1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה - השפעה רעה ממושכת

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Seth, ‏27/1/17.

1. Seth

Seth חבר חדש

לייקים:
    0
    היי. קצת ארוך אז מצטער מראש. נתחיל מזה שאני לא מעשן קבוע. במרווחי זמן של מינימום שבוע-שבוע וחצי, בדר"כ מרווחים ארוכים יותר. אתמול ישבתי עם חברים טובים שהשיגו איכשהו ריכוז גבוה של סאטיבה... סוג של למונייד אם אני לא טועה. בכל אופן חשבתי שמעבירים לי פייסל רגיל. אני רגיל לריכוזים נמוכים מאוד, ובטיפשותי גם שתיתי לפני כן. נכנסתי לסאטלה רעה שבמהלכה היה לי זיכרון לטווח של בערך חמש דקות, כשתוך כדי אני אוכל סרטים על דברים שאני לא יודע אם עשיתי או לא. בין היתר גם ניתוק כמעט מוחלט מתחושות גוף - הלכנו אחרי זה שעה בקור ובגשם בלי להרגיש. התחושה האינטנסיבית נמשכה עד הבוקר שלאחר מכן, ועכשיו, בשעות הערב, אני עדיין מרגיש מנותק מעצמי ומתחושות גוף ברמה מסוימת. ניסיתי למשל לעצור את הנשימה ועברה דקה שלמה בלי מאמץ בכלל. זה מלחיץ אותי רצח. מה אם תיעצר לי הנשימה בלילה ולא ארגיש?? יכול להיות שהתפרצה אצלי דה-פרסונליזציה ואני לא אצליח לצאת מהחרא הזה? לחוץ ברמות. עוד מעט עוברת יממה שלמה ועדיין לא התעשתתי. אשמח לשמוע ממישהו שעבר חוויה דומה.

2. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    אין טעם וממה להילחץ ... הנשימה תמשיך כרגיל וכך גם התפוגגות השפעת החומר.
    הזמן שלוקח להשפעה לעבור מאוד משתנה .
    אימון טוב (לאור סיבולת הלב ריאה שהפגנת) ומנוחה טובה אולי יעזרו לך לזרז את התהליך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!