1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סיפור הסטלה שלי [או קונטרה לדברים מעצבניים שקרו בזמן עישון].

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י nimrodg, ‏17/12/13.

1. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אז לא קרה לי דברים מעצבניים בזמן עישון אז חווית העישון הכי טובה שהייתה לי באמסטרדם.
    טסתי ל10 ימים אמרתי לעצמי אני יעשן כל הזמן, אבל הבעיה היתה היא שבסופו של דבר לא השלמתי את המשימה לעשן הרבה ולצאת עם תובנות שונות על עצמי ועל החיים.
    אבל זה כבר לשרשור אחר.
    אז אחרי כמה ימים של התרגלות והכרה מלאה של העיר [כמה הליכות היו לי]. נכנסתי לדולפינ'ס בקשתי לעשן את אורות הדולפינ'ס מן גרסה לאורות הצפון של The Cultivators choice seed collective. [אני מאמין של חברה אחרת, כי לא שאלתי אותם, ויכול להיות שהם חברת זרעים]. אז אחרי שעשנתי ג'וינט עם טבק בקומה של עישון עם טבק, עליתי למעלה ורציתי לעשן נקי, דרך vapervizer, הבחורה דרשה 10 יורו [נראה לי]. הביאה את הראש והסבירה איך לעשן עם המכשיר. והדגישה שצריך לפחות גר' או שתיים. חששתי ולא ידעתי אז שאלתי אותה ואמרה להשים פרח [קרוב לגרם]. שמתי הרכבתי ויאללה עשנתי ואחרי שהייה קצרה במקום יצאתי החוצה התפלאתי שיש עדיין אור והשעה הייתה בדיוק 16:00. ומה אני יגיד סטלה לפנים, חייכתי נהנתי כל הזמן.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!