1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סאטיבקס: 8 דברים שצריך לדעת על תרסיס הקנאביס הרפואי

הנושא בפורום 'דיווחים מהמגזין' פורסם ע"י Admin, ‏14/3/14.

1. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    293
    לאחרונה נשמע רבות שמה של התרופה שמבוססת על מריחואנה ונקראת "סאטיבקס". התרופה הזו, שבאה בצורה של תרסיס פה, כבר אושרה בעשרים ושמונה מדינות לטיפול בטרשת נפוצה – וגם כאן אצלנו בישראל. לפניכם 8 עובדות שכדאי לדעת על סאטיבקס."סאטיבקס" – תרופת הקנאביס של חברת התרופות הברי... http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2014/03/סאטיבקס-8-דברים-שצריך-לדעת-על-תרסיס-הקנ/

2. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    למה זה עולה בארץ 1200 שקל יותר מאשר באנגליה? וכמובן שאני מדבר על המחיר לצרכן.

3. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    בקבוקון Sativex של 10 מ"ל עולה כ-3,000 ש"ח ומכיל כמות קנאבינואידים השווה לכשני (2) גרמים של 'מידנייט' מתיקון עולם. קנאביס חוקי כל עוד משלמים 1,500 ש"ח לגרם.

4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    45
    הם בדיוק כמו כל חברות התרופות מבחינתי.
    דיי לנסות לעשות כסף על אנשים, בין אם חולים, בין אם בריאים.
    זה כולה צמח, ובראש ובראשונה - לכל מחלה יש את הזן שלה(!!!), לכל אחד יש אז הפרח/שמן/טינקטורה/מאכל/קפסולה(שמכילה אבקנים/שמן או שלל הפתעות אחרות) המועדפים עליו ועל בעיותיו.
    קנאביס ב3000 שקל לחודש כשמדובר על בקבוק שביננו ..? אני צריך לשתות את כולו בלי טיפה אחת שתישפך בשביל להרגיש מסופק. וגם אז אני דיי בספק.
    יש מחלות ובעיות שסאטיבקס יכול לעזור להם. אבל שוב, למה סאטיבקס? למה לא להכין שמן / תרסיס וכו' מכל זן שמתאים לבעיה וכל זאת בלי לשלם פי 15 (מינימום) ממה שסאטיבקס עולה.
    עצם זה שסאטיבקס רשומה כפטנט צריכה לגרום לכל משתמש קנאביס -בין אם חוקי ובין אם רפואי, להיות נגדם. התועלת הרפואית היא אפסית, גם אם לא מסתכלים על המחיר המופרך וחסר כל היגיון אנושי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!