללות לא יעזרו.
    דבר שני, ראש הוועדה, מוחמד ברכה, הוא שמרן מאוד בכל קנה מידה - ואני לא אומר את זה ממקום גזעני, זה לא קשור לעובדה אם הוא ערבי או לא.

אבל בואו נסתכל על הדברים החיוביים: יצאה קריאה למשטרה, פעם נוספת, להתמקד פחות בתפיסת והפללת צרכנים פרטיים של קנאביס. יצאה הנחייה למשטרה להפריד בדוחות מעצרים על רקע קנאביס ממעצרים על רקע סמים אחרים (הרואין וכיו"ב). התקיים דיון בנושא, עצם קיום הדיון לבקשת 3 ח"כ הוא הישג לכשלעצמו.

חברים, הלגליזציה לא תבוא ביום וגם לא בשנה. היא עוד לא דופקת בדלת, אבל אני בהחלט מתחיל לשמע אותה בחדר המדרגות.

מה אנחנו יכולים לעשות? הצעתי בעבר.
    צריך לחשוב על משהו גדול, משהו חכם, משהו שלא נעשה עד כה. אני הצעתי בדיון באשכול אחר לעשות קמפיין גדול. בטלוויזיה והכל. לא להתקיף את רשויות החוק או את הפוליטיקאים, אלא רק להראות לקהל את האיוולת שבהמשך המצב הקיים. זה יעלה כסף, הרבה כסף. לפחות מיליון שקל. אני לא בטוח שאפשר לאסוף סכום כזה באתרים למימון פרוייקטים באינטרנט, אבל אם כן - אני אהיה התורם הראשון, ומתחייב להביא את משרד הפרסום שיעשה זאת בהתנדבות, את מתכנן המדיה שיעשה זאת בהתנדבות, ולשכנע לפחות חמישה מהחברים שלי במועדון המנכ"לים להכניס אצלם את הפרסומת. אני מוכן לעבוד בזה, חינם.

אם חצי מהמעשנים בארץ היו מוכנים לשים על הדבר הזה עלות של חצי גרם (50 שקל), זה יגיע למיליונים.

5. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    באחד האשכולות פה המנהלים אמרו שעובדים על אפשרות לתרום דרך האתר, אני מקווה שזה יוכל להיות אנונימי

6. רונזו

רונזו חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום חברים
    לדעתי, אין מצב תצא בשורה כמו ״ אי הפללה״ או ״ ליגלזציה ״ בזמן הקרוב.
    תבינו מה יקרה במצב כזה, כולם יתחילו לעשן בפומבי, עבירות נהיגה ועישון ועוד ועוד.
    המשטרה והממשלה לא יקחו אחריות על דבר כזה בחיים.
    אבל, וזה אבל רציני, שימו לב מה קרה בסיאטל, ארהב.
    יש לי חברים שם. למעשה המדיניות שהוכתבה למשטרה היתה לא לבצע מעצרים ולהגיש כתבי אישום בעניינים כאלו, אבל אף אחד לא פירסם את זה!
    ואני חושב שזה מה שאפשר לקוות לו בתקופה הקרובה.
    הנחיות למשטרה כבר ניתנות, וזה רק עניין של זמן עד שבאמת יעזבו אותנו, המעשנים , בשקט.
    אבל אל תצפו לשמוע את זה בתקשורת, זה לא האינטרס של אף אחד בכנסת!
    וחברי הכנסת התומכים, עם כל הכבוד, עד שלא ישתמשו בחסינות שלהם , ויצהירו קבל עם ועולם כי הם מעשנים מריחואנה מידי פעם ( ואני בטוח שיש חכים שמעשנים, אין מצב שלא) שיפסיקו לנסות לצבור פופולריות בנושא הזה, זה לא תורם לכלום.
    עדיף לדבר פחות על ליגלזציה, ולהוריד הנחיות לזרוע המבצעת, גם ללא ידיעת הציבור.
    טל פרידמן צדק ״ אל תיגע לי בלא לגאלי״.... אני לא רוצה שאמא שלי תבקש ממני לארגן לה.... חחחחח
    נב, אולי כל מה שכתבתי זה שטויות, אני בגרין האוס ברגע זה .....

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!