1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נחש בגידול גרילה!!!!!!!!

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י weedli, ‏25/4/14.

1. weedli

weedli חבר חדש

לייקים:
    0
    ישלי חווה קטנה של עציצים אבל הגעתי לביקורי השקיה/סתם שלשום אתמול והיום ואני רואה שיש נחש בערך בגודל 2 מטר לפחות שלא רוצה לזוז משם.... אני יודע שזה לא מזיק לבנות אבל זה יכול להזיק לי,..... מישהו יודע איך מבריחים נחש (בלי למות?):smoking-smiley:

2. deleted

deleted Banned

לייקים:
    0
    קודם כל תאר את הצבעים והדפוס שלו שנדע לזהות אם ארסי.

[video=youtube;oXWcEYWjxBI]https://www.youtube.com/watch?v=oXWcEYWjxBI[/video]

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    קח איתך פעם הבאה מקל ארוך וחזק, כמו כזה של מטאטא, וסכין.
    אתה נותן לו מכה ממש חזקה על הראש כדי להממם אותו, מחזיק את המקל חזק חזק על הצוואר ככה שהוא לא יזוז ואז מוריד את הראש עם הסכין -
    מי שלא מומחה עדיף שלא יקח סיכונים בקטע הזה וישר יהרוג אותו כי רוב הנחשים בארץ בטבע הם ארסיים, בעיקר צפעים.
    וגם יהיה לך בן זונה של בשר למנגל !

4. autv

autv חבר חדש

לייקים:
    0
    אני הייתי מחכה שיעוף משם ואם אחרי כמה זמן רואה שהוא לא עף אז תכלס הייתי יורה בו.
    תכלס נחש זה יכול להיות אחלה פתרון מגנבים.... להביא איזה נחש חנק ולדאוג לו כל כמה ימים לאיזה עכבר ורק שישמור על הצמחים... או יותר נכון על הגן!! חחחח

5. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    יורה בו? אתה רציני? כולה נחש דרוך עליו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    אבל תאמינו לי פעם הבא הוא כבר לא יהיה שם.

6. Little

Little חבר חדש

לייקים:
    2
    חחחחחחחחחחחחח
    גדול
    אל תהרוג אותו, זה לא אישי :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!