1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בקשר להנבטות...

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י 14artnowo, ‏15/9/17.

1. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    מישהו יכול לעזור לי עם
    בקיצור אני שמעתי 6 זרעים של אוטומטים בהתחלה בכוס של מים רובם ירדו מהר אבל אחד עמד כל הלילה עד שאני בבוקר בקושי נגעתי בו והוא ישר ירד...
    אחר זה אני לקחתי שתי צלחות ושתי חתיכות של נייר מטבח סופג לחות מאוד, שעמתי את הזרעים בין הנייר וכיסיתי את זה בעוד צלחת וישר לארון החשוך...
    שמע ביקיצור שלושה נתנו שורש מאוד מאוד מהר עוד אחד הצליח קצת לבקוע אחרי איזה 36 שעות, אבל הבעיה ששניים עוד לא נעבטו.... וזה כבר יושב בארון יום שלילי מתחיל....
    מה אתם תמליצו לי לעשות? אני רוצה לעשות את זה עם ג'יפי בגדול... אבל אני מאוד מתלבט מה לעשות??? לקחת רק את הארבע שנתנו שורש ולשעים אותם בג'יפים בתוך כובסת פלסטיק עם לחות... ולשעים את זה ישר מתחת למנורה...
    אבל זה הבעיות שלי
    1. לקחת רק ארבעה זרעים לג'יפים?? או לנסות לשטול את כל ה6 ( כולל שתים שלא נתנו שורש)
    ולקוות שהם איך שהוא יצליחו לשרוד...
    2. שאלה השנייה שלי היא האם להישתמש ממש בהתחלה מתי שאתה רק מכניס את הקופסה עם הג'פים.. תחת האור העם לא עדיף להישתמש בcfl 200וואט (e40) ברפלקטור פתוח ( אפשר לחבר אותו ישירות לחשמל בלי שנעי, נכון?), שזה לא נותן חום...
    או בכל זאת עדיף להישתמש במנורת דואל של 400 וואט בקול טיוב עם מפוח מוצאי של 280 מק'ש???
    זה לא יהיה יותר מידי על ההתחלה? לא עדיף קצתcfl גם אפשר להתקרב איתה יותר לצמח מה שלא יתן לו להימתח לגובה... אז אפשר לחבר אותה ישירות לחשמל בלי השנעי???

שתי דגשים:
    1. העם לקחת את כל ה6 לתוך גיפ'י או רק את ה4 עם השורש?
    2. להישתמש בcfl200וואט בחיבור ישיר לחשמל לא דרך השנעי... או בדואל של 400 וואט בקולטיוב?????

#1 14artnowo, ‏15/9/17
    נערך לאחרונה ב: ‏15/9/17
  2. ההולנדי המעופף

לייקים:
    146
    אין לך בכלל מה לחכות שיצא שורש.....תשרה את זרעים במים כמה שעות ואז ישר לג'יפי
    מה שנובט נובט, מה שלא ---קורה

הידרוגארדן צפון אוהב/ת את זה.
  3. הידרוגארדן צפון

לייקים:
    15
    וגיטציה (שלב הצמיחה) לא מומלץ לעשות תחת HPS, עדיף CFL אור לבן קר או מטאל הלייד, תקבל תוצאות הרבה יותר טובות. גם פלורסנט אור יום תעשה עבודה טובה.
    ברגע שהצמחים מראים סימני פריחה תחליף נורה ל- HPS
    ולגבי הזרעים, מה שנבט תשים בג'יפי, מה שלא נבט תשאיר בנייר, מי יודע אולי יפתיעו, בכל מקרה אם לא נבט, לא נבט אין מה לעשות. יש מוצרים שעשויים ממיצוי אצות ים, מוסיפים את זה למים שבהם אתה משרה את הזרעים ויש שם הורמון שמגדיל אחוזי נביטה.. לפעם הבאה ;)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!