1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נתפסתי, מה צפוי לקרות

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י Omri45, ‏9/3/17.

1. Omri45

Omri45 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי,לפני כמה ימים נתפסתי על שימוש עצמי על משהו כמו 0.2 ל 0.5 גרם.
    נחקרתי בתחנה ושיחררו אותי.
    אני ללא עבר פלילי וזאת פעם ראשונה שאי פעם נפתח נגדי תיק.
    תודה לעוזרים.

2. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    לא יודע מה היה בחקירה אני במצב דומה לפני שנה בערך שלחתי עורכת דין פלילית לדבר עפ הפרקליטות ואמרו שייסגר מחוסר עניין לציבור .
    בעיקרון עכשיו מדברים על אי הפללה ככה שתיק כמו שלך אני מאמין ייסגר מחוסר עניין לציבור

3. עו"ד פלילי אלון שליכטר

לייקים:
    5
    שלום,

כאשר מדובר בסמים מסוג מריחאונה או חשיש וההחזקה היא לשימוש עצמי (חזקה בחוק עד 15 גר'), לחשוד ואין עבר פלילי קודם על פי הנחיות היועמ"ש תיק מסוג זה נסגרים מחוסר עניין לציבור. כמו כן, הממשלה קיבלה החלטה בחודש מרץ 2017, כי תיקים מסוג זה יעברו לקנס מנהלי ולא יותירו רישום משטרתי. יש להמתין לתיקון החוק. מכל מקום, אתה יכול לגשת לכל תחנת משטרה להוציא תדפיס רישום פלילי (תעודת יושר) ולבדוק האם התיק נסגר.

בברכה,
    עו"ד פלילי אלון שליכטר
    054-6762373

4. מני כהן

מני כהן חבר חדש

לייקים:
    0
    היי חברים אני יכול להמליץ לכם על עורך דין טוב שעזר לי מאוד בנושא דומה. קוראים לו שי רודה זה האתר שלו כנסו תיראו http://criminallaw.co.il/

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!